Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu....


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Carmen, bardzo dobrry pomysł:) tylko kto sie podejmie organizacji tego hehe.ja ajk najbardziej za. ciekaw jestem jak by wygladał ten obóz, gdyby tyle nerwicowców sie pojawiło, pewnei poszedł by z dymem;)

 

W sumie to gdyby sie zebrala jakas gurpa chetnych nerwicowcow to podjelabym sie orgaznizacji ... wynajac domek! i siedzimy tydzien w Bieszczadach !:D Tyle ze pewnie problem bylby z terminami rezerwacji no ale jesli jestescie chetni to piszcie moze cos z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to gdyby sie zebrala jakas gurpa chetnych nerwicowcow to podjelabym sie orgaznizacji ... wynajac domek! i siedzimy tydzien w Bieszczadach ! Tyle ze pewnie problem bylby z terminami rezerwacji no ale jesli jestescie chetni to piszcie moze cos z tego wyjdzie :)

 

ciesze sie ze masz tyle zapału, ze bys sie podjeła tego:) ja moge zaoferowac tez jakas pomoc, jezeli potrzeba, Co do rezerwacji, trzeba by było sie brac za to juz teraz, bo wiadomo piekna pogoda i sezon sie rozpoczyna:0 tak ze kazdy chce sie relaksowac. No i mysle ze tydzien to moze troche długo, i ciezko by niektórym było czas znalezc, ale pare dni mysle ze było by super.

 

Ja jestem jak najbardziej za i gwarantuje swoje przybycie. Tylko potrzeba przynajmniej te kilka osob, a im wiecej tym lepiej i razniej. Ludzie nie siedzie w tych cho****** domach tylko sie mobilizujcie, bo moze byc fajnie. czekam na wpisy kolejnych chetnych.

 

A i mam pytanie gdzie to ten domek miałby byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zartowalam z tym tygodniem :D ale na dwa trzy dni mozna sie wybrac :DPochodzićpo szlakach. Proponowalabym domek na Piotrowej Polanie to taki ośrodek turystyczny gdzie sa drewniane domki:D. bylam tam kilka razy i uwazam ze jest ok. Sa domki 2,3,4,5 i 15 osobowe- te ostatnie moim zdaniem najlepsze:).

 

Nie oreintuje sie w cenach ale na razie nie wiem czy mam w ogole czegos szukac i sprawdzac:D Oczywiscie w Bieszczadach pełno takich ośrodkow. Planuje sie wybrac tam pod koniec maja wiec moge sie rozejrzec.

 

Wiec zastanowcie sie czy macie ochote na taki wyjazd :) Gdybym wiedziala ile i czy w ogole sa jacys chetni to zadzwonilabym i zapytala jakie terminy w ogole sa wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odpadam całkowicie... po pierwsze brak kasy na wyjazd w góry... czy gdziekolwiek po za tym nie dojechałabym sama, w ogóle jak nawet przed podróżą jak mam jechać dostaje ataku lęku, już przed dworcem.... i gdybym miała jechać to z mężem ale jest praca, gdybyście wybrali się w okolice Szczecina jakoś bym dała rade ale jak ja ledwo wyjeżdżam gdzieś gdzie musze więc ja kategorycznie odpadam... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bu, ja też nie bardzo mogę się szarpnąć na dalszy wyjazd - we wrześniu czeka mnie przeprowadzka i remont mieszkania. Ale jak ktoś będzie przejazdem w Katowicach to chętnie się spotkam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zbyt nieśmiała, aby się spotkać, ha, nawet, aby rozmawiać przez internet :( Co się ze mną dzieje? Akurat są święta, wolne, czyli nigdzie nie muszę wychodzić (tylko do kościoła). Teraz praktycznie siedzę cały czas w domu i nawet nie rozmawiam z koleżanką na gg. Myślę o przyszłości... jeszcze dojdzie do tego, że będę zupełnie sama, stara i będę samotnie popijała herbatkę siedząc przed komputerem. Zazdroszczę wam, że tak pragniecie się z kimś spotkać i tak od razu? W sensie "cześć spotkajmy się" i od razu umawiacie się na spotkanie? Dla mnie to dziwne i niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×