Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Ahmall Gammat fajna gra słów :)

 

Prusak:

1. straciłam głowę a prusak to karaluch, który podobno potrafi przeżyć bez tej części ciała :roll:

2. podobno moja rodzina ma pruskie korzenie (mieszkaniec Prus jest określany jako prusak)

3. pruski błękit to piękny kolor i mi się podoba

4. jestem zafascynowana pruskim drylem, mundurami i ich wojskowością (wiem, wiem mało patriotyczne, ale to nie tak ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z serialu emitowanego dawno temu w Polsacie .. "Szkoła przetrwania" z Hayden'em Christensen'em (tym z nowej ekranizacji "Gwiezdnych wojen")

była tam taka dupa Shelby Merrick (grana przez A.J. Cook). czułam się z nią w jakimś sensie kompatybilna... sama, do dziś, nie wiem czemu. stąd "shelby".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie wierzę... Ty w takim razie zasłużyłeś tylko na obrażanie w takim razie.

 

Jeżeli chodzi o usuwanie konta to usunęłam je przepisową ilość razy. A jeżeli chodzi o obrażanie możecie mi dać osta. Mam to w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Użytkownik Michuj. też mnie obraża tylko robi to w białych rękawiczkach :? Szkoda, że to jest dozwolone...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie zablokowałaś na gadu-gadu, mimo że przez kilka miesięcy znosiłem Twoją jęczarnię. Nagle się księżniczce polepszyło to mi dała bana. Teraz to mnie w dupę pocałuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ona może usuwać ileś razy konto

Bo ONA nie łamie regulaminu nagminnie tak jak Ty...... :roll:

Wiesz co znaczy maksymalnie 3 konta?? Nie bardzo jak widać, wiec zamiast pruć się i dochodzić swoich praw, ciesz się, że nie masz kolejnego bana ( zupełnie nie wiem czemu) bo to twoje któreś tam z kolei konto......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko,tak mnie nazwała mój kolega i mi się spodobało,kiedy mam lepszy dzień tak do siebie "mówię",kiedy gorszy leci łacina więc chyba zakładając konto miałam miałam dobry dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×