Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a odżywianie, dieta, tycie, odchudzanie itp


ania76

Rekomendowane odpowiedzi

Piję czerwoną herbatę firmy PU-ERH czasami z dodatkami cytryny a czasami zwykłą. Kupuję w zielarskim albo w zwykłym spożywczaku i kosztuje ponad 5zł. Wczoraj oglądałam się przed lustrem i moge sobie pogratulować bo celulitis mi zszedł i nie ma po nim śladu. Na samym początku nie smakowała mi ta herbata ale póżniej już ją polubiłam a tak wogóle ona jest swoją drogą zdrowa bo obniża poziom holesterolu i takie tam

 

polemizowalabym i to bardzo .... jesli chodzi o ta herbate to jak ona dziala ? otoz powoduje szybkie wyproznianie prawda?

 

i jeszcze pzryczepie sie do jednego - cellulit nie zniknal ci po tej herbacie.. zastanow sie dlaczego ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to po tej herbacie bo nadal się nigdzie nie ruszam tylko siedzę w domu przed kompem. Faktycznie herbatka ta powoduje częstsze chodzenie do toalety ale dla mnie jest skuteczna wszyscy u nas ją piją a jak tata szedł na operację i musiał schudnąć parę kilo to pił właśnie tą herbatę i pomogło. Zresztą na samym opakowaniu tej herbaty pisze że jest to /pogromca tłuszczu/ to musi coś w tym być :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schudnac pare kilogramow musze, wiec mam zamiar ograniczyc jedzenie, a raczej "tylko" zrezygnowac ze slodyczy. zatem co do ruchu to mam problem.. samo poruszanie sie po domu obecnie jest dla mnie wyczynem, wiec niby jak mam cwiczyc? nie dam rady.

tak wiec pytanie, czy z braku ruchu zle (nieladnie) schudne? czy poprostu wolniej?

 

Dieta to 70% sukcesu, natomiast aktywność fizyczna to pozostałe 30. Można schudnąć bez sportu, ale dużo wolniej. Aktywność fizyczna dodatkowo utrwala efekty. Ja kupiłam dietę tutaj http://hb-dieta.pl/ i dostałam też wskazówki co do suplementów i aktywności fizycznej. Sama miałam problem ze sportem i Pani dietetyk poleciła mi basen i przekonałam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×