Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rewolucja forumowa


shadow_no

Czego brakuje na forum ?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego brakuje na forum ?

    • Subforum ... (proszę w tym temacie napisać jakiego)
      2
    • Dodatkowych elementów graficznych (bądź zmiana stylu forum)
      2
    • Dodatkowych możliwości (w temacie proszę napisać jakich)
      0
    • Specjalisty (Psycholog lub Psychiatra) który odpowiadał by na Wasze pytania
      17
    • Inne (proszę napisać czego)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłem wprowadzić pare zmian na forum.

Jak pewnie stali bywalcy zauważyli, została poprawiona nawigacja. Subfora zostały podzielone wg. innych zasad, wg. mnie lepszych - czy tak jest, dowiemy się w najbliższym czasie. Czekam na komentarze i głosy w sondzie.

Dodałem również subforum psychologia, którego osobiście brakowało mi na Naszym forum. Liczę, że subforum zostanie przez Was zaakceptowane.

Dodatkowo szykuję jeszcze pare zmian, pare nowości. Ale zanim je wprowadzę, muszę wiedzieć, jak reagujecie na tego typu zmiany, oraz chciałbym poznać Wasze opinie, czego Wam tutaj brakuje. Bo przecież to forum jest dla nas wszystkich.

 

Lista zmian:

-Reorganizacja nawigacji

-Wyodrębnienie sub-subforum 'Kroki do wolności', i pozostawienie jako samodzielne subforum

-Dodane subforum Psychologia

 

Zapraszam do odpowiedzi w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. no właśnie kwestia jest taka, jak dalece posunięte miałyby być zmiany. czy forum o nerwicy miałoby sięrozszerzy na forum traktujące również o innych zaburzeniach (już powstało w sumie subforum depresja). ja osobiście obstawiałabym za subforum uzależnienia, choć nie wiem jak zostałoby to przyjęta i czy inni użytkownicy oraz administracja również czuje potrzebę stworzenie tego typu działów.

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może dodam coś od siebie.

Nierozumiem zupełnie pomysłu z dodaniem funkcji ostrzeżenia.

Przeca upomnienie można wysłać wiadomością prywatną, bez żadnego pokazywania, że ty jesteś gorszy.

I nawet jeśli one już są, powinny być widoczne tylko dla moderujących to forum. Moim zdaniem taka osoba ktora ma jakieś ostrzeżenia, może być odbierana jakoś "inaczej"

I chociażby jakaś uwaga pod danym postem który złamał regulamin w czym zawinił dany użytkownik.

To jeno tyle z mojej strony i niewiem czy ktoś zrozumiał mój sobotni bełkot ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem zupełnie pomysłu z dodaniem funkcji ostrzeżenia.

Ułatwia to prace. Z resztą pisałem o tym w subforum adminmodforum.

Co do ukrycia tych danych pomyśle nad tym.

 

ja mam jedno ostrzeżenie. nie poinformowano mnie za co. czuję się gorsza.

Z pewnością musiałaś mieć coś na sumieniu.

 

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 02 Wrz 2006 10:40 pm ]

Aha, co do 'oka' Forum,

to jest to część strony, która jest z nami od początku. Umieszczana jest na materiałach reklamowych itd. Raczej niemożliwe jest jej zmienienie.

 

Zapewniam, że jest ono bezpieczne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ale ktoś mi musiał to ostrzeżenie wystawić ;) i nikt nie wie za co? ja chciałabym wiedzieć, dlaczego nikt nie nie poinformował?

 

podobają mi sięzmiany, które zachodzą na forum, dziwię się, że tak mało propozycji pada w tym temacie.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się specjalista na naszym forum.. Mam jednak mieszane odczucia. Ilu lekarzy,tyle opinii.. Jedna osoba nie może byc wyrocznią.

 

Natomiast chętnie poczytałabym opinie lekarzy o tym forum,o osobach tworzących forum (administratorach,moderatorach,użytkownikach). Jakieś fachowe i obiektywne spostrzezenia. Sama chętnie poddam się takiej krytyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za specjalistą na forum ,jeżeli ktoś ma potrzebę pójścia do terapeuty to pójdzie w realu ,to forum jest specyficzne i niech tak bedzie w przeciwnym razie zamieni sie w sto pytań do specjalisty a przecież jeden człowiek nie moze tak jak ktoś wcześniej napisał być wyrocznią.Wiekszość i tak ma swoich lekarzy i psychoterapeutow pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Z tym pójściem do terapeuty w realu to wcale nie taka prosta sprawa, zwłaszcza, jak ktoś mieszka w Pcimiu Dolnym na Podkarpaciu. A jak się już trafi na terapeutę w realu, to też nie zaszkodziłoby się "skonsultować" na necie, bo ci niektórzy terapeuci to pożal się Boże....

"moja" terapeutka po pierwszej rozmowie ze mną wiedziała, że mam nerwicę lękową. Chodziłam do niej jakieś dwa lata temu, może trzy... Rok temu poszłam do innego. Na którymś kolejnym spotkaniu powiedział: wie pani co? Pani bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu (zdążyłam mu już opowiedzieć o wszystkich swoich problemach), bo jak pani pierwszy raz przyszła i opowiedziała o objawach, to sobie pomyślałem: o co chodzi, co to za idiotka? ale przyznaję, że jak się ma takie problemy, to człowiek może wpaść w nerwicę. Rozwalił mnie tym tekstem, postanowiłam nie marnować na niego więcej pieniędzy. Więc jestem za specem na forum, tylko niech to będzie ktoś kompetentny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uwazam ze taki "spec" mialby bron Boze zastepowac leczenie w realu(czy innym tesco ;) ).Ale niektorzy boja sie takich lekarzy, maja niewiadomo jakie wyobrazenia. A dzieki rozmowie z takim "specem" mogliby sie przekonac na wlasnej skorze ze to nic strasznego i dzieki temu podjac prawdziwe leczenie. Po drugie, wiem ze mamy demokracje, ale o tej mniejszosci co nie ma wlasnych lekarzy (a powinna miec) nie wolno nam zapominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×