Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory parlamentarne 2011


Zenonek

Będę głosował na :  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będę głosował na :

    • PO
      11
    • PIS
      13
    • PJN
      2
    • SLD
      5
    • PSL
      2
    • Ruch Poparcia Palikota
      16
    • Nowa Prawica
      8
    • Nie biorę udziału w wyborach
      14
    • A ja to bym zjadł batona...
      5


Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, palikot? Tego błazna wpuścić na salony? Przecież ten kretyn robi szambo z polityki.

Już mamy jednego większego błazna czytaj Jarosława.A i był jeszcze Lechu.

A tak w ogóle to,ktokolwiek będzie rządził,to Polacy i tak będą narzekać,bo taka już nasza natura.......moja też.

 

-- Pn wrz 19, 2011 3:33 pm --

 

No ale jeszcze będę kierował się sondażami,jeżeli zobaczę,że PIS będzie miało dobre wyniki to...mogę zmienić głos....Wszystko byle nie Ci paranoicy z PiSu...

 

-- Pn wrz 19, 2011 3:36 pm --

 

Michuj w sumie to i Tusk i Kaczyńskie i Miller i Ci inni to w sumie też są parodią demokracji...Co to za przywódcy partii którzy są bezidowi,zmieniają swój program na potrzeby kampanii......a potem nic nie robią..

 

w zadnym wypadku nie jestem za PiSem ale prawda jest taka, ze biorac prezydentow ostatniego 20 lecia to Kaczynski byl najlepszy.... przynajmniej lazil zachlany po uroczystosciach, i nie brakowalo mu elokwencji a nie jakies "nie chcem ale muszem" (swoja droga nie wiem kim trzeba byc zeby uwierzyc ze taki idiota mogl obalic komunizm.... i jak slysze wypowiedzi tego pana w telewizji, ze on musial myslec strategicznie i Kaczynski tego nie rozumie to ogarnia mnie pusty smiech) Bronka poki co nie biore pod uwage bo na to za wczesnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zadnym wypadku nie jestem za PiSem ale prawda jest taka, ze biorac prezydentow ostatniego 20 lecia to Kaczynski byl najlepszy...

 

Oczywiście nie masz racji. Najlepszy był Kwach. :)

 

chyba sobie robisz jaja.... zamieszany w kilka afer do tego len jakich malo i jeszcze pijak, zeby chociaz pil w czterech scianach, a ten na uroczystosciach w KAtyniu najebany..... ze juz nie wspomne, ze w ciagu 10 lat swojej prezydentury korzystal z prawa do inicjatywy ustawodawczej dwukrotnie rzadziej niz Kaczynski w ciagu pieciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Prawica -gdyby tam nie było Marka Jurka i jemu podobnych to może bym się zastanowił ale na sługusów Watykanu nie mam zamiaru glosować.

 

a ja mam w dupie watykan, wazne jest to, ze to wlasnie oni maja najbardziej liberalne poglady na gospodarke oparte na austriackiej szkole ekonomicznej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem partię Janusza Korwina-Mikke czyli Kongres Nowej Prawicy oraz przy poprzedniej edycji opcję 'Nie będę głosował'.

Nie wiem czy wiesz, ale prawdopodobnie Mikke nie będzie w ogóle w wyborach. Może i dobrze. Kolejny zjeb klasy Palikota.

 

-- 19 wrz 2011, 15:12 --

 

o lol. Mała pomyłka. Wybrałem PO :pirate: można cofnąć ten głos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Nie bardzo. Raz oddanego głosu nie można cofnąć. Musiałbym znów wyzerować ankietę, tym razem celowo, co zapewne nie spotka się z aprobatą. Albo musisz poprosić jakiegoś Platformersa, który będzie chciał zagłosować na PO, aby zagłosował dla równowagi na PiS. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Nie bardzo. Raz oddanego głosu nie można cofnąć. Musiałbym znów wyzerować ankietę, tym razem celowo, co zapewne nie spotka się z aprobatą. Albo musisz poprosić jakiegoś Platformersa, który będzie chciał zagłosować na PO, aby zagłosował dla równowagi na PiS. :P

Mad a gdzie ty znajdziesz takiego oszołoma co przez pomyłkę zagłosuje na Pis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nic nie jest manipulowane, tylko ostatni restart ankiety był na moją prośbę, ponieważ źle kliknąłem, a poprzedni był żeby dodać jedną opcję... (w sumie nie potrzebnie, ale jednak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, bèdziesz specjalnie jechal do Brukseli 150 km,zeby zaglosowac?? 8) musisz wyslac oswiadczenie do konsulatu,ze przebywasz(bèdziesz) poza granicami kraju i czekac na odpowiedz z potwierdzeniem,ze wezmiesz udzial w glosowaniu.

W zyciu nikt mnie w niedzielè nie wygna z cieplego lozka na wybory,przy obecnej sytuacji w Polsce.Zresztà programy poszczegolnych partii sà do bani... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×