Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mantis

Użytkownik
 • Zawartość

  232
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. kuzyn ma urodziny Będę w warszawie. to kiedyindziej wtedy.
 2. Re: [Gdańsk] :) W nieco innym temacie, ale wydaje mi się że to ja wpadłem na pomysł o takich spotkaniach. A przykrość emotikonkowa jawnie urojona (jakby było mi smutno to poszukałbym sobie jakiegoś sensownego kąta by zmienić się w małą zapłakaną kuleczkę zamiast o tym pisać ). Dawno mnie na forum nie było bo jakoś mi tu dziwnie jest, toteż zdziwiony jestem że udało wam się skrzyknąć :) Jeszcze bardziej zdziwiony jestem że bergamotka nie ma 10 lat...
 3. Lady_B, to są emotikonki przedstawiające moją reakcję na to że organizuje się jakieś wypady a ja nic nie wiem. od szoku po smutek (urojony właściwie ale imho zabawny.
 4. historyjka obrazkowa '_' -> '_' -> *_* -> 0_0 -> O_O -> *o* -> *O* -> *~* -> ;_; -> T_T Nikt mnie nie wołał i jeszcze mnie Mateuszami nazywają T_T
 5. Mantis

  Przeciwieństwa

  ptaki-dziobak
 6. A kombos, mocium panie. Przynajmniej tak mi się zdaje.
 7. ja studiuję w gdańsku. Nie brakuje mi znajomych ale takich jak ja, narazie jeszcze nie spotkałem. Chyba nie spotkam nawet.
 8. Czy możliwe jest jednoczesne posiadanie nerwicy ADD i synestezji?
 9. Mantis

  Przeciwieństwa

  cnotka-zabawa
 10. tia... Takim oto przebiegłym totalitarnym zabiegiem wątek o zastrzeżeniach co do modycyji został zinfantylizowany i przeniesiony w miejsce w którym nikomu krzywdy zrobić nie może... Ale za to mamy fajny wątek o Madagaskarze... Hańba ci korba. Wątek przeniosła a tematu jeszcze nie zmieniła...
 11. ? a kto tu się do ciebie dopierdziela? Nie mam pojęcia kto co moderuje, ale jakieś dziwne rzeczy czasami się dzieją... Sorry za orta, człowiek po 2 imprezach wraca w końcu do domu, do ukochanego laptopa... W niektórych stanach świadomości człowiek nie jest w stanie pisać poprawnie gramatycznie i ortograficznie. -- 03 mar 2011, 00:44 -- edit bo właśnie ze ścianki wróciłem i dalej słabo kontaktuje. paradoksy, modowi nie przystoi ściągać ramiączko tak przy wszystkich. Toć to przecie prowokacja, i jawnokusicielstwo. Wstydź się dziewczyno, a ja się pomodlę za ciebie.
 12. Właściwie jest to sprawa raczej podejściowa niż organizacyjna. Czemu na tym forum z taką łatwością podchodzi się do używania nożyczek i bananów? No bez sensu. O wiele lepszym systemem IMHO jest po prostu zwracanie uwagi i tworzenie oddzielnych działów w których linczuje się osoby. Albo wystawianie banów czasowych.
 13. Orgazm orgazmowi nie równy... wytrysknie zawsze = orgazm w pełnym tego słowa znaczeniu o to to to dokładnie wcześniej się mi to nie udawało a teraz jest super nauczyłem się co i jak A nie jest to tak że każda kobieta wymaga indywidualnego podejścia? Imho jeśli już, to znasz zestaw technik i wiesz na co zwracać uwagę... Szkoda że nie widziałem tego tematu wcześniej... 1. Mam debilowate uczucie że czas mnie omija, przepływa przez palce a ja zupełnie nic nie osiągam. To jest przykre 2. Ból który kiedyś atakował tylko prawe przedramię poszerzył zakres działalności i teraz atakuje całe ramię (całe ręka = bark).
 14. kiedy się usmiecha... Ale nie tak jak na zdjęciach. Kiedy ma TEN usmiech. Właściwie, kiedy widzę szczery radosny usmiech wywołany przezemnie, to dostaje duchowego orgazmu. (nirwana taka no)
 15. coś w tym jest... albo w T-shicie
×