Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homofobia- głupota czy zaburzenie?


Werty

Rekomendowane odpowiedzi

idąc tym tokiem powinni też zakazać rozwodów bo dzieci z rozbitych rodzin maja dużo więcej problemów w życiu.

To nie rozwód powoduje problemy tylko kryzys w małżeństwie rodziców, a tego niestety nie da się zabronić. Kroki prawne nie sprawią, że rodzice będą się dobrze do siebie odnosić.

To raz, a dwa: w przypadku kryzysów jest inna kolejność, niż w przypadku par same sex.

W rozbitych rodzinach najpierw jest dziecko, a potem problem (kryzys w małżeństwie). Nie da się zapobiec poczęciu dziecka przez parę, która za 10 lat się rozejdzie, bo ktoś musiałby być jasnowidzem.

W przypadku par same sex już w momencie podejmowania decyzji o przyznaniu im dziecka doskonale wiadomo, jakie będą problemy.

 

To tak, jakbyś twierdził, że nie można zabraniać prowadzenia samochodu po pijanemu, bo trzeźwi kierowcy też powodują wypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz gamoniu odpowiedz jest tuż pod nim. Na maila ci wyslać?

 

Ha -masz taką manię wielkości, że uważasz iż pytanie było skierowane TYLKO do ciebie? :D

OK -twoja odpowiedź mnie w pełni zadowala , lecz pytanie jako prowokacyjne i zmuszające do refleksji ( dla niektorych być może za dużo trudnych słów ) było skierowane głównie do "antyhomofobów"

Bo skoro USPRAWIEDLIWIAJĄ i POPIERAJĄ wynaturzenie jakim z pewnością jest homoseksualizm , to idąc konsekwentnym tokiem ich argumentacji powinni również poprzec moją hipotetyczną wersję zboczeń grupowych.

Jeśli nie poprą -będą niespójni w swej patologii.

Stąd ich rozpaczliwe chwytanie za słówka ( "dymnie") , zamiast odpowiedzi wraz z niezbędną argumentacją.

Myślę też , że z tym "gamoniem" się trochę zagolopowałeś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po drugie skoro tolerujecie pedalstwo to tym bardziej powinniście tolerować że są osobnicy tacy jak ja , którzy lubią się DYMAĆ

Przeciez nikt Ci nie zabrania.. dymaj sie ile chcesz i z kim chcesz..nawet z koza :roll:

Nie, bo koza niekoniecznie będzie zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×