Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

irbis20, A Twoje objawy wskazują na to ze nie masturbujesz się sam ,tylko za pomocą kaloryfera i słoniny

 

WRÓCIŁEM

 

A co to kuźwa ma wspólnego z tematem? se chłapie z krzyża spuść ,może zaczniesz logicznie myśleć.

Masz zamiar wbić się w każdy temat ze swoimi teoriami onanisty oświeconego??Człowieku ,po prostu ,nie onanizuj się i będziesz zdrów i nie zawracaj z tym SF innym dup*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach uświadamiam ludziom potrzebującym pomocy co jest ich głównym problemem.A jest nim nałogowa masturbacja.

 

[Dodane po edycji:]

 

A co ma Twój post wspólnego z tematem??? Nie widzisz że Ci ludzie się męczą? Wiem jak to jest, też to przeżywałem i chcę im pomóc wyjść z nałogowej masturbacja zwanej potocznie depresją albo tez nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irbis20, byłbyś zabawny, ale ludziom najczęściej udzielającym się w tym temacie do śmiechu nie jest. Więc łaskawie zabierz swoje rady nałogowego onanisty gdzie indziej. Źle trafiłeś. My tu nie odczuwamy przyjemności. Wiem, że nie zrozumiesz tego, bo jak sam przyznałeś masz wytrzepany (?!) mózg.

Tak pytałem, wyszło że 90% ma. A ty czytasz posty dokładnie? Większość prosi o radę i pomoc

A wiesz, że pewnie 90% tych ludzi przynajmniej raz w miesiącu zjada jogurt. Nie sądzisz, że to też może być powód?

Co do rady... no owszem, gdybyś miał podobny problem do naszego i udało Ci się z niego wyjść.. to chętnie bym przyjęła wskazówki. Ale Ty wyskakujesz z jakimiś bzdurami nie zapoznając się chyba w ogóle z naszymi przypadkami, albo już od tego onanizmu nie umiesz czytać ze zrozumieniem... Cokolwiek by to było, idź "pomagaj" gdzie indziej, najlepiej załóż sobie hodowlę królików, i nauczaj ich o swoim objawieniu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topie-lica, nawet nie próbuj mu tłumaczyć , świat tego kolesia jest zawężony do prawej dłoni i penisa . Od święta lewa .

 

[Dodane po edycji:]

 

irbis20, A Ty myslisz ,ze napisałeś coś wartościowego? ...buuuuuhahaha ,żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, On chyba wychowany w ortodoksyjnym klimacie,pewnie rodzice nie ograniczali się do straszenia włosami na dłoniach i ślepotą od trzepania ,ale piekłem,gorącą smoła i kara z nieba w postaci choroby psychicznej. Niech sobie pisze ,byle nabrał dystansu i nauczył się nie atakować wszystkiego co się rusza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaśalanki, no ale ja naprawdè dawno nie czytalam takich bzdur!!to jakis cymbal jest chyba :twisted: Dobre to co napisales z tymi wlosami na rèkach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No nic pozostaje mi wlàczyc funkcjè ignoruj na tego pana i tyle. ;) fuj -oblesny jest..okropny,paskudny bleee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz że Ci ludzie się męczą? Wiem jak to jest, też to przeżywałem i chcę im pomóc wyjść z nałogowej masturbacja zwanej potocznie depresją albo tez nerwicą.

 

 

 

weź człowieku się ogranicz do swojego forum onanistów, w którym się wspieracie...

 

 

NIE CHCEMY CIEBIE TUTAJ!!!

 

I TO NA PEWNO NIE TYLKO MOJA OPINIA...

 

BIEDNY CHŁOPCZE..

IDŹ SIĘ POMÓDL, PLUJ NA SWOJĄ PRAWĄ RĘKĘ..

UWIERZ, ŻE TWÓJ PENIS TO DZIEŁO SZATANA..

ALE BŁAGAM, DAJ NAM ŚWIĘTY SPOKÓJ..

 

bo to już nie śmieszne, tylko męczące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irbis20, A Ty nie potrafisz zrozumieć ,ze powodem problemów bywa trauma, na skutek bolesnych wydarzeń,utraty bliskich,pracy,majątku,kalectwa,czy tez innego wydarzenia. A masturbacja nie ma z tym nic wspólnego , Ty kolego pijesz do zaburzeń seksualnych i próbujesz przyklejać wszystkim metkę skopiowana ze swojej własnej świadomości . Doucz się trochę o depresji,nerwicy,zaburzeniach,schizofrenii i naucz się rozdzielać na grupy .Moze przy odrobinie wysiłku zauważysz ,ze lwia cześć populacji ludzkiej się masturbuje a tylko cześć z tego powodu zapada na zaburzenia na tle seksualnym .Ale wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topie-lica, Racja.

Wracając do tematu ,jeśli odbieram poziom emocji na jakiejś 1/10 tego co było kiedyś ( to dotyczy całej percepcji otoczenia) .Czy zdołam to wyostrzyć,nauczyć się czuć na nowo ,podobnie intensywnie jak kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×