Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh dzisiaj znacznie gorsze samopoczucie,a to wszystko przez to że umówiłem sie dzisiaj z fajną dziewczyną nasze pierwsze spotkanie,nie wiem jak to bedzie już teraz mam nerwy i mi niedobrze normalnie masakra jak ja mam kiedyś mieć żone jak boje sie nawet głupiego spotkania już mnie to wku.wia wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dzisiaj znacznie gorsze samopoczucie,a to wszystko przez to że umówiłem sie dzisiaj z fajną dziewczyną nasze pierwsze spotkanie,nie wiem jak to bedzie już teraz mam nerwy i mi niedobrze normalnie masakra jak ja mam kiedyś mieć żone jak boje sie nawet głupiego spotkania już mnie to wku.wia wszystko.

 

Walnij 2 bro przed wyjściem :P

 

Nie no ogólnie wiem jak to jest, też ostatnio się umówiłem i się nakręcałem sam nie wiem czym ale powiedziałem sobie, pójdę choćby nie wiem co i mam to w dupie co mi nerwica wmawia i jakoś tam było, jak już zaczęliśmy gadać to się rozluźniłem. Ogólnie nie przypadła mi do gustu ale zrobiłem nerwicy na złość i poszedłem :P

 

Ale jestem zły bo dzisiaj na rowerze mijałem fajną laskę i chciałem ją zaczepić i tego nie zrobiłem :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio, co prawda wkońcu powiedziałem już to co chciałem od dawna i mi trochę ulżyło, ale i tak jak byłem na ślubie to czułem się strasznei spięty, Tak że nie mogłem na tym zapanować, napięcie w twarzy i całym ciele. Kurr............ jak ja tego nie lubie, chyba za dużo duszę w sobie i później wśród ludzi tak jest, grr..... szkoda że nie mam worka treningowego to bym się wyżył.

 

Rafka, też prawie nic nie zrobiłem, a maturka się zbliża ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dzień był iluzją. Udawałam, że jest ok, że nic się dzieje. Przykleiłam do twarzy uśmiech i grałam. Ale teraz, kiedy leżę, zaczynają budzić się we mnie emocje. Złość, smutek... Boję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, też myślę o Tobie :D . Jesteś silna, walczysz niesamowicie o siebie, nie rezygnuj więc i uwierz, że uda Ci się osiągnąć to, czego potrzebujesz :D

 

-- 05 maja 2013, 16:34 --

 

Kolejny dzień pracy nad sobą, próby zrozumienia działania niektórych mechanizmów, które powodują moje leki. Wnioski same się nasuwają, ale jak pokonać te stany???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×