Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to jest Wasza chwila prawdy! Piszcie skąd się wziął Wasz głupawy nickname? :twisted:

Mój głupawy nickname (reirei), dla przykładu to tytuł filmu hentai, czyli animowanego filmu nie-dla-dzieci, którego nigdy nie widziałem zresztą, ale słyszałem że jest słaby :mrgreen:

 

PS: Najbardziej mnie interesuje skąd się wziął nick Olki :D:D:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. :)

Mój nick 'shadow' wziął się od tego, że zawsze byłem chudy. Siostra mówiła na mnie cień, cieniu i później ktoś palnął 'shadow', reszta podłapała no i przez długi czas byłem shadow`em, a w internecie? Pojedyńcze wyrazy (szczególnie anglojęzyczne) są przez wielu używane, więc dodałem '..._no' i tak zostało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibi????? kurcze juz nie pamiętam................

o ile dobrze sobie przypominam to w podstawówce nazywali mnie beibisi bo było chyba od basi i umiałam dobrze alfabet z anglika.. klasa to przekształciła z eibisi na beibisi . potem jak ludzie zaczeli mnie odwiedzać w domu i tak nazywac to szwagier podłapał bibisi bo tak mu lepiej brzmiało...a potem w skrócie zostało bibi z czego się cieszę bo bardzo lubie swoją ksywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh:D

fajne macie te historie z nickami:D

 

a moj sie wział stad, ze bardzo nie lubie samochodów marki Mercedes, ale nazwa mi sie bardzo podoba:D

 

buziaczki

xxx

Mercedes to także imię damskie. Nazwa firmy pochodzi właśnie od imienia córki tego gościa. Przyznać się, kto o tym wiedział :twisted::twisted::twisted: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrucha - inna forma mojego stałego nicku "a***a". "A***a" przyplątała się kilka lat temu jako pierwsza mysl..i tak się utarło u znajomych. Pózniej zostało przerzucone na net. Odkryłam,że "a***a" nie jedna na necie,ale nie zmieniłam.. Ot,cała historia.. ;)

 

(ukryłam nick ze wzgl.na google)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×