Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dziwne co napiszę, ale na swojej ładowarce od telefonu miałam nalepkę ze swoim nazwiskiem, przyklejoną jeszcze w szpitalu psychiatrycznym podczas mojego pobytu. Nie odklejałam jej do dzisiaj, a zrobiłam to w sumie przypadkowo. Skłoniło mnie to do refleksji nad tym jak wiele byłam w stanie wytrzymać i po prostu, nieskromnie, jestem z siebie dumna 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bettervision napisał:

Może to dziwne co napiszę, ale na swojej ładowarce od telefonu miałam nalepkę ze swoim nazwiskiem, przyklejoną jeszcze w szpitalu psychiatrycznym podczas mojego pobytu. Nie odklejałam jej do dzisiaj, a zrobiłam to w sumie przypadkowo. Skłoniło mnie to do refleksji nad tym jak wiele byłam w stanie wytrzymać i po prostu, nieskromnie, jestem z siebie dumna 🙂 

Ha

ja też mam taka naklejkę z nazwiskiem ze szpitala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dobry dzień

Herbatka, dobry sen, i dzisiejszy poranek, ten widok przez okno, dzień budzi się do życia, delikatne chmury na niebie, odgłos ptasiąt 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy sprawiło mi radość:

:arrow: moja ulubiona kawka (Nescafe 3w1 tzn. kawa + mleko + cukier)

:arrow: moje ulubione pierogi z kapustą i grzybami (prawdziwkami i podgrzybkami zbieranymi z rodzicami w lesie)

:arrow: oglądnięty film wojenny (o George'u Pattonie pt. Patton, dowódcą z II wojny światowej), który polecam obejrzeć.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×