Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Napisze swoją opinie o nasenie. Jeżeli macie lęki przed snem to raczej zapomnijcie żeby ten lek wam dał wiele,chodź jak mi się udało zasnąć i spałem krótko np 4 h to byłem bardziej wypoczęty niż nie biorąc leku. Czasami miałem dni bez lękowe to i usypiałem po 10 min i spałem z 7 godzin po nim i czułem się super. Minęły już 3,5 tygodnia i go odstawiłem i zamiast niego dałem sobie relanium 15 mg przed snem. Pewnie osobą w depresji bardziej pomoże w śnie. Jadłem kiedyś estazolam 2 miesiące i odstawiałem stopniwo to miałem dreszcze i stany gorączkowe a i tak słaby jak dla mnie względem nasenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tych moich przebojach i przeprowadzce czasem biorę pół Nasen...ale wiecie co budzę się parę razy i nic mogę spać.

Jak mieszkałam z nim to brałam pół i booom spałam do rana, bez problemu

W czym rzec?

 

zmiana łóżka otoczenia robi swoje

 

-- 29 lis 2016, 09:39 --

 

Czy ten lek wpływa na wyniki badań krwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zolpidem to jeden z najlepszych leków, jakie istnieją - do zażywania w ciągu dnia. Likwiduje lęk, odwraca uwagę od wszelkich zmartwień, przenosi w jakąś odjechaną krainę z pogranicza snu i jawy. Doskonale mi się załatwia różne sprawy na tym leku. Ogromnym plusem jest bardzo krótki czas działania - akurat w sam raz, aby pojechać do miasta i coś ogarnąć, np. w jakimś urzędzie czy u lekarza. Niestety nie mam dostępu do zolpidemu, a ceny na czarnym rynku, tak jak w przypadku benzo, są astronomiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tella, czasem tak bywa, że po czasie zolpidem nie działa. Też tak kilka razy miałam. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. :bezradny:

 

spiety99, nie wpływa na wyniki badań kwi.

 

achino2017, to prawda... Niestety bardzo szybko rośnie tolerancja i dochodzi się do kosmicznych dawek. No i pojawia się zonk. Skąd brać? Dlatego ja staram się baaardzo stopniowo zmniejszać i już się nie bawię w branie w dzień. Bardziej zależy mi na spaniu. A gdy wezmę w dzień, to tolerka szybuje w dół, potrzebuję więcej, więcej i więcej. A załatwić nie ma skąd. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawostek to rekreacyjne dawki dekstrometorfanu-dxm drastycznie resetują tolerancję na zolpidem- chodzi o tolerancję na właściwości rekreacyjne.

 

A jest jeszcze jakaś inna tolerancja jak tolerancja na właściwości rekreacyjne?

Tak wogóle podaj mi jakiś link skąd o tym wiesz, że drastycznie resetują tą tolerancje na zolpidem

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujejej to ze dekstrometorfan zmniejsza tolerke na większość narkotyków jest potwierdzone organoleptycznie miljun razy w tym przeze mnie. Jak jesteś zainteresowany to szukaj informacji, bo zgaduje, że nawet nie wpisałeś żadnej frazy w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nie biorę, żeby "bardziej się wyspać". Wczoraj uczyłem się całą noc i postanowiłem wziąć stinox o 18 i dopiero wstałem :x dosłownie 22 godziny snu... Będę brał tylko wtedy, kiedy nie mogę zasnąć. W sumie miałem bardzooooo długi sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasen jest ok, natomiast Onirex potrafi sponiewierac.
dla mnie bez różnicy. Jedynie Polsen jest chyba jakoś za mocno powlekany i na mnie o wiele słabiej działa. A tak to onirex,nasen to dla mnie jeden czort. Ale wiadomo,że na każdego może działać inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie, że Zolpidem, to taka rakieta, a ja się czuję jakbym łykał wit C.

Brałem wcześniej Miansaryne i Mirtazapine i po nich spałem całą noc, a teraz łykam Onirex i przebudzam się w nocy co jakiś czas, a o 6 już nie śpię mimo, że nie muszę wstać do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham tą substancję

 

-- 02 lut 2017, 01:13 --

 

Można to brać pod językowo? tzn. rozkruszyć i pod język. Będzie działać szybciej i mocniej?

 

-- 08 lut 2017, 00:24 --

 

Jaki to ma paskudny smak po rozgryzieniu jak chce się wziąć podjęzykowo. Zastanówcie się dwa razy zamin to zrobicie... FUUUUUUJJJJJJ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wątek o Zolpidemie, więc wklejam też tutaj link do artykułu o uzależnieniach od Zolpidemu w Newsweek , bo myślę, że wiele osób chciałoby to przeczytać..

 

Z racji, że współpracowałem przy tworzeniu tego tekstu dostałem od redakcji Newsweek Polska pozwolenie na opublikowanie na swoim blogu całego oryginalnego artykułu na temat uzależnień od Zolpidemu, pt "Uwolnić się od życia" autorstwa Anny Szulc który ukazał się jakieś 2-3 tygodnie temu w wersji papierowej pisma, jest on też dostępny na platformie Newseek Plus, ale w płatnej prenumeracie, u mnie całkowicie za darmo..

 

Artykuł w Newsweek Polska, o uzależnieniach od leku nasennego Zolpidem (Stilnox, Nasen) pt "Uwolnić się od życia" - Anna Szulc.

 

Artykuł traktuje o coraz częstszych uzależnieniach Polaków od leku nasennego "nowej generacji" zawierającego substancję czynną Zolpidem występującego na rynku pod wieloma różnymi nazwami takimi jak (Apo-Zolpin,Hypnogen, Nasen, Noxizol ,Onirex ,Polsen ,Sanval , Stilnox , Zolpic , Zolpidem ,Genoptim ,Zolpidem ,Vitabalans ,Zolpidem, Vitam , ZolpiGen, Zolsana )

 

Jeśli ktoś chciałby poczytać o tym, jak pacjenci po zażyciu sporych dawek gadają później z suszarką do włosów, mają różne halucynacje, skaczą z balkonu myśląc, że pilotują samolot, lub siadają za kółkiem w półśnie, to POLECAM! w artykule także rozmowy z specjalistami, dr Anną Basińską, dr Jarosławem Woroniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×