Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Strażnicy moralności w Iranie upominają a czasem i do paki wtrącają takie pokazywanie włosów, ale to chyba przynajmniej w stolicy dość powszechne.
Ale większość kobiet w Iranie nosi takie chusty, patrząc na zdjęcia.

Nigdy nie byłem w Iranie to trudno mi stwierdzić na ile powszechne jest w całym kraju takie nonszalanckie noszenie chust, może w zawsze liberalniejszej i modnej stolicy to powszechne ale gdzie indziej chodzą w pełni zakryte.

W Iranie grają nawet zespoły death metalowe

[videoyoutube=fGhNnwA6ZvA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, z tego co czytałem to nie grają w Iranie, metal jest zakazany, więc komponują, wydają płyty i grają koncerty zagranicą i chyba poza światem islamskim, albo przynajmniej tam gdzie jest on mniej restrykcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, możliwe, w Turcji to na pewno grać mogą a w Iranie to może jakieś nielegale co najwyżej.

Niektórzy muzułmanie w ogóle zakazują słuchania jakiejkolwiek muzyki czy grania na instrumentach to już porażka zupełna, nawet w Europie np nie posyłają dzieci na lekcje muzyki, albo karzą wyłączać radio w taksi czy miejscu pracy. Za rządów Talibów za słuchanie muzyki i tańczenie groziła śmierć, teraz w Somalii, Mali i paru innych państwach jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Iranie grają nawet zespoły death metalowe

[videoyoutube=fGhNnwA6ZvA][/videoyoutube]

Hmm i to nawet nieźle grają... :pirate: Ciekawe tylko co tam koleś ryczy? :pirate: Od dawna uważałem że zespół grający islam-death byłby zarówno kurewnie epicki jak i prześmieszny :D Hehe już sobie to wyobrażam - goście napierdalają po garach i wiosłach a jakiś kolo ryczy w kółko "Allah snAcKBAR!" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Wątpię aby ci muzycy byli islamskimi fanatykami i śpiewali Allah Akbar, na pewno im się to nie podoba że nie mogą grać u siebie koncertów a płyty nagrywali w Dubaju. Szkoda że w teledysku nie palą koranu lub nie najeżdżają na islam tak jak niektóre kapelę na Chrześcijaństwo, ale pewnie to mocno ryzykowne dla ich życia było no a może są muzułmanami tylko że nie fanatycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w teledysku nie palą koranu lub nie najeżdżają na islam tak jak niektóre kapelę na Chrześcijaństwo, ale pewnie to mocno ryzykowne dla ich życia było

Szkoda, że nie umiem, bo gdybym zebrał chętnych to w wolnym czasie gralibyśmy ultra antireligion metal w maskach i rwalibyśmy, palili koran i biblię \m/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w teledysku nie palą koranu lub nie najeżdżają na islam tak jak niektóre kapelę na Chrześcijaństwo, ale pewnie to mocno ryzykowne dla ich życia było no a może są muzułmanami tylko że nie fanatycznymi.

KUUUUR...! :lol::lol::lol: islamski black metal, no ja nie mogę... :twisted:

 

Mówisz - palą Koran, najeżdżaja na islam. Bonus: na okładce płyty jest... Mahomet rozbabrany na stole prosektoryjnym!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w teledysku nie palą koranu lub nie najeżdżają na islam tak jak niektóre kapelę na Chrześcijaństwo, ale pewnie to mocno ryzykowne dla ich życia było no a może są muzułmanami tylko że nie fanatycznymi.

KUUUUR...! :lol::lol::lol: islamski black metal, no ja nie mogę... :twisted:

 

Mówisz - palą Koran, najeżdżaja na islam. Bonus: na okładce płyty jest... Mahomet rozbabrany na stole prosektoryjnym!!! :D

 

Tylko taki zespół mógłby działać tylko w głębokim podziemiu, gdyby muslimy się dowiedziały że np w Polsce jest taki zespół i wydał płytę, daje koncerty zaczęli by palić polskie flagi, ambasady, żądali zaprzestania stosunków dyplomatycznych. Pamiętamy co się stało gdy wydrukowano karytakury Mahometa, oj działoby się działo a jaki rozgłos i miliony odsłuchań tej muzy na youtube choć pewnie by usuwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka, ktoś powinien dać tym cymbałom w pysk i zakpić sobie z ich koziej wiary, zauważyliście jak im bije na łeb ta ich wiara, jaką im daje pewność siebie i prawo do usprawiedliwiania swoich wszystkich złych czynów. To jest szokujące, że cywilizowany świat godzi się na taki stan rzeczy, powinno się odgrodzić od nich betonowym murem na kilometr wysokości a zamiast tego oddaje się im przestrzeń i skazuje własne społeczeństwa na egzystencję obok takich pojebów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką im daje pewność siebie i prawo do usprawiedliwiania swoich wszystkich złych czynów.

Problem polega na tym, ze my nie mamy nic, co moglibysmy przeciwstawic temu fanatyzmowi, bo liberalizm, juz w swojej definicji, jest za slaby w konfrontacji z religijnym totalizmem.

Tak naprawde, to nie islam jest problemem, to my sami stalismy sie dla siebie problemem, a silniejsza strategia spoleczna w naturalny sposob bedzie wychodzic na prowadzenie.

 

No chyba, ze masowo wstepujemy do NOP, a do tego przyjmujemy poglady religijne P. refren. :mrgreen:

[attachment=2]nop1.jpg[/attachment]

[attachment=0]nop2.jpg[/attachment]

[attachment=1]nop3.jpg[/attachment]

:great::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka filmów z muzułmanami podczas Ramadanu w Rosji, Francji, UK, itp. Oni mi przypominają szarańczę.

Ci studenci z Iranu z przed rewolucji - tacy normalni...

 

Zastanawiam się jakby tych muzułmanów przechrzcić na ateizm. Jakieś pomysły...?

 

[videoyoutube=F9a5Z8Vp4d0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, chyba sobie żarty robisz, broniąc się przed jednymi pojebami mamy sobie wyhodować takich samych tylko swoiskich katolickich, iście idiotyczna logika, dokładnie taka jaką posługują się ultra katole i ruchy nacjonalistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no niby wiem, że żartowałeś patrząc po Twoich poglądach w postach ale jednak musiałem to jakoś napisać :D później zajrzą tu osoby pokroju Pani r i się ucieszą, że Ty faktycznie podzielasz ich chore wizje uzdrowienia naszego kraju :]

 

-- 27 paź 2013, 12:19 --

 

mi się szczególnie podoba jak wiejski szaman idzie z obstawą złożoną z lokalnej elity o równym mu ilorazie inteligencji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia dlaczego Rosja rzadzona twarda reka Putina wpuszcza muzulmanów i pozwala im budowac swoje meczety.

W Rosji jest inna sytuacja większość tamtejszych muzułmanów to Tatarzy a oni mieszkają tam od wieków i z reguły są zintegrowani, choć pewnie część ich uległa wpływowi radykalniejszego nurtu. Gorsi są ci z byłych republik radzieckich typu Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan czy z terenów Czeczenii, Kaukazu którzy przywędrowali do Moskwy czy innych większych miast za chlebem i często łączą nienawiść do Rosjan z wiarą islamską. Kiedyś mieszkańcy tych republik byli mocno zeświecczanymi muzułmanami , ale po upadku ZSRR nastąpił powrót do wiary i kraje te zostały zinfiltrowane przez wahabbitów i inne fundamentalne ugrupowania, które skorzystały na zagubieniu i biedzie ludzi tam mieszkających i są łatwym pożywką dla ruchów ekstremistycznych. Co prawda muzułamanie w Rosji nie siedzą na zasiłkach, wykonują zwykle prace do których Rosjanie się nie garną i za mniejsze pieniądze, zajmują się też handlem no ale na zachodzie tez kiedyś tak zaczynali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wchodzę na niektóre wątki, dlatego że się wypowiadasz. Depresja służy ci w wypowiadaniu opinii bez silnego osobistego zaangażowania. Jak Max Kolonko, mówisz jak jest. To dla mnie ulga, bo nie cierpię jak ludzie zawłaszczają rzeczywistość swoim życzeniowym myśleniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie generalizować, islam jest religią pokoju 8)

 

hue hue, im bardziej patrzę na tę cukierkowo-plastikową kosmopolityczno-ciotiowatą Europe bez duszy, tym bardziej ciągnie mnie do Łukaszenki.

 

-- 28 paź 2013, 09:13 --

 

jaką im daje pewność siebie i prawo do usprawiedliwiania swoich wszystkich złych czynów.

Problem polega na tym, ze my nie mamy nic, co moglibysmy przeciwstawic temu fanatyzmowi, bo liberalizm, juz w swojej definicji, jest za slaby w konfrontacji z religijnym totalizmem.

Tak naprawde, to nie islam jest problemem, to my sami stalismy sie dla siebie problemem, a silniejsza strategia spoleczna w naturalny sposob bedzie wychodzic na prowadzenie.

 

No chyba, ze masowo wstepujemy do NOP, a do tego przyjmujemy poglady religijne P. refren. :mrgreen:

[attachment=2]nop1.jpg[/attachment]

[attachment=0]nop2.jpg[/attachment]

[attachment=1]nop3.jpg[/attachment]

:great::pirate:

 

1010279_493549564051067_110980854_n.jpg

428720_187876727993243_899395726_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Według mnie powinni koranu w ogóle zakazać drukować i rozpowszechniać, lub tylko udostępnić okrojoną jego wersję bez nawoływań do przemocy i dżihadu. Ludzie a zwłaszcza muslimy to tumany i trzeba im jak dzieciom zabrać szkodliwe zabawki, a zwłaszcza pozamykać siejących nienawiść imamów bo przecież wielu muzułmanów nie czyta koranu tylko słucha swojego kleru, który czasami jest bardziej "święty"( szalony) od Mahometa i jego nauczania. Oczywiście idąc tym krokiem trzeba byłoby ze starego testamentu też trochę pousuwać, ale też by nie zaszkodziło, bo zwłaszcza w USA są delikwenci którzy za słowami pisma czynią mało chwalebne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja tam popieram w 100%, świat bez ludzi powołujących się na pierdoły spisane pod wpływem narkotycznych kaktusów setki lat temu - byłby lepszym miejscem. Osobiście uważam że mimo że jestem totalnym anty-antysemitą, to "Mein Kampf" jest księgą mniej groźną niż Koran. Ze wszystkich ksiąg religijnych można by jedynie zostawić Biblię Szatana La Veya, bo to tak naprawdę żadna księga religijna tylko podręcznik samodoskonalenia osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×