Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na której randce co wolno?


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Betty hmmm to raczej ja byłem jeszcze niewłaściwy,właściwie to nadal jestem trochę niewłaściwy :mrgreen: .Hmm powiedzmy,że jej cele życiowe rozmijały się z moimi,a tak poza tym to związek z tą kobietą byłby trudny do realizacji gdyż mieszkała daleeeko ode mnie.....A poza tym,no nie miałem jej nic do hmm zaproponowania,nie miałem żródła utrzymania,samochodu itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betty hmmm to raczej ja byłem jeszcze niewłaściwy,właściwie to nadal jestem trochę niewłaściwy :mrgreen: .Hmm powiedzmy,że jej cele życiowe rozmijały się z moimi,a tak poza tym to związek z tą kobietą byłby trudny do realizacji gdyż mieszkała daleeeko ode mnie.....A poza tym,no nie miałem jej nic do hmm zaproponowania,nie miałem żródła utrzymania,samochodu itp...

Miłośc to jest miłośc a dobra materialne owszem przydają się ale to jest dodatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale chodziło o to,że no daleko mieszkała i nie mial bym czym dojechać,nie że chciała samochodu czy coś :mrgreen:

Poza tym takie spotykanie sie 2 razy na tydzień czy raz no to,eee jest głupie trochę,bo człowiek chciałby się widzieć z tą drugą osobą częściej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale chodziło o to,że no daleko mieszkała i nie mial bym czym dojechać,nie że chciała samochodu czy coś :mrgreen:

Poza tym takie spotykanie sie 2 razy na tydzień czy raz no to,eee jest głupie trochę,bo człowiek chciałby się widzieć z tą drugą osobą częściej..

Na początku jest raz na tydzień ,później częściej a na koniec raz na kilka lat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może zrobimy sobie jakąś zbiorową randkę i połaczymy wszystkie trendy dotyczące płacenia i nie tylko:)?

tak! zorganizujmy zbiorową randkę. tylko, jeśli mogę coś zasugerować, bez zbiorowego.. tego po :mrgreen: może nawet człowiek_ powstały z czterech mocy się przełamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż foto na PW.

 

Moje warunki: Zero marudzenia jak Ci jest ciężko, zero rozmowy o byłych, musisz mieć coś ciekawego do powiedzenia, MUSISZ mieć jakieś pasje - człowiek bez pasji to podejrzany typ, nie możesz strzelać fochów i dziwnych min, nie możesz zachowywać się jak słodka idiotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Poświęcam Tobie swój cenny czas, więc to doceń. Mój wkład to umożliwienie Ci rozmowy z taką wspaniałą osobą jak ja. Bo liczy się charakter. :lol:

 

:) :) propopuję radnki z samym sobą, możesz się pozachwycać, sam sobie stawiać etc. a potem .. cóż... samo....

a potem możesz nam opowiedzieć jak było :P

 

-- 29 sie 2011, 23:40 --

 

nie ale chodziło o to,że no daleko mieszkała i nie mial bym czym dojechać,nie że chciała samochodu czy coś :mrgreen:

Poza tym takie spotykanie sie 2 razy na tydzień czy raz no to,eee jest głupie trochę,bo człowiek chciałby się widzieć z tą drugą osobą częściej..

 

ja jestem z kimś z kim spotykam sie kilka razy w roku :(

w planach wspólne mieszkanie

i da się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Poświęcam Tobie swój cenny czas, więc to doceń. Mój wkład to umożliwienie Ci rozmowy z taką wspaniałą osobą jak ja. Bo liczy się charakter. :lol:

 

Pokaż foto na PW.

 

Moje warunki: Zero marudzenia jak Ci jest ciężko, zero rozmowy o byłych, musisz mieć coś ciekawego do powiedzenia, MUSISZ mieć jakieś pasje - człowiek bez pasji to podejrzany typ, nie możesz strzelać fochów i dziwnych min, nie możesz zachowywać się jak słodka idiotka.

 

dziekuje_z_frajerami_nie_pije_3823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×