Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

deader, A ja myślałem że maniacy gier nie są zwolennikami poprawności politycznej, no ale na zachodzie to większość to niestety zwolennicy tych bzdur, no może poza zwykłymi robolami, którzy są prawie zawsze rasistami a muslimów to by najchętniej rozstrzelali. Co ciekawe murzyni- chrześcijanie też nienawidzą muslimów i nawet w English Defence Legue jest ich paru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, A ja myślałem że maniacy gier nie są zwolennikami poprawności politycznej, no ale na zachodzie to większość to niestety zwolennicy tych bzdur, no może poza zwykłymi robolami, którzy są prawie zawsze rasistami a muslimów to by najchętniej rozstrzelali. Co ciekawe murzyni- chrześcijanie też nienawidzą muslimów i nawet w English Defence Legue jest ich paru.

W USA panuje taka przeczulica, że głowa mała. Na tym samym forum, ktoś wrzucił ten filmik:

 

[videoyoutube=GhxqIITtTtU][/videoyoutube]

 

i zatytułował temat tak jak widnieje na YT - "Małpa z Ak-47". Wszystko było śmiesznie do momentu kiedy nie napisałem że "LOL, filmik powinien nazywać się MałpY z AK-47". Ponownie rozpętała się gównoburza, masowy najazd że jestem rasistą. Najpierw nie wiedziałem o co im chodzi, ale po chwili załapałem: otóż to cała masa tamtejszych forumowiczów była podświadomie rasistami! Mi chodziło o to że film powinien się nazywać "Małpy..." bo żołnierze na tym filmie tak się zachowywali; ludzie oczywiście stwierdzili że powiedziałem tak bo żołnierze na filmie są czarni... A przecież dałbym taki sam komentarz (bo był, do jasnej cholery, smieszny! :P) gdyby żołnierze byli biali czy żółci... To jest przerażające, ta przeczulica na poprawność polityczną, bo będzie się tylko rozszerzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA to jest paranoja...tam im bardziej społeczeństwo jest rasistowskie, ksenofobiczne tym bardziej takie nie jest. Jest takie w rzeczywistości, ale jednocześnie potrafi takie nie byc na pokaz...to w zasadzie cenna umiejętność, choć pewnie troche męcząca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA to jest paranoja...tam im bardziej społeczeństwo jest rasistowskie, ksenofobiczne tym bardziej takie nie jest. Jest takie w rzeczywistości, ale jednocześnie potrafi takie nie byc na pokaz...to w zasadzie cenna umiejętność, choć pewnie troche męcząca

Szczerze mówiąc, jak się nad tym głębiej zastanawiam, to myślę że to nie jest tylko kwestia USA. Bo dość popularne jest "jeżdżenie" po tym kraju, między innymi wytykając im nadmiar politycznej poprawności doprowadzony do absurdu. Ale też obiektywnie patrząc - ten kraj to jeden wielki mix kulturowy. Żyją tam ludzie wszystkich kolorów skóry, i to nie jest tak jak u nas, że Murzyn to atrakcja w całym miasteczku, a muzułmanów to ludzie widzą głównie w wiadomościach.

 

Dochodzę do wniosku, patrząc zresztą na przytoczony przez carlosa filmik z Francji, że takie zjawisko - nadmierna polityczna poprawność - będzie się pojawiać zawsze tam, gdzie będzie się próbowało multikulti. Uwarunkowani jesteśmy do tego żeby nie lubić "tych z tamtej jaskini", a jednocześnie normy cywilizacyjne narzucają nam zachowanie odmienne. Rodzi to problemy i prowadzi do takich "atrakcji" jak rozpieprzenie WTC z jednej strony, a wymordowanie kilkudziesięciu dzieciaków na Utoya z drugiej.

 

Dlatego ja jestem zwolennikiem poglądu "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków" - moim zdaniem ludzie powinni żyć tam gdzie się urodzili, kropka. Jestem przeciwnikiem emigracji, jestem przeciwnikiem przyjmowania emigrantów. Ludzie nie są stworzeni żeby żyć razem jeśli mają odmienne przekonania czy wartości, a dziś próbuje się to przeforsować na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emigracja nie zawsze jest taka zła, gdy emigrują ludzie z tego samego obszaru kulturowego np. Z Polski do UK, Niemiec czy np Ukraińcy do Polski to nie ma większych problemów i chyba te językowe są największe ale zanikają zwykle już w drugim pokoleniu. Również migranci z dalekiego wschodu z Chin czy Filipin są nie kłopotliwi są pracowici a w drugim pokoleniu zarabiają nawet więcej od tubylców bo się dobrze uczą i mają wysoką kulturę pracy. Natomiast arabów, muslimów trzeba stanowczo unikać bo nie dość że się nie integrują, siedzą na socjalu to jeszcze są zagrożeniem cywilizacyjnym. A murzyni do w niewielkiej ilości np przyjeżdżający na studia i później zostający są o.k ale masowa ich migracja jest szkodliwa bo to środowisko wysokokryminogenne, które zamiast pracować woli kombinować, działać na granicy prawa, siedzieć na zasiłkach, oczywiście nie wszyscy są tacy ale dużo większy odsetek niż wśród tubylców czy innych białych w takiej W. Brytanii ponad połowa zabójstw to dzieło czarnych a jest ich tam tylko kilka procent.

 

Oczywiście to wszystko co napisałem jest nie do przyjęcia dla elit, czy poprawnej politycznej masy bo to przecież propagowanie rasizmu, no ale statystyki i obserwacje stoją za mną a nie za politycznie poprawnymi przygłupami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, carlos, ja jestem całkowicie przeciwny emigracji. To że młodzi ludzie z Polski wyjeżdżają zagranicę do pracy uważam za porażkę, bo powinni tutaj walczyć o lepsze traktowanie u pracodawców zamiast spieprzać na zmywak do Irlandii. Do nas tymczasem na ich miejsce przyjeżdżają Ukraińcy i się ślinią na widok naszej minimalnej płacy, bo dla nich to jest luksus. Pracodawcy szczerząc zęby proponują żałosne płace tym Polakom którzy zostali w kraju argumentując że jak nie chce pracować za 1000 złotych to on w dwa dni znajdzie Ukraińca który z radością będzie robił za 800. Nie, ja się nie zgadzam, emigracja to nie jest dobra rzecz. Zresztą, "emigracja" to takie ładne słowo, a co ono tak naprawdę oznacza? Co oznacza "emigrant"? Emigrant to człowiek który bał się żyć w swoim kraju i spier*dolił. Proste. Emigracja to jest coś jak dezercja, tylko w czasach politycznej poprawności oczywiście mało ludzi ma odwagę to powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zwolennikiem polityki Izraela, ale trzeba im przyznać rację, ze ich polityka wobec Arabów jest dużo skuteczniejsza niż europejskie multikulty. Tam się nie patyczkują z Arabami, a są w dużo gorszym położeniu niż kraje Europy Zachodniej, bo są otoczeni przez kraje Arabskie. Za każde, zabójstwo swojego obywatele, rewanżują się z nawiązką. Jakoś w Izralu Arobowie nie obinają w biały dzień głów żołnierzom, bo wiedzą, że Izrael od razu wystrzeli parę Stigerów, czy innych Tomahawk w jakiś ich meczet. Ciekaw czy Izrael ma wycelowane głowice nuklearne w Mekke. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Wiem że np emigracja milionów Polaków jest szkodliwa dla kraju, dla demografii, ale co mamy zrobić, 45 lat komuny i 24 lata niezbyt pomyślnych rządów spowodowały że jesteśmy daleko w tyle za zachodem i ludzie jeszcze długo będą tam wyjeżdżać no ale nie rodzi to konfliktu cywilizacyjnego tak jak z Islamem. Prawdopodobnie cała Europa środkowo-wschodnia( z takiej Bułgarii, Rumunii czy Litwy wyemigrowało procentowo dużo więcej ludzi niż z Polski) się wyludni i bezie zielonym płucami Europy. Zachód zawiódł się na arabach, turkach i murzynach bo zamiast pracować wolą siedzieć na socjalu i żyć w gettach, dlatego otworzyli granicę bo im rąk do pracy brakowało a to że wykończą tym wschód to ich nie obchodzi bo tu maj być raj ekologicznych i gigantyczny dom starców dla emerytów z zachodu.

 

A co do tego rudzielcu to tacy popaprańcy zawsze się znajdą równie dobrze mogą działać w ruchu faszystowskich, skrajnej komunie, jak i właśnie dla islamizmu który teraz jest na fali, a u islamistów ma taki typ większy poklask no i bezpieczeństwo bo propagowanie islamizmu nie jest karalne a faszyzmu, nazizmu tak. Mam nadzieję że angielscy kibole lub EDL dorwie tego rudzielca i porządnie mu wpjerdoli.

 

-- 22 paź 2013, 12:47 --

 

Ogólnie te całe islamskie patrole powinno się wyłapać i zamknąć na dożywocie, choć lepsza byłaby kara śmierci albo tortury, no ale to nie możliwe niestety, nie wiem jak policja, rząd może tolerować tych jawnych spiskowców dążących do obalenia demokracji i chcących wprowadzić szariat przecież to trzeba tępić w zarodku, no ale przecież tam politycznie poprawne barany rządzą to czego można się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neal28, oglądnąłem ten film, masakra. Najgorsze jest to że władze nic z tym nie robią palą se amerykańskie flagi, wyzywają od morderców żołnierzy i propagują zabijanie wszystkich nie islamistów, a władze ich jeszcze chronią, a powinny napuścić brygadę atyterrorystyczną i powsadzać ich do paki albo wysłać do arabskich krajów.

A ci ludzie którzy tam wstępują to przypominają mi nowonawróconych jehowych i sekciarzy, wcześniej byli zagubieni, narkotyki, alkohol i teraz się odnaleźli i odrodzili, a naprawdę są manipulowani przez przywódców. To dla nich sposób na dowartościowanie się, kiedyś byli poniżani a teraz mogą czuć się lepsi od innych bo są tru muslimami i jako nieliczni pójdą do nieba, ale nie ma co psychologizować tylko trzeba ich tępić bo to zaraza gorsza od faszyzmu.

 

A jeszcze ten koleś główny bohater pracuje, a przynajmniej pracował jak ochroniarz w BBC, jak można do tego dopuścić, no ale BBC to lewacka tuba i lubią odmieńców, nawet tych skrajnych i zagrażających ich egzystencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalam wszystkich stron, może więc to już się pojawiło.

Polecam Sumbission Theo van Gogha (tak, z tych van Goghów), który za ten film został zastrzelony przez radykała na ulicy Amsterdamu. Sumbissiom czyli poddanie, to przetłumaczenie słowa islam, które doslownie oznacza poddanie się woli Allaha.

 

Ludzie na zachodzie powoli orientują się, jak wielkie spustoszenie islamiści wprowadzają w ich krajach, jednak z drugiej strony, brak jakis zdecydowanych działań. Sarkozy podczas poprzedniej kadencji chcial wywalac romów z Francji, z muslimami jednak nic nie zrobil, to tez pewnie był dla niego duzy elektorat (póki nie mają swoich kandydatów). W Szwecji na poziomie samorządów są członkami jst i obcianją budżety na dekorację i organizację miejskich/lokalnych świat Bożego Narodzenia na rzecz świąt islamskich.

To wszystko łatwo wygooglować, nie chce mi się teraz wyszukiuwać, jednak tez nas też to dotyczy: przyjmowanie uchodźców z Czeczenii, na ulicach Warszawy widać coraz więcej śniadych chłopców i dziewczyn w chustach- czesc z nich zostanie tu po studiach, faceci z Egiptu, Tunezji mają tu wygodne zycie z cycatymi blondynami itp. A polscy żołnierze w Rosomakach w Afganistanie? To nie jest tak, że to zostanie Polsce zapomniane. Rodzimi Tatarzy są nieszkodliwi, o nich wręcz powinno się dbac, mieszkają na styku kultur i to powinno się wyodrębniać jako element dziedzictwa kulturowego.

To samo Bałkany, choć tam historia jest wyjątkowo krwawa, ale to tez inna mentalność.

 

Moim zdaniem islam to nazizm XXI wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie najpierw ci chłopcy w wiekszosci pewnie tylko chlali, ćpali, imprezki i socjal co tydzien zamiast pracy ,typowy model zycia dla młodych z klasy robotniczej- benefitowej, nie mieli zadnych ugruntowanych poglądów społeczno politycznych czy też tam religijnych no to w momencie wejscia w kontakt z bractwem muslimów znalezli sens zycia, będa nawracac, krzewic wiare, moze niedługo sie wysadzą bo do tego pewnie ostatetecznie indoktrynacja tych radykałów prowadzi. Dziwi mnie tylko ze tym młodym angolom chce sie uczyc jakichs arabskich wersetów i z luboscią je cytowac, bo w w wiekszosci raczej są mało podatni na nauke obcych jezyków. Ta EDL powinna zrobic z nimi porzadek poki jeszcze cos sie da zrobic. Warto rzucic okiem tez na filmik na tej stronce pokazujący muslim vigilantes patrol w akcji : youtube.com/watch?v=qmJpAumF1bg

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też jest mnóstwo wrogo nastawionych lub rozczarowanych współczesnym życiem, konsumpcjonizmem, imprezami, narkotykami, alkoholem ale zasilają prawe skrzydło katolicyzmu, Frondę, Rydzyka itp. a tam że Chrześcijaństwo praktycznie wymarło nie mają takiej opcji i wchodzą w islam bo daje im poczucie sensu życia, wspólnotowość( między nimi widać na filmie braterstwo, szacunek, miłą atmosferę ale tylko wewnątrz grupy bo przecież nawet bratu koleś nie podał prawej ręki bo jest nieczystym niewiernym). Co ciekawe tam na zachodzie Europy radykalizują się również islamscy migranci którzy wcześniej przed przyjazdem np do Anglii, Francji z Afryki, Azji tam często dosyć bierni w swej wierze byli a tu na obczyźnie jedynym spoiwem łączącym często zagubionych w nowym świecie migrantów jest religia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=qmJpAumF1bg][/videoyoutube]

 

To. Jest. CHORE.

 

Ale wiecie co...

 

...jak tak sobie wizualizuję jak by taki patrol w Polsce próbowali sklecić, jak widzę jak po najdalej półgodzinie dostają wpierdziel życia od bandy dresów którym spróbowali zabrać browara, to aż mi się ryło cieszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Są gorsi niż tamtejsza policja, mnie 2 razy zatrzymali za picie alkoholu w miejscu publicznym i tylko upomnieli mnie, nawet alkoholu wylewać nie musiałem. A nasze dresiarstwo i kibolstwo choć za nimi nie przepadam to jednak dobrze mieć takich w narodzie, na zachodzie jest ich niewielu i są słabi, dużo mniej liczebniejsi niż to kolorowe czy islamskie towarzystwo. A we Francji czy Skandynawii to właśnie muslimy to największa łobuzerka która awanturuje się i w niektórych miastach odbywają się regularne wojny z policją a wejście białego do tej dzielnicy jest mocno niebezpieczne, niczym w niektórych dzielnicach NY.

 

Zobaczcie co muslimy zrobiły ze Szwecją a raczej na co Szwedzi pozwolili, ale taką cenę się płaci za lewackie rządy socjal i multikulti.

[videoyoutube=IkmVji63zTc][/videoyoutube]

 

Najlepsza wypowiedź ile macie uczniów w szkole- 1000 a ile to Szwedzi, odpowiedź 2- oje, no i wszystko jasne wiemy jak Szwecja będzie wyglądać za parędziesiąt lat pewnie na fladze będzie widniał półksieżyc zamiast krzyża a Szwecja nie będzie kojarzyła się z niebieskookimi blondynami a z kobietami w burkach i śniadymi wykrzykującymi Allah Akbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, nawet nie wiedziałem, że w Szwecji jest taki horror, jak można było wybrać takich cymbałów do władzy, którzy błyskawicznie oddali kraj w ręce muzułmanów. W takim razie Polska to kraina błogiego spokoju przy tych krajach, tam bym nie wychodził wieczorem bez dwóch mieczy i broni palnej co by mnie jacyś kozoj*bcy z patrolu nie zaatakowali, podczas gdy u nas czasem tylko brałem kastet i gaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandynawia przyjęła kupę uchodźców z Somalii, Iraku, Iranu którzy pościągali tam później rodziny bliższe i dalsze czyli najgorsze islamskie bydło przy której Turcy to świętoszki, pewnie Syryjskich rebeliantów ( czyli islamscy ekstremisci) też chętnie tam przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×