Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

nie było mnie tutaj troche, ale wiele sie pozmieniało..

moj dzien jest straszny, czuje ból, pustke, ktorej nic nie jest w stanie wypełnić. Wczoraj w moim zyciu nastapił przełom-uswiadomiłam sobie, ze nie jestem szczesliwa. Oddaje siebie, swoja dusze i serce innym ludziom, a oni tego nie doceniaja.

To boli, bardzo.

 

Jest ktos, chłopak, ktorego kocham. Poswiecam dla niego wszystko, gdyby tylko wiedział ile..

Pomózcie, porozmawiajcie ze mna, bo nie pamietam kiedy ostatnio sie tak czułam. Dzien jest męką, czekam na noc, na to, by isc spac i nie myslec..

 

Dobrze jest tutaj napisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień do dupy. Od rana niepokój, ból pod lewą pachą przenoszący się również na rękę... Mam nadzieję, że tylko nerwoból bo już inne myśli przechodzą mi przez głowę.... Wieczór spędzam z kolega. Boję się iść przez to wszystko i się jeszcze zastanawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dziwny, przyszedł mój bol klatki piersiowej, ale bez zadnych lekow odszedł, teraz się zapowiada ale ie przychodzi, staram się wyluzować i zmieniac myśli, odganiać je, mam nadzieje,ze uda mi się w końcu zyc spokojnie i zajść w ta cholerna ciaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman biore propranolol 40 mg,lekarz rodzinny mi to przepisał mam brać dwa razy po pół tabletki na dzień(ale biore tylko pół tabletki dziennie),biore to bo mam lekką arytmie serca tzn.takie dziwne rwania albo skoki serca raz w tygodniu albo co dwa trzy dni,różnie.Biore od dwóch dni ale mimo to wczoraj na wieczór miałem atak nerwicy telepałem sie jakbym sie przechlał i walnałem hydroxizinum 25 mg,i moje pytanie z tym do ciebie bo możesz wiedzieć więcej niz ja czy takie mieszanki propranolonu z hydroxyzyna nie są niebezpieczne? tzn.jeżeli proplanolol brałem o 12 w południe a atak miałem wieczorem i hydroxyzyne wziąłem o 21,i dzisiaj znowu proplanolol o 12 musze wziąść,prosze o odpowiedz,pozdrawiam :papa:

 

-- 12 maja 2013, 10:59 --

 

Aha dodam że nie biore codziennie tej hydroxyzyny tylko w wypadku mocnego ataku jak to miało miejsce wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty bierzesz Propranolol ja brałem ConcorCor ale jedno i drugie to β-adrenolityki więc blokują receptory β1 i β2. Jedyna różnica to że twój nie wybiórczo a mój wybiórczo :) to taka naukowa notka :mrgreen:

Więc jak na wstępie napisałem braliśmy to samo a mi lekarz kardiolog, do tego wujek który też jest lekarzem powiedział że hydroksyzyna jest na tyle bezpieczna i powiedzmy "lajtowa" że nawet jak zażyłeś tabletkę to możesz od razu hydro wziąć jakbyś miał atak :) Ratowałeś się kiedyś może Validolem jak miałeś takie szarpnięcia etc? Mi nic ziołowego nie pomagało a to na stany właśnie ataków pomaga :)

Badaj sobie puls jak bierzesz ten betabloker i jak spadnie poniżej 50 to wtedy do lekarza ale daj czas na rozkręcenie się lekowi, mi ustąpiły szarpnięcia/[potknięcia/nagłe przyśpieszenia pulsu po jakimś niecałym miesiącu a potem zdarzały się bardzooooo sporadycznie. Mi tak naprawdę betabloker zaleczył zestresowane serce i jestem wdzięczny za taki lek tylko że schody zaczęły się po 5 miesiącach stosowania bo była za duża dawka która lekarz zmiejszył mi o połowe i to była minimalna dawka leku dostępna która teraz po 9 miesiącach już była też za duża i odłożyłem tydzień temu lek zupełnie a ciśnienie mam 125/80 puls 70 więc jak narazie jest ekstra! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie brałem nigdy Validolidu,a co do lekow ziołowych to od czasu do czasu łyżeczke nervosolu ale przy mocnych atakach to nic nie dawało,dzięki za odpowiedz dotyczacą hydroxyzyny i propranololu bo wziąłem wczoraj podczas ataku i dodatkowo sie nakręcałem ze mi cos będzie przy zmieszaniu tych leków masakra

 

-- 12 maja 2013, 13:22 --

 

Wiesz co pulsu sobie nie badałem zażywam ten lek od 3 dni ale jeżeli by mi bardzo spadło to pewnie by mi sie w głowie kręciło i zimne ręce i dłonie ale ja nie mam zadnych takich objawow

 

-- 12 maja 2013, 13:23 --

 

A wole sobie ciśnienia nie mierzyć bo bym jeszcze bardziej zbzikował heheheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie brałem nigdy Validolidu,a co do lekow ziołowych to od czasu do czasu łyżeczke nervosolu ale przy mocnych atakach to nic nie dawało,dzięki za odpowiedz dotyczacą hydroxyzyny i propranololu bo wziąłem wczoraj podczas ataku i dodatkowo sie nakręcałem ze mi cos będzie przy zmieszaniu tych leków masakra

 

-- 12 maja 2013, 13:22 --

 

Wiesz co pulsu sobie nie badałem zażywam ten lek od 3 dni ale jeżeli by mi bardzo spadło to pewnie by mi sie w głowie kręciło i zimne ręce i dłonie ale ja nie mam zadnych takich objawow

 

-- 12 maja 2013, 13:23 --

 

A wole sobie ciśnienia nie mierzyć bo bym jeszcze bardziej zbzikował heheheeh

 

Hehehe :) Nie nakręcaj się będzie dobrze ;) ja mierze teraz 2x dziennie (staram się) chociaż pokuse mam wielka żeby mierzyć non stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że będzie dobrze,masakra jest wczoraj miałem podobny choć troche lżejszy atak za pierwszym razem i nie wiem jakby bez hydroxyzyny sie to obeszło,dzisiaj też tak raz lepiej raz gorzej ale daje rade,a ty absolutnie nie mierz więcej ciśnienia jak dwa razy wystarczy ci bo ześwirujesz ze to za wolno tam za szybko heheheheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pozwoliłam swemu sercu uwolnić chłopaka, który mieszkał tam od 2 lat. To daltego, ze w ciagu ostatnich dni uswiadomiłam sobie, ze ktos zajał jego miejsce. Walcze o niego od 9 miesiecy, kazdego dnia tocze walke o niego, a on tego nie widzi.

Jest wspaniałym człowiekiem, ale mnie nie kocha. Skoro zajął miejsce Matta, to jestem pewna, ze ta miłość jest wielka.

 

Ogólnie jutro zaczynam swoje nowe zycie, po rozmowie z osobą duchowną wkroczę mam nadzieje na odpowiedni tor i moje zycie ułozy się tak jak powinno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, dzisiejszy dzień taki sobie. O 3 rano obudziło mnie moje dziecko, 8 już miałem wstać. Rano byłem strasznie przez to nerwowy, bo człowiek by chciał wyspać, pracuję w ochronie, mam tylko nocki, dla mnie jest ważna każda noc żeby wyspać się, nocek nie lubię, nie mam wyjścia, bo z pracą u mnie jest słabo. Jutro będę szukał innej pracy, w tym jest moja nadzieja, na poprawienie warunków życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×