Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory parlamentarne 2011


Zenonek

Będę głosował na :  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będę głosował na :

    • PO
      11
    • PIS
      13
    • PJN
      2
    • SLD
      5
    • PSL
      2
    • Ruch Poparcia Palikota
      16
    • Nowa Prawica
      8
    • Nie biorę udziału w wyborach
      14
    • A ja to bym zjadł batona...
      5


Rekomendowane odpowiedzi

piotrekd04, jeśli masz na myśli liberalizm gospodarczy to możesz głosować na Nową Prawicę albo na Palikota.

 

nie tylko gospodarczy... poza tym te ugrupowania tez nie proponuja stricte liberalnej gospodarki.... Nowa Prawica jest pod tym wzgledem zdecydowanie blizej niz Palikot opierajac sie czesciowo na austriackiej szkole ekonomicznej tj. Hayku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekd04, Liberalizm gospodarczy jest dobry, ale w stopniu umiarkowanym. Pelne liberalizacja rynkow kapitalowych i finasowych, pelne otwarcie sie na zewnatrz jak pokazuje histora najczesciej poglebialo klopoty finansowe panstw i powiekszalo i tak ogromne roznice w zamoznosci spoleczenstw (Globalizacja Stiglitz). Oraz powoduje naplyw tzw. goracego pieniadza co dodatkowo powoduje destabilizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekd04, Liberalizm gospodarczy jest dobry, ale w stopniu umiarkowanym. Pelne liberalizacja rynkow kapitalowych i finasowych, pelne otwarcie sie na zewnatrz jak pokazuje histora najczesciej poglebialo klopoty finansowe panstw i powiekszalo i tak ogromne roznice w zamoznosci spoleczenstw (Globalizacja Stiglitz). Oraz powoduje naplyw tzw. goracego pieniadza co dodatkowo powoduje destabilizacje.

 

chyba zartujesz, to wlasnie merkantylizm a nie liberalna gospodarka prowadzily nie tyle do poglebienia problemow finansowych co po prostu do upadku panstw... i to pokazuje historia.... Stany Zjednoczone byly w najlepszej kondycji finansowej wlasnie do momentu kiedy nie utworzono instrumentow regulujacych rynek tj. FED i nie wepchano sie w socjal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Tuska nic nie mam (może dlatego że jestem Kaszubem i miałem dziadka w wermachcie) ale do wielu jego partyjnych kolegów tak, szczególnie nie lubię Gowina i Niesiołowskiego i wielu innych karierowiczów których ta partia przyciąga. Ale i tak mnie nikt tak nie drażni jak Jarek Kaczyński zwłaszcza jego ostatnio promowana wersja light dla szerszego grona gawiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk to mądry człowiek.

 

Rzeczywiście bardzo mądry, a raczej sprytny. Świetnie się wpasowuje w model "idealnego premiera", wie jak wodzić wyborców za nos, jak się pokazywać w TV z ładnym uśmiechem i jak obiecywać cuda na kiju, żeby potem wszystkich zrobić w chuja równo i na najwyższym poziomie. Gratulacje po prostu. Ale nie jemu tylko jego PR-owcom, którzy robią z niego taką kukłę, na którą leci społeczeństwo ogłupione przez media.

Najgorszy premier od 20-stu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowin to swietny koles, wywazony, spokojny, nie dajacy sie wyprowadzic z rownowagi i rozsądny swiatopogladowo (umiarkowany, ale nie dajacy sie zwariowac bełkotem promowanym przez zachodnie media i srodowiska lewicowe).

 

-- 29 wrz 2011, 16:54 --

 

bump

 

-- 01 paź 2011, 09:50 --

 

No kiszta , myślał żem, że chociaż 100 głosow przekroczymy. A tu co ?

 

Glosowac ludzie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPP albo PiS, Palikot bo zgadzam się z poglądami i jako jednego z nielicznych posłów szanuję, albo PiS - przeciw PO,

 

Generalnie najbardziej mi nie na rękę PO (pomijając PSL), partia pseudointeligencji na którą głosuje pseudointeligencja (spory odesetek kraju) i frajerzy dający się nabrać na ich sprytne populistyczne zagrywki, PiS ma skrajnie durne poglądy - ale powodują nieco destabilizacji w kraju i to akurat mi pasuje, SLD - komuszki, podziękuję. PSL to żart, PJN żart, NP - nie moje poglądy, ale doceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy programowo mi jest PiS jako, że mają w miarę lewicowy program i stworzyli CBA. Hej, zaraz...

 

"Skończyć z Przemocą w Mediach

W mediach elektronicznych, zwłaszcza w prywatnych telewizjach, coraz nachalniej promowane są brutalna przemoc i wulgarność. Ponieważ młodzież najczęściej bezkrytycznie przyjmuje propagowane w mediach wzorce, rośnie wśród niej przestępczość oraz zachowania patologiczne. Żeby ograniczyć to bardzo negatywne zjawisko ustanowimy przepisy, które uchronią młode pokolenie przed demoralizacją."

 

Aha. No, to nie mam na kogo głosować. Zna ktoś jakąś partię jak PiS tyle, że bez takich odpałów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy programowo mi jest PiS jako, że mają w miarę lewicowy program

 

Ja socjalizm przerabiałem przez wiele lat i wiem dobrze czym ten socjal się skończy. Może zamiast tego socjalu pozwólmy ludziom pracować.

 

Wróciłem niedawno z Turcji. Miasteczko 75 tysięcy mieszkańców i na jednej ulicy doliczyłem się sześciu czyścibutów. Wszystkim się wiedzie dobrze. Widział ktoś czyścibuta w Polsce? A może w Polsce ludziom buty się nie brudzą? Ja, zamiast pobierać zasiłek z Opieki Społecznej, chcę być czyścibutem, ale bez kasy fiskalnej, atestowanych podestów, bez inwigilacji Urzędu Skarbowego, kontroli Sanepidu i stu tysięcy różnych papierów do wypełnienia. Która partia mi na to pozwoli?

czyscibut.jpg.8abb35c145240a77eba9b214fed0400c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee kiedyś takie postulaty nieograniczonej wolności gospodarczej głosił Janusz Korwin- Mikke i chyba nadal tak jest. Ale jesteśmy w Unii a ona uwielbia zezwolenia, atesty i papierki bo z tego żyje, do tego polscy biurokraci też swoje chcą mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z Turcji. Miasteczko 75 tysięcy mieszkańców i na jednej ulicy doliczyłem się sześciu czyścibutów. Wszystkim się wiedzie dobrze. Widział ktoś czyścibuta w Polsce? A może w Polsce ludziom buty się nie brudzą?
U nas nie byłoby chętnych, bo w Polsce nawet pijak uważa, że jest pan i nie będzie innym butów czyścić.
Ja, zamiast pobierać zasiłek z Opieki Społecznej, chcę być czyścibutem, ale bez kasy fiskalnej, atestowanych podestów, bez inwigilacji Urzędu Skarbowego, kontroli Sanepidu i stu tysięcy różnych papierów do wypełnienia. Która partia mi na to pozwoli?
Żadna, wszystko musi być dziś zarejestrowane, udokumentowane i opodatkowane, takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee kiedyś takie postulaty nieograniczonej wolności gospodarczej głosił Janusz Korwin- Mikke i chyba nadal tak jest. Ale jesteśmy w Unii a ona uwielbia zezwolenia, atesty i papierki bo z tego żyje, do tego polscy biurokraci też swoje chcą mieć.

 

No to wiadomo na kogo będę głosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×