Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Nerwica a odżywianie, dieta, tycie, odchudzanie itp

Wiadomości w tym temacie: 252

Strona 18 z 18  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Reklama

Autor

Nerwica a odżywianie, dieta, tycie, odchudzanie itp

Post 06 lut 2008, 09:37 

Od: 23 cze 2006, 20:08
Jestem od ok 6 lat na lekach antydepresyjnych,min:Efectin,Seroxat,obecnie od 1,5 tyg na Doxepinie i waga poszła przez ten czas niemiłosiernie w górę,
przez ten cały okres przytyłam ok 30kg :cry:
I teraz boję się że po Doxepinie jeszcze przytyję,
kiedyś kiedy miałam nerwicę wegetatywną,z nerw miałam ściśnięty żołądek i nie mogłam nic jeść,chudłam a od 6 lat kiedy mam nerwicę lękową zaczęłam strasznie zajadać stres,wstaję nawet w nocy i nie mogę zapanować nad obżeraniem się,w dodatku mało się ruszam :roll: :oops:
Co robić?

______
ŻYĆ W LĘKU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE!!!

Nerwica a odżywianie, dieta, tycie, odchudzanie itp
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 06 lut 2008, 23:38 

Od: 26 paź 2007, 23:00
Sweety napisał(a):
zaczęłam strasznie zajadać stres

Ja tak robiłam zawsze i niestety są tego teraz efekty . Z mruchem jest róznie bo mam małego synka i to On sprawia ,ze człapie na spacery itd. Wiem,że to nie to samo co ćwiczonka ale zawsze. W tamttm roku udało mi się schudnąć 15 kg a w tym jakoś brakuje mi sił na odchudzanie :( Cierpię na wrażliwe jelito ale i tak tyję :(

______
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

Post 07 lut 2008, 07:55 

Od: 23 cze 2006, 20:08
viviana napisał(a):
W tamttm roku udało mi się schudnąć 15 kg

Gratuluję!To już jest wyczyn!
Mnie jak udaje sie chudnąć to zaledwie po kilka kilogramów,
a potem albo stoję w miejscu albo znowu tyję :oops:
VIVIANA a możesz napisać coś więcej o tym Twoim odchudzaniu...?
Co robiłaś?I czy miałas potem efekt jojo,czy utrzymujesz stałą wage?
Bo dla mnie to zaczęło być następnym poważnym problemem!
Zaczęłam nie lubić siebie,nie moge patrzec w lustro,
na zdjęcia jeszcze sprzed 2 lat kiedy byłam w miare szczupła(ok 15 kg mniej),nie mogę zmieścic się w żadne swoje ubrania,OHYDA!!!
Chciałabym w końcu coś z tym zrobić!!!

______
ŻYĆ W LĘKU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE!!!

Post 07 lut 2008, 10:22 

Od: 26 paź 2007, 23:00
Sweety napisał(a):
a możesz napisać coś więcej o tym Twoim odchudzaniu...?

Stosowałam dietę 1000 kcal. , nie jadłam ziemniaków i chleba jeśli już to bardzo mało) , smażonego , tłustego , słodyczy (jak już to dwie kostki ciemnej czekolady) i ćwiczyłam co dnia . Na obiad zazwyczaj jadłam kawałek gotowanego udżca z indyka z tartą marchewką (uwielbiam) lub duszoną pierś z kurczaka , warzywa z ryżem , kasze gryczanną.
Obecnie wróciło mi coś z tych straconych kilogramów , bo kompletnie nie trzymam diety . Żałuję też ,że ją przerwałam , bo pewnie szczuplutka już bym była.
Ja najwięcej przytyłam będac w ciąży (35kg) , bo nie paliłam i zajadałam się słodyczamy . Nigdy juz nie wróciłam do wagi sprzed ciąży . I tak samo jak TY , nie cierpię siebie , nie patrzę się w lutro , a kupowanie nowych ciuchów wprawia mnie w depresję :( I też chciałabym coś z tym w końcu zrobić ,a nie siedzieć tylko i narzekać.

______
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

Post 08 lut 2008, 23:14 

Od: 02 gru 2007, 22:22
Nie będę się wymądrzał odnośnie odchudzania... jednak uważam, że każdą dietę należy wspomagać wysiłkiem fizycznym. Ruch to ważna rzecz... niestety łatwo powiedzieć, a trudno się ruszyć ;-)

______
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

Post 05 mar 2008, 13:17 

Od: 20 lut 2008, 02:28
ktos napisal ze serotonina powstaje w mozgu

blad, serotonina powstaje w brzuchu

mam napady głodu co robic? z tego powodu zarcie ssri (jako ze to moj jedyny objaw) chyba nie ma sensu

Post 09 mar 2008, 14:57 

Od: 03 cze 2007, 22:22
Cześć wszystkim :) Ja niestety też miałam problem z zajadaniem nerwów. Obżerałam się niemiłosiernie głównie właśnie nie zdrowymi, tuczącymi rzeczami i słodyczami. Odkąd mam nerwice (w kwietniu będzie rok) przytyłam 20kg! :oops: Bardzo ciężko mi z tym było, ale moja Mama dowiedziała się o K-Bio-Green! Jest niesamowity! Jest to zdrowa, organiczna żywność składająca się z mieszanki warzyw, owoców, witamin i innych. Składniki te są zmielone na proszek. Polecam go bardzo gdyż ja w ciągu 8 dni schudłam już 3 kilo! Preparat jest niestety bardzo drogi, gdyż jedno opakowanie, które starcza na miesiąc kosztuje 290zł. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się o nim coś więcej, piszcie, odpowiem na wszystkie pytania. :)

Post 14 mar 2008, 18:23 

Od: 12 mar 2008, 17:53
Jaśkowa napisał(a):
a'propos chromu Jovita powiedz mi słonko ile dziennie mogę go wziąć kupiłam chrom organiczny na opakowaniu jest napisane że jedną dziennie, ale nie czuję różnicy ( dalej atakuje czekoladę) a biorę już jakiś czas myślisz, że mogę zwiększyć dawkę :?

Mam dokładnie to samo, jak narazie leci mi 2 tydzień. Czuję się fatalnie, jak bulemiczka, tyle że nie wymiotuję, ciagle się obżeram i to chyba nigdy nie minie. Moje kompleksy mnie przerastają :|

Post 14 mar 2008, 19:56 
Na mnie chrom również nie działa :?

Post 15 mar 2008, 17:27 
Przyjaciel forum

Od: 15 wrz 2007, 15:26
Oj ja też mam problem z objadaniem się a zwłaszcza słodyczy rano jak wstaje to pierwsze co batonika pochłaniam :oops: i juz mnie to zaczęło denerwować bo spodnie juz nie mieszczą sie na moją ......... no i od pewnego czasu pijam czerwona herbatę i juz widzę jej skutki ;) Naprawdę polecam bo jest skuteczna tylko jest jeden jej defekt ona ponoć wypłukuje magnez co dla nas jest raczej niewskazane ale ja i tak biore magnez w tabletkach :mrgreen:

Post 15 mar 2008, 18:53 

Od: 25 sty 2008, 21:37
Gosiulka napisał(a):
Oj ja też mam problem z objadaniem się a zwłaszcza słodyczy rano jak wstaje to pierwsze co batonika pochłaniam :oops: i juz mnie to zaczęło denerwować bo spodnie juz nie mieszczą sie na moją ......... no i od pewnego czasu pijam czerwona herbatę i juz widzę jej skutki ;)

Ja już PRAWIE wyleczyłam się z platonicznej miłości do słodyczy ;)
Co to za czerwona herbatka? Jakaś konkretna? Możesz podać nazwę bo na rynku czerwonych herbatek jest bez liku :shock: Osobiście zapijam się rooibos'em i choć na początku nie mogłam jej przełknąć to później zasmakowałam ;)

______
Can as well die if cannot fly

Post 16 mar 2008, 20:20 
Przyjaciel forum

Piję czerwoną herbatę firmy PU-ERH czasami z dodatkami cytryny a czasami zwykłą. Kupuję w zielarskim albo w zwykłym spożywczaku i kosztuje ponad 5zł. Wczoraj oglądałam się przed lustrem i moge sobie pogratulować bo celulitis mi zszedł i nie ma po nim śladu. Na samym początku nie smakowała mi ta herbata ale póżniej już ją polubiłam a tak wogóle ona jest swoją drogą zdrowa bo obniża poziom holesterolu i takie tam

Post 17 mar 2008, 15:23 
ExModerator

Od: 22 lip 2007, 19:57
Cytuj:
Piję czerwoną herbatę firmy PU-ERH czasami z dodatkami cytryny a czasami zwykłą. Kupuję w zielarskim albo w zwykłym spożywczaku i kosztuje ponad 5zł. Wczoraj oglądałam się przed lustrem i moge sobie pogratulować bo celulitis mi zszedł i nie ma po nim śladu. Na samym początku nie smakowała mi ta herbata ale póżniej już ją polubiłam a tak wogóle ona jest swoją drogą zdrowa bo obniża poziom holesterolu i takie tam

polemizowalabym i to bardzo .... jesli chodzi o ta herbate to jak ona dziala ? otoz powoduje szybkie wyproznianie prawda?

i jeszcze pzryczepie sie do jednego - cellulit nie zniknal ci po tej herbacie.. zastanow sie dlaczego ?!

______
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami

Post 18 mar 2008, 10:02 
Przyjaciel forum

Moim zdaniem to po tej herbacie bo nadal się nigdzie nie ruszam tylko siedzę w domu przed kompem. Faktycznie herbatka ta powoduje częstsze chodzenie do toalety ale dla mnie jest skuteczna wszyscy u nas ją piją a jak tata szedł na operację i musiał schudnąć parę kilo to pił właśnie tą herbatę i pomogło. Zresztą na samym opakowaniu tej herbaty pisze że jest to /pogromca tłuszczu/ to musi coś w tym być :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC + 1 |