Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mówienie innych ludzi, którzy sądzą że depresja mi nie przechodzi bo "ciągle o tym myślę" i twierdzenie, że wystarcza zmiana nastawienia i wmawianie sobie, że nauczę się na egzamin żeby tak się stało. Moje ciągłe zaburzenia funkcji poznawczych i niemożność zapamiętania ciągu kilku słów z podręcznika. 2 lata szukania leku na moje zaburzenia i nadal żadnej poprawy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Wkurza mnie to, że mam ponad tysiąc postów i uważam, że to przegięcie. Ale za bardzo się przyzwyczaiłam do tego forum, by usunąć konto. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Spotkanie mojego wroga z gimnazjalnej klasy, kiedy to byłam na spacerze z mamą. Od razu pogorszył nam się humor. W dodatku szedł z dziewczyną w tę samą stronę, co my, a tam... cała jego powalona rodzinka. (długa historia sięgająca zamierzchłych czasów> :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ja sie juz do tego przyzwyczailam, ze im bardziej czegos pragne tym wieksza szansa, ze okres oczekiwania sie wydluzy albo w ogole tego nie dostane. No ale bez jaj... w koncu sie za to placi :why:

 

znając moje szczęście to pewnie trzeba bedzie jeszcze cło opłacić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie brak siły, taka niemoc, przeczucie, że zupełnie nic nie mogę zrobić, więc nie ma i tak co się starać.

Ja się nawet boję powiedzieć, co myślę i wyrazić swoje zdanie.

Wkurza mnie, że zawsze muszę czuć się źle, ciągle odczuwam negatywne uczucia: złość, smutek, wrogość, samotność, brak chęci do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×