Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, to właśnie miałam wam napisać kochane Misiaczki :mrgreen:

 

-- 14 mar 2011, 23:51 --

 

Venus, też mam dość żarcia tych leków :bezradny:

 

-- 14 mar 2011, 23:53 --

 

Dlatego jak nie mam ochoty to nie biorę :mrgreen::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj przyjechała ciocia czerwonym maluchem , boli mnie brzuch i mam humory, wróciłam z zakupów właśnie i spotkałam moją psiapsiółkę ze szkolnych lat :) nagadać się nie mogłyśmy :mrgreen: dowiedziałam się że druga koleżanka wychodzi za mąż chłopak oświadczył się jej w Rzymie na placu Św. Piotra ehh :105: mnie chyba nie spotka nigdy nic takiego pięknego ehh:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:x:x:x

kur.wa

 

boję się i tęsknię i wszystko sie miesza.zmienia z sekundy na sekundę.nie rozumiem.

 

 

Za czym tęsknisz i czego się boisz Shadow?

 

 

chłopak oświadczył się jej w Rzymie na placu Św. Piotra ehh :105: mnie chyba nie spotka nigdy nic takiego pięknego ehh:(

 

Naprawdę chciałabyś aż tak katolickich oświadczyn? ;) Ja też czekam i czekam... i czekam... Tak to jest w życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

Może tak bardzo go zaskoczyłaś, że nie wie jak zareagować. Musi się z tym oswoić i przygotować. Nie wszyscy działają impulsywnie, daj mu trochę czasu na przetrawienie. Na pewno nie podkuli ogona i nie ucieknie.

 

Przyjacióła z pracy (która go zna) powiedziała mi, że on dawno już się skreślił w tej dziedzinie. I że wywróciłam mu świat do góry nogami i musi dojść do siebie. Heh. Niech się pospieszy, bo nie wiem czy dożyje zanim on to przetrawi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii chciałabym jakiś takich hmm romantycznych oświadczyn takich które zapamiętam do końca życia eh

 

 

Jakie one nie będą- jeśli z właściwą osobą to na pewno je zapamiętasz. Zresztą- każde inne chyba także :mrgreen:;)

 

Ja już mam wymyślone oświadczyny 8) ale podejrzewam,że się ich nigdy nie doczekam... :roll:

 

Ooo a ostatnio pisałeś że nie chcesz się żenić ;) Ale jesteś zmienny, bardziej niż baba w ciąży...

 

 

a ja mam w dupie formę oświadczyn.

mogą się odbyć i na rynku w katowicach, bylebyśmy byli zakochani, wtedy ten rynek byłby piękny i byłby naszym Rzymem.

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo a ostatnio pisałeś że nie chcesz się żenić Ale jesteś zmienny, bardziej niż baba w ciąży...

tzn. wiesz czasami bym chciał... ale czasami to mi się odechciewa bab :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już przezylam 4 oswiadczyny,jedne w gimnazjum,a reszte w doroslym życiu.To mile doznanie,ale nie wyobrazam sobie żeby się zgodzic na serio,bo zgadzalam sie dla swietego spokoju :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

Może tak bardzo go zaskoczyłaś, że nie wie jak zareagować. Musi się z tym oswoić i przygotować. Nie wszyscy działają impulsywnie, daj mu trochę czasu na przetrawienie. Na pewno nie podkuli ogona i nie ucieknie.

 

Przyjacióła z pracy (która go zna) powiedziała mi, że on dawno już się skreślił w tej dziedzinie. I że wywróciłam mu świat do góry nogami i musi dojść do siebie. Heh. Niech się pospieszy, bo nie wiem czy dożyje zanim on to przetrawi :?

 

 

:shock:

ejjj, jeśli wywróciłaś mu świat do góry nogami.... to wspaniale!!!!!

 

 

 

mi się nikt nie oświadczał i też nieważne gdzie to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, miałam pisac to samo, Korba, to pasujecie do siebie jak ulał ....ty już też się skreśliłaś....e na moje oko to coś z tego jeszcze będzie 8) a wiesz, że Ewelinowe przeczucia lubią się sprawdzać :mrgreen:

 

Ja miałam romantico zaręczyny ....nad brzegiem morza śródziemnego, na Cyprze, w nocy...... :105: - ale gdyby odbyły się w lesie kilometr od mojego domu byłabym tak samo szczęśliwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ślub Linka?

 

Mój miał/ma być we wrześniu, aby jeszcze ciąża nie była bardzo widoczna (albo aby jej jeszcze nie było), ale Luby nie kwapi się nawet zadzwonić o salę, a co dopiero mam liczyć na pierścionek... Mhmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×