Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Dowiedziałam się od mamy, że gdy była z ojcem w niedzielę u swojej matki (mojej babci), ojciec nie odmówił alkoholu. To pewnie dlatego ten tępy stary ch*j był wczoraj taki drażliwy - znowu zaczęło go ciągnąć. :evil: A wujek, który mieszka obok babci i "dziadek"? Kolejne dwa tępe stare ch*je, bo wiedzą, że ma problem, a mimo to mu proponują alkohol. :evil: Oby całą trójkę szlag trafił :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie mogę się umówić na wizytę do mojego psychiatry. Ja rozumiem, że wykłady, że szpital, że konferencje i szkolenia ale cholera ostatnio więcej go nie ma niż jest! :evil:

A może wyrwała go jakaś napalona pacjentka (jest bardzo przystojny) i teraz z łóżka go nie wypuszcza :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, a mnie on się podoba :twisted: Jeszcze jak się przeciąga w fotelu i patrzy tymi swoimi czarnymi oczętami przeczesując gęste, prawie czarne włosy swoją umięśnioną ręką, to zapominam o co mnie pyta :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, nie, ogólnie o wygląd. :mrgreen: Większość ciemnookich brunetów to ciacha. :D:105:

 

A gdzie wcięło Twój avatar? Zamiast niego widzę tylko napis "Avatar użytkownika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, znałam jednego takiego przystojniaka... Będzie już 6 lat, odkąd go znam i od tylu mi się podoba. Niestety już od roku zajęty. :-|

 

No to usterka trwa już kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dokładnie. Wkurza mnie to, że nie mam kasy. Nie mam też czasu, by zarabiać- ani siły.

 

No i wkurza mnie jeszcze fakt,że ciągle o czymś myślę. Wymyślam sobie jakieś rzeczy,których i tak nie zrealizuję nigdy. Jakiś artystyczny szał.

Gdybym to ja była taka pracowita, to może więcej bym osiągnęła.

Wkurza mnie ta odległość między tym- co pragnę zrobić, a tym, co tak naprawdę robię. Zwykle brakuje mi pewności siebie by coś zrobić. To jest takie stresujące i denerwujące :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×