Skocz do zawartości
Nerwica.com

Waleriana


mar1986

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem taką sytuacje, nudności mam codziennie, ale dzisiaj był szczególnie nasilone, więc mama dałą,"wepchnęła" mi swoje krople, które bierze, dostaje sie chyba w aptece bez recepty "Tinctura Valerianae", pierwszy raz w życiu wziołem jakiś lek uspokajający i o dziwo, poczułem się lepiej, nudności troszkę ustąpiły na jakiś czas.

 

A więc, czy to możliwe, żę mam coś z nerwami i przez to mam nudności, a nigdy wscześniej nikt u mnie nie podejrzewał czegoś związanego z nerwami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli jakieś słabe leki dają jakiś efekt, chociaż nie największy, to możę coś mi tu jest i może wymagałoby zasiegnąć porady specjalisty, i możę jakieś troche silniejsze leki sprawia, ze będe czuł się świetnie, znikną moje problemy z nudnościami oraz ze stanami napięć, biorącymi się praktycznie bez powodu oraz z problemem w rozpoznawaniu kolorów, jak jestem na przykłąd na ulicy, gdzie wkoło pełno ludzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od dłuższego czasu nie systematycznei acz dość często jem tabletki uspokajające Nervomix, bez recepty, 20kapsułek za ok 8.50zł. Zawierają min. walerianę, więc uspokajają. Są wg mnie najlepsze z tych bez recepty. Mdłości bardzo często są spowodowane nerwami, ja np w ataku paniki (mam nerwicę lękową) mam od razu wymioty. To normalne. Jeśli waleriana pomaga to ok, a jesli nie to polecam sie przejść do lekarza, chociazby rodzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×