Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Że moja matka jest zacofana jeśli chodzi o depilację - no bo skoro za jej czasów baby wyglądały jak małpoludy, to ja muszę wyglądać podobnie, a moja sugestia depilowania pach woskiem (innych części ciała też) doprowadziła ją chyba niemal do padaczki (najwyraźniej jej zdaniem mogę chyba od tego umrzeć... kwasny.gif ). Ona kompletnie nie rozumie, że się wstydzę i czuję jak kosmitka. Jak wspaniale jest mieć 'rozumiejącą i wspierającą mamusię'. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, nie musisz jej pytać o zdanie w tej kwestii. Zrób swoje i tyle. Ja po raz pierwszy usunęłam zbędne owłosienie w VIII klasie podstawówki bez jej wiedzy. Kiedy to później zauważyła nic nie powiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

khaleesi, nie dostaję kieszonkowego. Muszę o wszystko prosić mamę. Poza tym nawet gdybym chciała dostać pieniądze, to od jakichś 2 lat jesteśmy zbyt biedni, a za 2 miesiące będziemy jeszcze biedniejsi. A golarka w niczym nie pomoże. Tylko mnie od nich wszystko swędzi i cały czas się drapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, być może za często sie golisz , skóra jest wtedy bardzo podrażniona , albo wrastają Ci włosy co nasila swędzenie , może spróbuj depilacji woskiem 6-10 zl w każdej drogerii ,będziesz miała spokój na jakiś czas , albo używaj jednorazówki a po depilacji porządnie nawilż skórę :) bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

acherontia-styx, No faktycznie sporo czasu. Jeśli nie jedziesz samochodem to zawsze można coś poczytać, posłuchać muzyki czy pouczyć się. ;)

 

-- 19 lut 2014, 19:30 --

 

Aurora92, Polecam sudocrem po. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, wszystko cie swedzi, bo po depilacji jesli masz na skorze jakies bakterie podraznaja ci one skore i powoduja krostki. Depilacje powinno sie robic po umyciu i jesli jest jakis problem smarowac skore specjalnym kremem z apteki (nie sa drogie). Wtedy zwykla maszynka da rade i nic nie bedzie swedziec ani wyskakiwac...

 

Poczytaj sobie o zapaleniu mieszkow wlosowych

http://sarinacosmetics.blogspot.com/2013/04/problemy-po-depilacji-wrastajace-woski.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na zagranicznych forach, którzy wrzucacie linki do albumów muzycznych w formie archiwum, archiwum okazuje się być zabezpieczone hasłem a nigdzie na forum tego hasła nie podajecie - wielki ch*j wam w dupy!

 

Z drugiej strony, krata browarów dla każdego dobrego osobnika wrzucającego na torrenty dyskografie zespołów w jakości 320kbps :uklon:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że mam wolne i zamiast uczyć się, to się lenię, a jak się lenię mam wyrzuty sumienia, bo jednak powoli się uczę, nie jest tak, że kompletnie nic nie robię, a jestem w rodzinnym domu i jestem wyzywana... ja tego nie pojmuję, jeśli wstaję codziennie o 6.00 na uczelnię i do drugiej szkoły to jak mam wolne też mam wstawać i wgl nigdy się nie wysypiać? wtedy może dorównam swojej mamusi O.o ja pieprzę.. jak można komuś wyliczać godziny snu?! :roll:

to chyba normalne, że jak przez 4 miesiące człowiek nie miał ani dnia wolnego, to jak ma tydzień ferii, to chce z tego korzystać jak tylko może. ale nie - mi czas wolny k**** nie przysługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Za każdym razem mdli mnie na myśl o seminarium, ale skoro już przyszłam, to mogło się odbyć (oczywiście informacji o odwołanych zajęciach nigdzie nie było). Nie ma to jak wstać przed 5 rano i jechać ponad godzinę na uczelnię - jak się okazało - nie wiadomo po co... No ale co mi tam, "przecież nic się nie stało, uwielbiam bezcelowe podróże pociągiem wczesnym rankiem"... kwasny.gifzly.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta głupia moda na fejsie... https://www.facebook.com/photo.php?v=617383634982340

dokąd zmierza ten świat? rośnie nam społeczeństwo pełne alkoholików, a przynajmniej ludzi, którzy uważają, że jak wypiją alkohol, to są fajni... :shock::(

 

I najgorsze, że ludzie odpowiadają "szacun", "brawo stary"

Boooże O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×