Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory parlamentarne 2011


Zenonek

Będę głosował na :  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będę głosował na :

    • PO
      11
    • PIS
      13
    • PJN
      2
    • SLD
      5
    • PSL
      2
    • Ruch Poparcia Palikota
      16
    • Nowa Prawica
      8
    • Nie biorę udziału w wyborach
      14
    • A ja to bym zjadł batona...
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Tak poważnie: głosowałam na PiS w 2005 roku. Na PiS i PO, pół na pół licząc na rozsądną koalicję prawicową. I co wyszło? Wiadro.

Przykro mi ale akurat za to, że owy mityczny już POPiS nigdy nie powstał odpowiada w 100% opcja polityczna, którą popierasz.

 

-- 19 wrz 2011, 21:47 --

 

Dość. Trzeba iść do przodu ludzie.

Żadna partia nie oferuje czegoś takiego. Mogą najwyżej mniej zła wyrządzić nie rujnując gospodarki do reszty.

I z tym byłbym się gotów zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Z tym się akurat całkowicie zgadzam, dla mnie to 2 odrębne sprawy.

 

Generalnie nie takie odrębne. Dobrze wiesz, że politycy PiS-u biegają do Radia Maryja i Tv Trwam, żeby nakręcać "swój stały elektorat".

Tak poważnie: głosowałam na PiS w 2005 roku. Na PiS i PO, pół na pół licząc na rozsądną koalicję prawicową. I co wyszło? Wiadro. Pisiory latały, bawiły się w Kaczmarynki, wypaczały historię i grały teczkami, zamiast skupić się na sprawach istotnych. Komuna upadła ponad 20 lat temu, a oni razem z Bronkiem Wildsteinem ciągle grzebaliby się w tym bagnie. Dość. Trzeba iść do przodu ludzie.

 

twierdzenie, ze komuna upadla ponad 20 lat temu jest conajmniej ignorancja.... ze juz nie wspomne o tym, ze zbrodniarze komunistyczni dzisiaj pobieraja 6000 zl emerytury... to jest fair wzgledem ich ofiar, ktore czesto zyja za 500 zlotych miesiecznie... nie mozna isc naprzod nie ogladajac sie sie w przeszlosc... to ona jest polem eskperymentalnym wszelkich rozwiazan... w Czechach po transformacji Havel nie zrobil zadnej "grubej kreski" a komunistyczni notable zostali odsunieci... gdzie sie lepiej zyje, w Czechach czy w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuroś Nie czytam Wyborczej, a tefałeny bawią mnie swoim brakiem wiedzy.

Tym lepiej dla Ciebie. Ludzie tego samego pokroju co wspominany tu Rydzyk - manipulatorzy. Co z tego, że stojący po drugiej stronie barykady i szafujący hasełkami o potrzebie bycia "światłym i europejskim"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz ;)

 

Gospodarka jest zrujnowana nie dlatego, że Donek miał kaprys, ale dlatego, że na świecie mamy megakryzys.

 

Michuj chciałabym, żeby w tym kraju powstała partia lewicowa z prawdziwego zdarzenia. No ale cóż :bezradny:

 

a ja mam nadzieje, ze nigdy partia o takich pogladach nie dojdzie do wladzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdzenie, ze komuna upadla ponad 20 lat temu jest conajmniej ignorancja.... ze juz nie wspomne o tym, ze zbrodniarze komunistyczni dzisiaj pobieraja 6000 zl emerytury... to jest fair wzgledem ich ofiar, ktore czesto zyja za 500 zlotych miesiecznie... nie mozna isc naprzod nie ogladajac sie sie w przeszlosc... to ona jest polem eskperymentalnym wszelkich rozwiazan... w Czechach po transformacji Havel nie zrobil zadnej "grubej kreski" a komunistyczni notable zostali odsunieci... gdzie sie lepiej zyje, w Czechach czy w Polsce?

 

:brawo: Trudno o lepszą diagnozę przyczyn powstania bagna, w którym znalazł się nasz kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdzenie, ze komuna upadla ponad 20 lat temu jest conajmniej ignorancja....

 

Upadła Piotrku, upadła. To jest fakt.

 

haha no nie rozsmieszaj mnie... a stacjonowanie do 1992 roku wojsk rosyjskich na terenie Polski i proba przedluzenia ich stacjonowania przez Walese swiadczy o tym, ze nagle w roku 1989 boom i po komunie tak? to ze istnieje cos takiego jak bank centralny, tez oczywiscie swiadczy o funkcjonowaniu kapitalizmu? nie ma mowy o kapitalizmie gdy istnieje bank centralny.... to ze byli komunistyczni notable doszli do wladzy po roku 1995 tez zapewne swiadczy o upadku komunizmu... zarowno jak i fakt, ze za kopalnie wujek Kiszczak do dzisiaj nie zostal rozliczony, a od Michnika slyszy sie, ze ten czlowiek jest okrutnie lzony i konsekwentnie dazyl sukcesu Polski.... to juz jest naiwnosc a nie ignorancja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy są mądrzy ;)

 

mialem na mysli "madrzejsi" :P

 

-- 19 wrz 2011, 22:04 --

 

piotrekd04, jesteś kolejny który ma chęć stawiać Jaruzelskiego przed sąd?

 

katastrofa w Smoleńsku,to?

 

Cały PIS (du)

 

nigdy nie glosowalem na PiS a katastrofa smolenska bez wzgledu na przyczyny swiadczy o mega cudzie i transformacji Polski, ktorej prezydent lata samolotem, ktory juz dawno powinien zostac pokrojony i sprzedany na zlom... a uwazasz, ze komunisci nie powinni zostac rozliczeni? chuj z ofiarami i gehenna ich rodzin wazne przeciez zeby byc nowoczesnym i tolerancyjnym :) jesli ktos mial prawo do "grubej kreski" to rodziny tych ofiar, ktorych nikt nie zapytal o zdanie i ktore do dzis nie moga sie doprosic elementarnej sprawiedliwosci....wiec jesli to jest Twoim zdaniem PiS to przekonalas mnie- chyba na niego zaglosuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekd04, jesteś kolejny który ma chęć stawiać Jaruzelskiego przed sąd?

No co Ty? A za co? Przecież on tylko lizał buty towarzyszom z Moskwy, którzy na 45 lat zniewolili ten kraj.

Aha. I jeszcze Ci nieszczęśni robotnicy, których trzeba było zastrzelić w imię idei nowego wspaniałego świata. A mówili: "siedzieć cicho, robić i na wiece chodzić". Ale nie. Chleba i wolności się zachciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynacie się kłócic jak politycy o to jakieś historię z przed 20 lat której już nikt nie cofnie.

 

raczej nie bardzo jest sie o co klocic... kodeks karny wyraznie mowi, ze zabojstwo jest karalne ale widocznie nie kazdego to dotyczy.... i najgorsze jest to, ze sa tacy idioci, ktorzy nie widza w tym nic zdroznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekd04, "ręce precz od Generała!" :P;););)

 

Przestań. I Jaruzelski i Kiszczak winni stanąć przed sądem za to, co mają na sumieniu.

 

Tak. Komunizm zniszczył nasz kraj. Nie zaprzeczam.

Ależ ja tylko cytuję. Jegomościa dla którego PO jest cacy a PiS to samo zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to ma znaczenie, ktory rocznik? w mojej ucierpial... ale pewnie gornicy w kopalni wujek nie ucierpieli.... a w ogole Kiszczak o niczym nie wiedzial.. to byla tylko taka pierdola na stanowisku ministra spraw wewnetrznych, o niczym go nie informowano dlatego komunizm upadl... Kiszczak tak na prawde byl ofiara komunizmu, badzmy mu zatem wdzieczni jak Radziwil krolowi Szwedzkiemu... (tak to ironia) za stanu wojennego tez nikt nie ucierpial, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×