Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, tak uczulenie utrzymujące się chyba już z 3 tygi, bo nie miałam czasu iść do lekarza... (nauka, poza tym 3 tygodnie temu wyglądałam o wiele, wiele gorzej, teraz już połowy tego uczulenia nie mam)

a miałam taką ładną cerę... :( spieprzyłam swoją buzię przez jeden głupi, przeterminowany krem. :evil::evil::evil:

obym dostała jakiś antybiotyk, maść, i oby pomogło w góra tydzień, bo ja już chcę wyjść na dwór!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, na mojej twarzy lądowało już 41384359 różnojakich kremów, maści, maseczek, no wszystkiego, a wciąż problem się pojawia. Te wszystkie specyfiki albo trochę zadziałają, by po chwili znów wróciło do normy, albo wcale nic nie robią. Mam tego serdecznie dosyć, szczególnie widząc te wszystkie piękności. Brzydka twarz jest wpisana w specyfikę kujona czy jak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, hehehe . no ale jednak ja jestem teraz serio w okrutnym stanie. sama nie wiem, czy gorzej bez makijażu czy z. bo makijaż wszystko uwidacznia :evil: a jeszcze jutro jak do derma, to trza iść z czystą mordką, chyba się szalikiem jakimś owinę albo kominiarkę założę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech te nastolatki są pojebane... jak tylko ktoś ma problem z cerą, to już do uszka coś sobie pierdolą, co ja mam na twarzy. wiem, że nie wyglądam seksi, ale mogłyby zachować się mniej chamsko. może nie widac, że to uczulenie, bo to wygląda jak trądzik, ale czy przez to jestem gorszym człowiekiem... ? jeszcze człowieka przypominam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech te nastolatki są pojebane... jak tylko ktoś ma problem z cerą, to już do uszka coś sobie pierdolą, co ja mam na twarzy. wiem, że nie wyglądam seksi, ale mogłyby zachować się mniej chamsko. może nie widac, że to uczulenie, bo to wygląda jak trądzik, ale czy przez to jestem gorszym człowiekiem... ? jeszcze człowieka przypominam... :roll:

Ależ my takie jesteśmy! Znaczy może dla mnie wygląd nie jest najważniejszy, ale... Przecież wiemy, że teraz mózg nie jest nikomu potrzebny, wystarczy poświecić twarzyczką i cyckami. :roll:

Właśnie, dostałaś coś od tego lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, wiesz, mi się wydaje, że w ogóle nie powinnaś używać makijażu, żeby nie podrażniac tej wysypki dodatkowo.

Dermatolog na pewno ci pomoże, sama mówisz, ze jest już lepiej, więc pewnie w końcu zejdzie.

 

-- 22 sie 2012, 16:16 --

 

Monar, a, i jak jeszcze raz usłyszę, że jesteś brzydka, to zobaczysz, wrzucę swoje zdjęcie i zobaczymy wtedy kto jest brzydki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, tak dostałam długą listę leków. antybiotyk, osłonę pod niego, masc punktową, żel, a nawet krem muszę zmienić... :roll: cena tego wszystkiego? ok. 150zł. :? a ojciec mi nie chce dac nawet 20zł, bo mówi, że kasy nie ma. a kurwa na alkohol to codziennie jest, a ja nie mogę się wyleczyc. jak ja tak będę wyglądac, to na pewno zamknę się w swoim pokoju do konca swojego życia... czuję się źle we własnej skórze. on tego nie rozumie, że to też jest choroba. :why::hide:

 

-- 22 sie 2012, 16:25 --

 

kafka, nie no niestety teraz jestem brzydka... :( wcześniej byłam mniej brzydka, uważałam się za przeciętną, ale teraz... :roll: czuję się jak gówno. mam gównianą twarz :P do derma się nie malowałam, ale tak to muszę... inaczej nie wyszłabym z domu. ale przez te 3 tygi/ miesiąc to rzadko wychodziłam, zatem rzadko się malowałam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, kurde no nieciekawie, ale ja wierzę że ci się to wyleczy do końca i że nadal będziesz taka piękna jak na zdjęciach.

Masz naprawdę super urodę i pasuje ci każdy kolor włosów. Rzadko kiedy tak jest. Doceń to!

a co do twojego ojca, wiem, ze gadam jak zdarta płyta, ale to powinien byc kolejny argument, ze by się usamodzielnić, na rodzinę nie możesz liczyć nawet finansowo, więc trzeba samemu o siebie zadbać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ważne, że mam co jesc i dach nad głową... więcej nie potrzebuję. zresztą na jakieś kosmetyki czasem też dostaję, więc źle nie mam, ale leki to leki, a na nie już kasy dać nie chce. inni mieli fajne wakacje, gdzieś wyjeżdżali, a ja nawet z miasta nie wyjechałam... nigdzie nie byłam. :roll: i mu nie narzekam... to chociaż na te głupie leki raz do roku mógłby mi dac... zacznę pracować, to może będzie mi lepiej. ale nie ma i tak co narzekać. pokłócę się trochę z nim i się zgodzi kupić te leki. :smile:

 

no powinno się wyleczyć do końca, w końcu dużo tego wszystkiego jest, dodatkowo antybiotyk... musi mi to pomóc, i to jak najszybciej, bo ja już więcej w tym domu nie wytrzymam. :smile: ps. brązowy to mój naturalny kolor... nie pasuje mi. :P a rudy i blond mi pasują, bo mam zielono-brązowo-złote oczy (jak to przyjaciele mi mówią: 'sraczkowate' :P)

 

-- 22 sie 2012, 16:50 --

 

Abbey, oby oby. bo ja już się czuję brzydka... nawet w makijażu, co dotąd mi się nie zdarzało... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×