Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć:)


Arkana

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam was serdecznie,

Postanowiłam powrócić do grona psychologów i psychiatrów, choć ostatnimi czasy próbowałam ich unikać. Kiedyś brałam fluokscentyne, później przestałam. Po półtorej roku powróciłam na przysłowiową kozetkę, brałam przez rok czasu parogen, hydroksyzynę, chodziłam na psychoterapię. Zrezygnowałam (chyba głównie z tego powodu,iż nigdy nie umiałam otworzyć się przed drugim człowiekiem, więc ta psychoterapia prowadziła donikąd). No i teraz po pół roku, znów powracam do ''tematu''.

Wcześniejsza diagnoza psychiatry mnie z lekksza dobiła: depresja dwubiegunowa afektywna, nerwica i jakiś typ osobowości, niestety zapomniałam tej ładnej nazwy, więc napiszę wprost-psychopatyczna. Dodatkowo cierpię na anhedonie, myślę,że to jakaś pozostałość po depresji; przyłapuję często sama siebie na kłamaniu o swoich uczuciach (które notabene są dla mnie ledwo odczuwalne). Emocję odczuwam tylko w dramatycznych/silnych sytuacjach co za gówniarza zaprowadziło mnie do sądu, zbudowało pokaźną kartoteką na policji, dało licznych wrogów. Owocowało także potężnymi awanturami łącznie z agresywnym zachowaniem. Ogólnie, literacko sprawę ujmując, kompletnie do d...

Postanowiłam powrócić by raz na zawsze poradzić sobie z różnymi rzeczami, zamknąć pewien dział życia. Choć ludzie odbierają mnie jako pewnego siebie ekstrawertyka to-paradoksalnie-jestem raczej izolującą się introwertyczką. Nie mam właściwie nikogo z kim mogę porozmawiać, dlatego błąkam się po forach internetowych i trolluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×