Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

może to coś nowego wniesie nie czytałem całego ale coś o uszkodzonym układzie limbicznym

pisze odpowiadającym za emocje i tomografie głowy i neurologu...

http://portal.abczdrowie.pl/pytania/od-dziecka-w-domu-sie-nie-ukladalo-w-wieku-19-lat-zwiazalam-sie-ze-zdemoralizowanym-chlopakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem ją spróbować ale nie mam dostępu do niej pewnie poznań może gniezno sama psychodynamiczna raczej odpada teraz mam systemową z innymi elemantami czyli taka integracyjna

cóż tylko ja mam raz na miesiąc i myśle o odziale dziennym u mnie jest ale raczej poznań bo u mnie to jest

bardziej taki edukacyjno-zadaniowy że rozwiązuje sie różne rzeczy uczy koncentracji porawia pamięć

 

cóż zawsze na miejscu ale mam nową psycholog 3 w przeciągu 8 miesięcy więc lipa troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakoś w swoim ostatnim stylu wracam bo jest u mnie bardzo źle. Myślałem , że się dźwigam, no ale ... iluzja. Sprawy zamiecione pod dywan, klapki na oczy i do przodu, tak sobie radzi Korat. A potem bierze kosz z zabawkami, upycha ile się da, idzie, wręcz biegnie, patrzy ,że zabawki mu wypadają, coraz ich mniej , ale spokojnie korat idziesz do przodu, do przodu korat , widać już dno koszyka, korat wpada w panikę. Zatrzymuję się..

Stwierdzam, kogo ja oszukuję, w tym nie było uczucia, robiłem to i tamto, bo logicznie sobie ułożyłem, że jeśli się z tym skonfrontuję, to obudzę w sobie głębię uczuć. Ale tu dupa, pokonujesz granicę, a okazuje się że jesteś utkany z warstw niczym cebula, na jakim poziomie zaangażowania bym nie był, jak blisko z drugim człowiekiem nie był, to odkrywam coraz to kolejną warstwę betonu do skruszenia.

W międzyczasie sypie się to i owo, zakończony związek, który chyba nawet nie miał szans by go na dobre tak nazywać. Szkoła, paliwo na wyczerpaniu, kolejne tygodnie opuszczone. Termin do szpitala na 9 kwietnia i fala intensywnych przemyśleń, że no teraz to już chyba wyrzutów sumienia mieć nie musze, jeśli zniknę na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Bywalo gorzej, bywalo lepiej. I mam do, Was pytanie - miewal z Was ktos takie dziwne uczucie w czole, takie jakby wyladowania, gilgotanie? Troche to dziwne, ale za zdrowia tego nie mialem. Zatoki raczej odpadaja. Bede musial wspomniec o tym przy nastepnej wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lepiej. Czasami czuje i to bardzo silnie..potem nic nie czuje..w kratke..ale czuje..czego nie mialem na ssri.

 

A i bralem ostatnio combo agomelatyny +coaxil . Polaczenie drogie w cholere ale szukam i kombinuje od tej strony. Te leki moga dac cos czego nie dadza ssri i inne serotoninowce.

 

Na dniach bede probowal metylofenidat w polaczeniu na noc z naltrexone. Pierwszy to inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy i noradrenaliny a drugi to silny odwrotny agonista receptorow opioidowych. Heh to juz jest pocisk najmocniejszego kalibru. Bede zdawal relacje co i jak:). Nie pytajcie jak to sobie zalatwilem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lepiej. Czasami czuje i to bardzo silnie..potem nic nie czuje..w kratke..ale czuje..czego nie mialem na ssri.

 

A i bralem ostatnio combo agomelatyny +coaxil . Polaczenie drogie w cholere ale szukam i kombinuje od tej strony. Te leki moga dac cos czego nie dadza ssri i inne serotoninowce.

 

Na dniach bede probowal metylofenidat w polaczeniu na noc z naltrexone. Pierwszy to inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy i noradrenaliny a drugi to silny odwrotny agonista receptorow opioidowych. Heh to juz jest pocisk najmocniejszego kalibru. Bede zdawal relacje co i jak:). Nie pytajcie jak to sobie zalatwilem..

 

 

To już jakiś postęp. Kombinacja całkiem ciekawa, tylko interesuję mnie, jakie zadanie spełnia tutaj agonista rec. opioidowych? Ma wspomóc działanie naltrexona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×