Skocz do zawartości
Nerwica.com

potrzebuję wsparcia-tylko tyle


andoria

Rekomendowane odpowiedzi

witam was proszę napiszcie mi jak walczyć już sama nie wiem czy to nerwica czy depresja na co dzień funkcjonue ale czasami mam 2 dni takie że strach,nie mówiąc o lękach co z tym robić w środę idę do psychologa ale czy damy radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u psychologa tak było że czekam na psychoterapię od 5 czerwca pierwsza wizyta a poza tym dostałam leki od psychiatry w razie czego mama wziąść ale trzymam je w torebce i nie biorę na razie próbuję sama to zwalczyć trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki SETALOFT czy coś takiego ale na razie nie biorę tylko zioła i jest w miarę a jutro pierwsza sesja napiszę wam jak było;kupiłam ziółka i polecam jak kto jest ciekawy to napiszę jakie a co jak się skończą to nie wiem można je brać tylko 2 miesiące do tego asmag , w razie pytań pisać

 

-- 09 cze 2012, 16:36 --

 

u psychologa było no wiecie jak na pierwszej wizycie opowiadałam i tyle,chociaż myślałam że doda mi otuchy albo co nie wiem sama , a tak weszłam pogadałam i wyszłam.we wtorek idę na drugą ale mam tylko jeden lęk i to z nim mam największy problem że zwariuję od tego myślenia i zamkną mnie w zakładzie tak to z tym teraz walczę .Na razie mówiła że jeszcze jedno 2 spotkania pewnie jak mnie lepiej pozna to dopiero zacznie terapie ,,,,, a może ktoś był na terapii i pomogła napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×