[KOCBOROWO]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez Technolog80 25 lip 2010, 22:52
Byłem tam prawie pół roku. Wpierw na detoxie, później na terapeutycznym oddziale. Bardzo cenię sobie pomoc tak personelu terapeutycznego, jak i medycznego.
Jutro jadę tam po raz drugi.

przez Sian 26 lip 2010, 00:46
Boże, a pomyśleć że wczoraj jeszcze czytałam sobie temat "Strach przed szpitalem psychiatrycznym" a tam wszyscy tak zachwalają sobie tą placówkę i zachęcają do pobytu jeśli ktoś ma szansę... A tu proszę..Mam jednak nadzieję, że nie wszystkie szpitale tak wyglądają..

przez brokenwing 26 lip 2010, 11:52
didol,
Nie myśl ,ze wszędzie jest tak samo ...Ja byłem w szpitalu dwukrotnie ,bieda to prawda ale personel zaangażowany i oddany .
Bardzo mi pomogli ,chwała im za to .
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szpital Kocborowo! Oddział młodzieżowy!

przez kochanie 28 sie 2010, 13:14
Witam!! Chciałabym prosić o wypowiedzi na temat oddziału młodzieżowego w szpitalu Kocborowo w Starogardzie Gdańskim. Jak oceniacie personel??? Zwłaszcza jestem ciekawa Waszych opinii dotyczących obecnego ordynatora (dr Marek Kobuz) oraz pani psycholog Renaty...
Pytam, bo jestem ciekawa czy macie podobne spostrzeżenia do moich. Ja swoją opinie przedstawię później.
Pozdrawiam!!!

Re: Szpital Kocborowo! Oddział młodzieżowy!

przez shadow_no 28 sie 2010, 13:27
uwaga-szpital-psychiatryczny-czyli-kocborowo-t5867.html

Za spamowanie forum wielokrotnymi takimi samymi wątkami przyznałem ostrzeżenie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Re: Szpital Kocborowo! Oddział młodzieżowy!

przez kochanie 28 sie 2010, 13:32
wiem, zrobiłam to tylko dlatego, że do działu Oferty prawie nikt nie zagląda, a zależy mi na odpowiedziach. Poza tym ludzie z różnymi zaburzeniami przebywają w tym szpitalu, dlatego umieściłam mój post w depresji i nerwicach! Sory, jak bede miala odpowiedzi, to możesz przenieśc wątek w jedno miejsce! Pozdrawiam!

[Dodane po edycji:]

shadow_no napisał(a):http://www.nerwica.com/uwaga-szpital-psychiatryczny-czyli-kocborowo-t5867.html

Czytałam to już, przejrzałam prawie cale forum, żeby znaleźc opinie na temat tego szpitala, niestety jedna mi nie wystarczy, dlatego utworzyłam nowy post.

poza tym zależy mi na opiniach nie generalnie o szpitalu, tylko konkretnie o oddziale młodzieżowym, zwłaszcza na temat personelu.

przez nieboszczyk 23 wrz 2010, 15:00
personel jest oddany i zaangażowany nawet mimo biedy?co to za bzdety?przecież tam robią ludzki chów klatkowy w fermoszpitalu tym którzy nie mają na tym zasranym świecie nikogo kto by ich pokochał.wiadomo,kurę też trzymają w klatce całe życie i nigdy nie widzi słońca bo urodziła się kurą a hodowcy nic nie obchodzi że kurom wypadają wszystkie pióra ze stresu,jeszcze obcina im się dzioby i nogi żeby nie przeszkadzali i sondą wtłacza im sie paszę zrobioną z padłych tam kur.jak może tak być że człowiek chory,który błaga o pomoc jest zredukowany do wartości kury hodowanej na mięso w piętrowych klatkach.niech jeszcze na obiad,śniadanie i kolację dają pacjentom granulat z mączki mięsno-kostnej zrobionej z padłych tam wariatów-będzie większy zysk mniejszym kosztem.oto czym jest szpital psychiatryczny i jak wygląda twój żywot kiedy nie rozwiniesz się tak jak inni zaplanowali i nie spełniasz oczekiwań innych.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 23 wrz 2010, 15:09
nieboszczyk, byłeś tam?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 23 wrz 2010, 20:29
linka a jak myślisz skąd wiem jak tam jest?siedziałem tam w sumie 3 lata bo rodzicom przeszkadzałem w pracy i za często chorowałem
http://www.youtube.com/watch?v=paU0iijw2Mg
oto przestroga dla tych którzy szukają pomocy w takich instytucjach i powinno dać do myślenia rodzicom którzy wpychają tam swoje dzieci z problemami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 23 wrz 2010, 20:39
nieboszczyk, Tiaa tylko po pierwsze nie mówimy o dzieciach, po drugie byłeś tam jakieś 20 lat temu jak nie dalej, po trzecie są osoby dla których szpital jest ostatnią deską ratunku...a co najdziwniejsze - pomaga.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 23 wrz 2010, 20:47
linka jest ostatnią deską ratunku tylko dlatego że tam za darmo dostaną powietrze do oddychania?jakieś odpadki do jedzenia? i dach nad głową spod którego nigdy nie wyjdą?pieluchę żeby nie wychodzić do kibla?jak takie coś pomaga?może pomogło by to roślinie bo wystarczy tylko woda i sól a każdy jednak myśli i czuje

przez linka 23 wrz 2010, 20:53
nieboszczyk, no i jak widać nie masz pojęcia jak teraz wygląda leczenie na oddziałach leczenia nerwic...no ale cóż, żyj dalej w swoich przekonaniach.
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 23 wrz 2010, 21:11
inaczej zaśpiewacie kiedy zabraknie rodziny bo was poprostu nie chce nie macie żadnych przyjaciół,znajomych,krewnych,nie macie szans na pracę,związek.być może chwalicie pobyt w takim miejscu bo macie rodzinę która dała wam szansę po objawach remisji i wpuściła was do swojego domu.bez tych układów były by tylko 2 atrakcje:albo uszkodzić się z własnej ręki albo liczyć tylko na powierze,wodę i pomyje na które będziecie skazani na całą wieczność.a o wolności,swobodzie,wyborze,zarobku można zapomnieć.

przez brokenwing 23 wrz 2010, 21:54
nieboszczyk napisał(a):linka a jak myślisz skąd wiem jak tam jest?siedziałem tam w sumie 3 lata bo rodzicom przeszkadzałem w pracy i za często chorowałem
http://www.youtube.com/watch?v=paU0iijw2Mg
oto przestroga dla tych którzy szukają pomocy w takich instytucjach i powinno dać do myślenia rodzicom którzy wpychają tam swoje dzieci z problemami.

Co byleś tam ????? tam gdzie ten link nam pokazuje ???? za ch** a nie wierze .
A co do szpitala który opisuje ,bylem tam dwukrotnie i za każdym razem ratowali mi życie .

nieboszczyk, noszszsz kuźwa ...nie śpiewam inaczej..a właśnie jestem w takiej sytuacji
brokenwing

Sortuj wg