Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Harding napisał(a):

Wkurza mnie zepsuty komputer (16 lat był na chodzie). Prawdopodobnie będę musiał kupić nową jednostkę centralną tzw. skrzynkę 😢

Długo ci służył...i nie ma co się denerwować. Teraz nawet pralka po 5 się psuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 11:31, Wirginia Zachodnia napisał(a):

Właśnie przeczytałam, że osoby posiadające kartę Polaka mają 37% zniżki na przejazd pkp. Takich osób jest naprawdę dużo w Polsce. Wiem, bo miałam z nimi przez chwilę do czynienia. 

Kiedyś pojechałam na tej zniżce dla zasady a konduktorka, głupia c**a najpierw się ze mną kłóciła, a potem wezwała do mnie policję. Jakim ***** prawem upadlina jeździ ze zniżką.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, co by tu napisał(a):

Kiedyś pojechałam na tej zniżce dla zasady a konduktorka, głupia c**a najpierw się ze mną kłóciła, a potem wezwała do mnie policję. Jakim ***** prawem upadlina jeździ ze zniżką.


 

Boże uwielbiam jak ludzie tępią wnuków za grzechy dziadków 😂😂 z czego by się człowiek miał śmiać jakby nie wy 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechlujne poruszanie się ludzi po drodze. Zamiast dojechać do osi jezdni i umożliwić pojazdom z tyłu ominięcie swojego pojazdu to delikwent skręca od prawej. Zbyt późne sygnalizowanie manewrów lub całkowite tego zaniechanie, przechodzi człek przez przejście, ale robi to strasznie wolno pomimo tego, że jest w sile wieku (szybszy chód nie zaszkodzi) itd. Dzisiaj jakiś jeden dziadunio stoi na skrzyżowaniu na środkowym pasie i gada z drugim dziaduniem stojącym na chodniku... zatrąbiłem, ten ruszył, a 'STOP' olał. Nie rozglądanie się pieszych przed wejściem na jezdnię. Dochodzi taki jeden z zamiarem przejścia, ale nie obejrzy się zanim do tego przejścia dojdzie, aby wyraźnie zasygnalizować chęć przejścia. Zacznie przechodzić bez upewnienia się o możliwości wejścia lub obejrzy się, gdy już stawia nogę na pasach. Albo stanie taka jedna babcia przed przejściem, myślisz, że chce przejść, a więc stajesz. Ta z kolei pokazuje Tobie, abyś jechał... Nie branie szerokich łuków na skrzyżowaniach (w tym na rondach) oraz ich blokowanie. Siedzenie sobie na tyłku i tworzenie jednego długiego sznura pojazdów zamiast, co jakiś czas zrobić większy odstęp, aby ułatwić innym pojazdom wyprzedzanie. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Wystarczy mu napisać, że masz problem sama ze sobą i nie dasz rady z nim pisać

tak mu napisałam...

 

powiedziałam mamie, że mam napady lękowe, to mi powiedziała, że dlaczego bo przecież nie mam żadnych zmartwień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×