[Koszalin]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Białogard - Koszalin

przez Heidi__17 19 lip 2007, 16:21
Witam!

Szukam dobrego psychiatry z okolic Koszalina i Białogardu...

przez Angela 03 lis 2007, 13:34
do mar1986

dlaczego uparles się zeby iśc do psychiatry. jeżeli jeden lekarz stwierdiz że masz nerwice i nie pomogl ci to drugi lekarz tez ci nie pomoże.

Nerwicami zajmuja się psychoterapeuci a nie lekarze.
Podalam dobry adres w Koszalinie do pana Pitaka. może śa jeszcze inni, ale ten wedlug mie jest najlepszy. jest znany nie tylko w Polsce, a przy ćwiczeniach Jacobsona i Schultza ćwiczą tysiące ludzi. Slyszalam, że na uczelniach medycznych i w roznych ośrodkach terapeutycznych lecza przy jego metodzie

Re: Koszalin

przez Sophers 10 lip 2008, 23:37
To ja pozwolę sobie na autoreklamę. Jestem psychologiem, przyjmuje w Koszalinie.
Pracuje na co dzień na Oddziale Psychiatrycznym, gdzie stykam się z różnego rodzaju nerwicami, depresjami. Polecam swoje usługi.

Kliknij!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

She's goneeee.... i już nie wróci!!!

przez arturk 30 kwi 2009, 08:56
No więc po 3 latach walki ta kur.a odeszła!!! :D Pytacie czy to mozliwe? Odpowiadam TAK! Pytacie Jak? To już pisalem, ale zostałem wyśmiany i dałem sobie spokój. Postanowiłem jednak nie poddawac sie z chęci pomocy innym i napisac jeszcze raz o tym co pomogło mnie! www.danmed.pl Na tej stronie znajdziecie bliższe info na temat specyfików, poszukajcie konsultanta w waszej okolicy, który odpowiednio ustawi dietę i powie co można a czego nie i gwarantuję wam poprawę samopoczucia o 100 %, jestem tylko jednym z wielu przypadków pozytywnego działania stosowania diety za pomocą ktorej zostałem uleczony. Poprzednio jak o tym pisalem śmialiście się , że to przeciez tylko dieta i, że pewnie efekt placebo odgrywa tu istotną rolę. Placebo nie placebo ja nie mam już nerwicy cwaniaki, więc mówcie co chcecie i opychajcie się tymi swoimi prochami, które zaprowadzą was do grobu z roz.ebana wątroba ;D Poza tym efekt placebo działa zazwyczaj od razu, ja jestem op półrocznym "leczeniu" i dopiero od ok miesiąca odczuwam aż tak widoczną poprawę samopoczucia. Była wiosna, poprzednie 3 zdychalem, a teraz przeszedlem ją bardzo łagodnie, az bylem zdziwiony. Polecam serdecznie tym, którzy mają zamiar jeszcze coś w życiu osiągnąć a nie od razu kłaść się do trumien. Macie jakieś pytania - piszcie, jestem gotów pomóc każdemu kto chce zrobic coś ze swoim życiem, bo wiem w jakim gównie siedzicie. Ciesze się pisząc siedzicie a nie siedzimy, ale wy niedługo tez będziecie się cieszyć, jeśli macie silną wolę i potraficie odmówic sobie alkoholu, czekolady i mleka ;) Pozdrawiam.

Re: She's goneeee.... i już nie wróci!!!

przez Jasmina88 30 kwi 2009, 09:58
mozesz rozpisac, jak wyglada ta dieta itp?
stukot w mojej głowie

przez neurotico 30 kwi 2009, 10:04
Arturk obys sie nie zdziwil jak wroci ze zdwojona sila...czego ci absolutnie nie zycze :roll: :roll:
Zycze wielu sukcesow :mrgreen:

przez Amy Lee 30 kwi 2009, 10:30
arturk napisał(a):Ciesze się pisząc siedzicie a nie siedzimy, ale wy niedługo tez będziecie się cieszyć, jeśli macie silną wolę i potraficie odmówic sobie alkoholu, czekolady i mleka ;) Pozdrawiam.

Alkoholu nie piję już od ładnych paru miesięcy, ale płatki czekoladowe na mleku to jednak dobre są :roll:

I święta prawda z tą wiosną, ciężko się ją znosi, jak się aktywnie nad tym nie pracuje.
Amy Lee

przez magdalena031083 30 kwi 2009, 11:29
arturk, to fajnie że "wyzdrowiałeś" ,widzisz ja miałam nawrót po 3 latach, i też myślałam że nie wróci , tylko że przeważnie jest tak że wraca i to silniejsza, powodzenia.
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez linka 30 kwi 2009, 11:37
Coś mi tu naciągactwem pachnie.... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LucidMan 30 kwi 2009, 12:02
Gratulacje!!

Lepsza dieta niż egzorcyzmy :D
Lucid life

przez Ridllic 30 kwi 2009, 18:15
arturk, widzę ,że przez tą dietę stałeś się strasznie nerwowy ;)

dieta cud prawie jak egzorcyzm czekam jeszcze na proroka który powie ,że ufo nas zabierze i będzie z nami dobrze ;) ja pi......le dzięki diecie osiągnę coś w życiu ,przerastają mój tok rozumowania niektóre posty naprawdę i jeszcze ten grób z roz... wątrobą .....
Ridllic

Dobry psychiatra w Koszalinie

przez Archie 09 mar 2010, 18:13
Jak w temacie. Ma ktoś kontakt do dobrego specjalisty, który podchodzi indywidualnie do pacjenta? (wiem, spore mam wymagania :P )

[Koszalin]

przez schewllezeahler 30 kwi 2010, 13:43
Witam.
Stanowczo odradzam Panią B.B. Przy wizycie prywatnej jest mało profesjonalna i obłudnie miła, myśląc, że w ten sposób rozwiąże problem. Ponadto jest rażąco niedyskretna. Wizyta prywatna u tej Pani trwa krócej niż godzinę a przy tym jest bardzo droga. To typowy przykład lekarza medycyny sądowej tzw "ciężkiego kalibru", który jest wypalony zawodowo i mysli, że przedszkolnym pocieszaniem rozwiąże sprawę a ludzi i ich problemy traktuje przedmiotowo na zasadzie "następny!". Wywiad prowadzi w sposób zdawkowy omijając istotne fakty, sprawia wrażenie mało słuchającej i chętnie sięga po stosy recept. Nie potrafiła dobrać właściwych leków, stosując kilkukrotne podejścia. Gdy byłem u Niej po receptę w przychodni, była bardzo niemiła, wręcz niegrzeczna i powiedziała otwarcie, że nie potrafi pomóc.... Widać, nie każdy z powołania jest lekarzem...
Teraz znalazłem dobrego specjalistę, u którego niemożliwe stało się możliwym i wreszcie widać postępy...

Sortuj wg