Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Nieprzerwane pie*dolenie we wszystkich możliwych mediach o Kowalczyk i Stochu - rzygać się chce. :evil:

 

No i że znowu za długo spałam. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że dużo chcę powiedzieć, a za chwilę orientuję się, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia

albo cokolwiek powiem i tak na nic się zda

nie denerwuj się to normalne u kobiet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie już co chwila poruszane sprawy.

Naprawdę mam już dosyć słuchania tego.

Aborcja, In vitro, Eutanazja, Partie polityczne, Religia, Wiek emerytalny, Wyroki dożywocia.

Ile można o tym gadać? :?

 

+No i kobieta co jak siedzi w autobusie i ruchem bardzo szybkim wprawia w drżenie szybę. Wydobywa się tak wkurzający dźwięk, kiedy jej zamek uderza o nią O.o

I to w takim szybkim tempie że myślałam że zabiję babę :shock:

+No i stara larwa, która usiadła obok mnie i swoim dupskiem wgniotła mnie w okno. A potem jeszcze inna stara piz.. pchała się przy wyjściu, bo ona musi być pierwsza :D Jest przecież starszą kobietą,to muszę ją przepuścić :great: Co z tego, że była za mną kilka metrów.. Chciałam ją tak popchnąć do tyłu,że by nie wstała już :roll:

+ Lafiry,które jeżdzą z rana i ze swoimi dąsami obnoszą się na cały głos. Na prawdę nie interesuje mnie ,że musi ona na jakieś g.. zdążyć. Na prawdę wkurza mnie porcja takiego marudzenia pod uchem z samego rana.

+Widok chłopaka, którego nie lubię. Boże jak mnie wkurza jego otwarta gęba :twisted: I to,że jest taki - ''biedny'' :pirate:

+ Widok liżących się ludzi w miejscu publicznym + efekty dźwiękowe :pirate:

+To,ze na gg jest obrazek liżacych się ludzi :silence:

+Idiotka,która przysklepia się do poręczy, gdy nikt nie ma za co się złapać. Jestem wredna bo zawsze wtedy za wszelką cenę i tak się do niej dostaję :twisted:

+Pewien osobnik.

+ Żarty profesorka-doktorka zboczeńca starego :roll:

+Zmuszanie mnie do określonego myślenia. :great: Chciałabym móc powiedzieć- wypier.. Ale nie mogę bo miałabym potem problemy :roll:

+1 dziewczyna

+2 dziewczyna, co myśli że nie mam zdania i nie istnieję. Chciałabym jej tak mocno przywalić, by zrozumiała, że to świat realny jest :105:

To chyba na razie tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałam rano na egzamin i okazało się, że został przełożony na godzinę 15. Jakby nie można było poinformować o tym studentów z wyprzedzeniem. Stracę dzisiaj 6 godzin czasu na dojazdy. Co za ch*je. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×