Skocz do zawartości
Nerwica.com

przeszlosc dziewczyny


maurer

Rekomendowane odpowiedzi

W którymś z postów powyżej dałem przykład mego kumpla, który przypłacił takie małżeństwo samobójczą śmiercią. A tu niektórzy żarty sobie z tego robią.

Kobieta po kilku latach małżeństwa i urodzeniu dwójki dzieci powróciła do zasad z czasów panieńskich, czyli zaliczania kolejnych gachów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maurer,

Widzę że w kondycji psyche jesteś na hayu...

Czy ten wątek to nie była jaka podpucha??? ;)

Ale nawet jeśli była... dużo tu się o ciemnogrodzie dowiedziałem... Kuźwa a mamy koniec pierwszej dekady XXI wieku... a tu 100 lat za murzynami, jakbym miał do czynienia z brakującymi ogniwami teorii Darwina. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wiele osób zwracało na to uwagę... co będzie jak po jakimś czasie, głupi konflikt, trochę złości i emocji... i jazda po całości z sięganiem do początków wszechświata... I moim zdaniem to może być pułapka... Reszta to tylko oceny umysłów ludzkich...

Czym siem pendzla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

:))

...

:(

A co sądzicie o czymś takim. Jest sobie parka ludzi. Czuja do siebie coś, ale zupełnie nie potrafią się porozumieć.

Dziewczyna w panice przed odrzuceniem mocno rani kochającą ją osobę.

Kiedy zdaje sobie sprawę co zrobiła chce naprawić szkody, ale on nie daje jej szans. Czas mija, facet uczy się jej wybaczyć, ale ona jest już z jego znajomym.

To bardzo poważny związek.

Czy próba nawiązania kontaktu z nią i wyjaśnienie wszystkich wcześniejszych niejasności jest...

Sam nie wiem jak to nazwać.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Pete_, To może jak już się "na używala" nie będzie szukać w przyszłości żadnych atrakcji ;)

 

Kobiecie chyba nie przystoi aż tak używać. Z pewnych cech charakteru i zachowań z reguły się nie wyrasta. Zresztą jak można kompletnie zapomnieć o takiej przeszłości? Odciąć grubą kreską i powiedzieć "nie myślimy" o tym? Tiaaaa.....

 

W tych sprawach za kobietami zła opinia ciągnie się jak smród przez życie....

Eeeech. Jak mnie zara trzaśnie na takie gadanie, to przepięcie się na serwerze zrobi i będzie po takich gadkach. Jak baba chce, to czemu ma tego nie robić? Ona na siebie patrzy właśnie przez oczy takich jak ty: którzy sądzą, że baba to ma być święta dziewica ...ale broń Boże żeby nie była kłodą w łóżku.

 

Zrobiła co zrobiła. Czasu nie wróci. Maurera nie tyle drażni ta przeszłość, co raczej przypominanie o niej przez tych koleżków, którzy właśnie tak się zachowują: baba najlepiej żeby była świętą, ale kocicą w łóżku, ale jak jaką przelecę, to już jest szmata. A tymczasem czemu tylko ona ma być nazywana szmatą? Ci co z nią byli, to szmaciarze tacy sami, którzy pchają gdzie się da, ale mają wytłumaczenie "jej nie przystoi". Szmaciarz, który innych nazywa szmatami to jest piękny widok. Wybaczcie słownictwo, ale to jest brak szacunku dla bab, to jest przekonanie, że mają być ułożonymi żonkami, gospodarnymi paniami domu i dzikimi kocicami w łóżku.

 

Święte oburzenie chłopów, którzy sami by przelecieli, ale baba która ma swoje potrzeby to szmacicho - są dla mnie tylko półgłówkami którzy mają we łbie schemat, nie umieją samodzielnie myśleć. Myślenie zastępuje im ten archetyp kobiety który tuż powyżej dałam. I zła jestem po przeczytaniu tych wszystkich wynurzeń, więc troche sie zagalopowałam w tym poście - czego nie żałuję. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maurer,

Widzę że w kondycji psyche jesteś na hayu...

Czy ten wątek to nie była jaka podpucha??? ;)

Ale nawet jeśli była... dużo tu się o ciemnogrodzie dowiedziałem... Kuźwa a mamy koniec pierwszej dekady XXI wieku... a tu 100 lat za murzynami, jakbym miał do czynienia z brakującymi ogniwami teorii Darwina. :shock:

 

Chłopie spójrz na siebie :?

 

Ujadzasz, atakujesz, podgryzasz,a .... Nikt z tobą nie dyskutuje, jesteś tutaj tłem. Mimo to, próbujesz mnie obrażać, podgryzać, widać wyraźnie, że coś Cię boli (jeśli w czymś uraziłem to przepraszam). Naprawdę interesuję cię rola ujadającego kundelka będącego konkurentem innych opinii? :?

 

Wiesz co , nie będę Ci wsi robił więcej, bo sam o nią zadbałeś.... :roll:

 

 

Widzę, że ciężko merytorycznie pogadać bo zaraz wyzwiska się znajdują... Brak argumentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po tygodniu najczęściej nie pamiętam o co się wkurzalem.

 

[Dodane po edycji:]

 

Eeeech. Jak mnie zara trzaśnie na takie gadanie, to przepięcie się na serwerze zrobi i będzie po takich gadkach. Jak baba chce, to czemu ma tego nie robić? Ona na siebie patrzy właśnie przez oczy takich jak ty: którzy sądzą, że baba to ma być święta dziewica ...ale broń Boże żeby nie była kłodą w łóżku.

Mam koleżankę, która:

1. Jest dziewicą

2. Boi się że jeśli pójdzie z kimś do łóżka to utraci coś bardzo cennego.

3. Boi się że facet będzie ją traktował jak materac.

4. W związku z czym nie ma do siebie szacunku, a potencjalnych facetów po prostu odstrasza.

 

To wszystko przez takie pierdolenie o sakralizacji dziewictwa.

Ja do sprawy podchodzę czysto pragmatycznie.

Jeśli nie pukała się wcześniej z kimś kogo znałem nie widzę przeszkód. Nawet poznanie wczesniejszych gachów nie byłoby takie straszne jeśli tylko oboje wiedzieliby gdzie obecnie ich miejsce.

Ale może to dlatego że nie mam dziewczyny...

Fajnie tak gdybać bestrosko singlując:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×