Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzają mnie osiedlowi kibole okupujący latem każdą niemal ławkę, po pijaku drący mordy przez pół nocy i mający gdzieś wszelkie mandaty i upomnienia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, grunt ze poszlas na ten dzien probny i zyjesz. Jak ja szlam na rozmowe kwalifikacyjna to chcialam uciec sprzed bramy zakladu, z tym, ze zauwazyl mnie znajomy i głupio bylo wiać. :)

 

 

wkurza mnie to, ze nie spalam w nocy z nerwów.

 

Niby tak, ale jutro mam iść znów, a już nie mam sił. (chodzi o siłę psychiczną)

Nie wiem, za 5zł przebieranki, gadanie...

Ponoć w skk na początku przyszłego tygodnia mają coś mieć...

I w żaku od sierpnia.

Pewnie jutro pójdę tam, zobaczę, jak sobie będę radzić, jak jutro będzie kiepsko, to biorę kasę i spadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

deader, Cóż, nic dziwnego, że się tak zachowuje, jak praca dla niego to całe życie. Ale widać po Twoich postach, że to bardzo irytujący człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Cóż, nic dziwnego, że się tak zachowuje, jak praca dla niego to całe życie. Ale widać po Twoich postach, że to bardzo irytujący człowiek.

No bywa, nawet bardzo :P Czasem autentycznie miewam ochotę jak nie patrzy dosypać mu do herbaty którychś z moich uspokajaczy, może by się zrobił bardziej ludzki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny leków. Zanim zacząłem się leczyć na głowę, byłem przekonany że psychotropy ze względu na to co oferują są jakos kosmicznie drogie, myślałem że przykładowy Prozac (nie wiedząc jeszcze że pod tą nazwą handlową u nas nie występuje, ale mniejsza z tym) kosztuje ze 200 złotych za opakowanie. Tymczasem jest wręcz na odwrót. Miesięczny zapas Seronilu to koszt 15 złotych. Za tabletki przeciw sraczce czy na katar płacę tyle samo - a starczają na 3 dni. Widać jak nasi drodzy rządzący się o nas troszczą - dokładają, żeby biedny obywatel przypadkiem nie pogrążał się w depresji i nie zamykał w domu, nie chodząc do pracy i tym samym nie generując podatków z których to oni radośnie pobierają sobie pensje. A to że obywatel do tej pracy chodzi zakatarzony i z biegunką to mają w dupie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, to dodaj zwykły link, wpierw na jakiś upload zdjęć a potem tu dasz linka.

Tak zrobię. Ale dziwi mnie czemu ja nie mogę dodać zdjęcia jako załącznika, a inni mogą. Nawet internet wyczuwa kiedy korzysta z niego ktoś mniej wartościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×