Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

linka, Trzymam kciuki ! ja też nie palę, trzy miesiące prawie - oczywiście ze strachu :D jak serducho zaczęło wariować od razu rzuciłam (paliłam 8 lat fuuuuj) i tez chce żeby tak już zostało ! Chociaż co śmieszne nie odczuwam żadnej poprawy zdrowia hehe, bo napierniczające serducho i puls dają mi się na maksa we znaki :) paradoksy, kocham Twój gif w podpisie !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: nie wiem jakim cudem, przez chorobę już 4 dni nie palę.....i tak już zostanie - mam nadzieję :mrgreen:

 

linka, superrrr!!! rzuć to cholerstwo, po co się truć! i kasę tak przepalać skoro można wydać na coś innego, przyjemnego... ja nie palę już rok i 10 miesięcy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałam się pochwalić, że dziś po raz pierwszy obudziłam się bez szumu w uszach!!! :lol: moja małe zwycięstwo ;)

jednak nadal dotykam sobie obu skroni bo wydaje mi sie, ze nie sa rowne te "rzeczy" pod skóra i sie boje ,ze wyczuwam tętniaka...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, paradoksy, Czujecię różnice w samopoczuciu jak nie palicie ?

 

Ja nie pale ósmy miesiąc po prawie 25 latach palenia. Czuję sie lepiej... mniej lęków.

 

Alex...podziwiam.

Ja sobie lubię puszczać dymki, ale ostatnio myślę o pieniądzach, które idą w dym :evil:

Zastanawiam się, czy to nie chroba rąk, to palenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, paradoksy, Czujecię różnice w samopoczuciu jak nie palicie ?

w sumie to nie....

dalej mnie ciągnie na dymka...ale tylko z uwagi na tę "czynność" fizyczną... bo fajki mi teraz niesamowicie ŚMIERDZĄ i się po nich duszę :lol:

a przedtem potrafiłam 2 paczki dziennie wypalić i mi pachniały :P

 

no Monika... mi chodzi o tę czynność właśnie.. tak samo jak mam butelkę w ręce - muszę ją oskubać z etykiety :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Baśko, ale gdybym miała np. 3 ostatnie papierosy w paczce....to ciągnie mnie jak nie wiem co. Zaczyna mi się chyba z przekory chcieć palić jeszcze bardziej. Gdy mam pełną paczkę........nie ciągnie mnie.

Szkoda mi tej kasy. POnad 400 zł. miesięcznie wydaję na papierosy. :evil:

No...te wolne ręce.......to jakiś chyba odruch nerwowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa dnia nawet niezła, druga natomiast do dupy, powrócił dół, lęk, myśli samobójcze i autodestrukcyjne.

 

Nie wiem co mam ze sobą zrobić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×