Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zycie widze w czarnych barwach : (


Bored96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czuje sie obecnie okropnie. Płakac mi sie chce itd. Płakać mi się chce z tego powodu, ze to juz koniec swiat, ktore mimo wszystko spedziłem fajnie, w koncu bez szkoły, bez problemow. Ale płakac mi sie tez chce ze wzgledu na to, że sylwester minal, pomimo tego ze spedzilem go z rodzicami. Bardzo, ale to bardzo sie boje powrotu do szkoly, do tej rzeczywistosci : ( Nie mam przyjaciol, nie mam rodzenstwa... Co ja bym dał zebym miał takiego brata chociaz na jeden dzien... Strasznie sie zle czuje, płakac mi sie chce : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz się trzymać i nie dać się zeżreć przez depresje, masz racje, dobrze jest mieć rodzeństwo, ale jeżeli masz dobrych rodziców, to jest w porządku, prawdopodobnie twoje życie szkolne to niezbyt przyjemne doświadczenie, patrząc na twój nick widzę że masz 15 lat i jesteś w trakcie dojrzewania, nie przejmuj się , to minie, to jest niewiele w porównaniu co ludzie mają w wieku ponad 20 lat, podczas dojrzewania miałem problemy, ale te problemy co mam teraz, wierz mi, są nie do porównania, tobie się nie chce chodzić do szkoły? Ja wcale nie chodziłem bo mi się nie chciało wstać z łóżka, a problemów w szkole nie mam, poprostu nie widzę sensu wstawania, szkoła to wymuszenie, nie uczę się w niej wiele, nie uczą mnie rzeczy które mnie interesują (z wyjątkiem geografi) a to ostatnia klasa liceum. Znajdź sobię hobby i nie siedź przed komputerem (możesz siedzieć ale umiar, 4 godziny dziennie max, z przerwami, np 1godzina, przerwa) To tyle, a jeżeli w szkole nie masz przyjaciół, skup się na nauce, przerwa trwa krótko, po lekcjach idziesz do domu, skup się na wynikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo biore lekarstwa na nerwica lekowa I czuje sie ze moje zycie jest jakies inne. Nie mam przyjaciol z nikim sie nie kontaktuje siedze sam w domu I jestem bardzo samotny. Na codzien mam leki I mysli ze czuje sie jakis odrealniony. Czuje sie jak bym zyl w jakims koszmarze, Wszystko widze w czarnych barwach I jest mi Bardzo Ciezko zmienic te mysli chociaz wiem ze ciezko jest zmienic mysli Kiedy jest sie bardzo smutnym. Mam Ochote nawet wziasc torbe spakowac wszystko I gdzies wyjechac w jakies spokojne Miejsce z dala od ludzi od miasta od tego stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×