Skocz do zawartości
Nerwica.com

cytat Paulo Coelho...


Gość beznadzieja33

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejecie się z Paulo Pierdziello,ale każdy kto wchodzi na forum opisując swój problem dostaje na wstępie podobną dawkę banałów i złotych myśl.

Różni są ludzie i różnie reagaują i są też tacy na których działa podobna filozofia.Chyba jest ich sporo-co by tłumaczyło popularność PC, a pozostałym pozostaje benzo-dieta:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z Paulo Pierdziello,ale każdy kto wchodzi na forum opisując swój problem dostaje na wstępie podobną dawkę banałów i złotych myśl.

 

 

No, nie ma co się śmiać,bo Pierdziello :D przynajmniej się na swoich banałach kasy dorobił, a my co, kto nasze banały kupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z Paulo Pierdziello,ale każdy kto wchodzi na forum opisując swój problem dostaje na wstępie podobną dawkę banałów i złotych myśl.

 

 

No, nie ma co się śmiać,bo Pierdziello :D przynajmniej się na swoich banałach kasy dorobił, a my co, kto nasze banały kupi?

Justin Bieber dorobił się na kiczowatych piosenkach, nie jest to jednak powód żeby przestać się z niego naśmiewać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Coelho nie jest ani trochę odkrywczy. Wydaje się, że jego literatura rości sobie prawo do przedstawiania "prawdy przez duże P" i przez to staje się pretensjonalna, a do tego dochodzą niemal biblijne morały, które wydają się aż skapywać z każdej strony. A przecież to o czym pisze Coelho jest widoczne w książkach innych autorów, a dla bardziej wnikliwego obserwatora - ogólnie w rzeczywistości jaka nas otacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Coelho nie jest ani trochę odkrywczy. Wydaje się, że jego literatura rości sobie prawo do przedstawiania "prawdy przez duże P" i przez to staje się pretensjonalna, a do tego dochodzą niemal biblijne morały, które wydają się aż skapywać z każdej strony. A przecież to o czym pisze Coelho jest widoczne w książkach innych autorów, a dla bardziej wnikliwego obserwatora - ogólnie w rzeczywistości jaka nas otacza.

 

"Oj tam, oj tam"- Paulo Coelho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie. Zastanawialiście się, co się może stać, gdy któryś z polskich tłumaczy Coehlo znajdzie googlem ten wątek i przetłumaczy via skype Paulo Coehlo, co o nim wszyscy myślimy? Przecież to może załamać wrażliwego pisarza,

który nikomu krzywdy nie zrobił, trochę się dorobił, ale chciał dobrze, a Wy tu takie ostre recenzje. :why: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nomorewords43, Tomcio Nerwica,

 

PC tłumacza mieć już nie musi, który mu o tym wszystkim doniesie,

Bo odszedł sobie z tego świata i truje już na tamtym świecie.

 

Tam są poddane weryfikacji Paula Coelho publikacje.

Lecz ja tu widzę nowego mistrza, co coś dla ducha nam wymyśla,

 

Tym nowym mistrzem co mnie zachwyca - Tomcio Nerwica,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" pomarańcze są pomarańczowe , jem je " - Tomcio Nerwica

myślę , że jak dalej będę w takiej formie , to moja książka okaże się bestsellerem , ale to mnie nie dziwi , w końcu wychowałem się na powieściach mistrza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

 

Oni ponoć są wszędzie.... są nawet tacy co nie wiedzą że są onymi.... ale ciiiiiiiii :mhm::mhm::mhm:

Bo ja, ja im spierdo...łem już mieli mnie czipować... ale się wymeldowałem... i teraz oni mnie szukają

ale póki czipa nie mam to mogą mi naskoczyć...

 

Nieee lece na wątek schizo, narka tam mnie nie namierzą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×