Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, no tak, tak to juz jest. Słyszałam nawet, ze tak samo jest z dziećmi z domu dziecka. Rodzice przez caly czas pobytu tam swoich dzieci - nie odzywają się. No a jak ukończą 18 lat to nagle się zjawiaja, przypominają sobie o nich, wiadomo dlaczego ;) Ale te dzieci tak bardzo pragną ich miłości, miłości rodzica do swojego dziecka, ze godzą się na wszystko i zazwyczaj zostają bez niczego. A jak nie maja niczego, rodzice ich juz znow 'nie kochaja'. To jest straszne, ze dla ludzi nie są ważne uczucia, a kasa. Coraz wiecej takich :/

Ja, przepraszam że tak z głupia frant, ale nie kumam "wiadomo dlaczego" :shock: można prosić o wyjaśnienie..? Dzieci z domu dziecka jak kończą 18 lat to dostają jakąś kasę od państwa, czy coś w tym stylu..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef od samego rana mnie wkurwia, dziś wypłata, więc oczywiście przylazł z całą jebaną kartką zapisaną pierdołami które mu nie pasują typu "trzymasz w rogu pomieszczenia puste butelki po tuszu zamiast je wyrzucać", "nie postawiłeś X w miejscu Y tylko w Z a przecież chciałem żeby było w Y"... Nożeszkurrwa przychodzi człowiek rano do pracy z entuzjazmem, energią, a na wejście dostaje z glana w mordę, metaforycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają niektórzy ludzie, tacy co są do wszystkiego nastawieni negatywnie. Nie mylić z depresją, można być na to chorym, a żyć jakąś nadzieją, wierzyć w jakieś zasady. A można teoretycznie funkcjonować sprawnie, a tylko roznosić negatywne fluidy na innych. Tacy ludzie mnie dobijają. Albo ja czegoś nie rozumiem, to znaczy że to jest głupie= wiara we własną nieomylność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inny, to znaczy? Ja też szukam pracy i tez masę rzeczy mnie wkurza. Przykładowo, wysyłam aplikację na pracownika biurowego, a przychodzi mi mail zwrotny, że praca polega na flirtowaniu z facetami przez komunikatory :? Też mi praca biurowa :hide:

gdzie jest taka praca? Z chęcią przyjmę ta ofertę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja beznadziejność i bezradność. Niemożność zmienienia czegokolwiek w swoim życiu, a nawet podjęcia takiej próby.

Skąd ja to znam, no ale jak fobik ma mieć łatwo? To schorzenie to takie błędne koło. Boi się, ale zna ten strach, a nie lubiąc zmian, których się boi, nie podejmuje działań, które to są przyczyną stresu czyli strachu.

 

A mnie dziś wkurza, że znowu gdzieś zostawiłem pendrive. 2 raz w tym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×