[CZĘSTOCHOWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Częstochowa

przez *Wiola* 25 paź 2010, 22:59
Słyszałam o Niej dobre opinie, ale osobiście znam ją tylko z terapii w egomedice. Jak ktoś skorzysta, napiszcie co sądzicie.

GABINET PSYCHIATRYCZNO PSYCHOTERAPEUTYCZNY Monika Wiktor Specjalista Psychiatra i Psychoterapeuta z certyfikatem SP PTP
42-205 Częstochowa
Aleja Najświętszej Maryi Panny 53/6
Czynne : po rejestracji telefonicznej (0606)425-765.
e-mail: m.w44@wp.pl
Prywatny gabinet psychiatryczny z możliwością psychoterapii. Czynny pon. od 17.00 do 19.00 lub po rejestracji telefonicznej (0606)425-765.
Moderator

przez coma 07 lis 2010, 11:56
Nie do końca na temat. Może akurat Dr. Wiktor jest dobra. Ale a propos ośrodka Egomedica.
Byłam u innej pani doktor, właśnie w Egomedice. Mogę podsumować to tak: MOJA NOGA TAM WIĘCEJ NIE POSTANIE.
coma

przez *Wiola* 07 lis 2010, 12:05
Ka_Po,
Ja byłam jakieś 4 lata temu, na grupowej.

coma,
A co się stało?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 07 lis 2010, 12:23
Ja wiem, że nie powinnam się zrażać od razu do tej placówki. Ale jest tam jedna pani doktor (nazwiska nie będę wymieniać) zachowująca się dość nieprofesjonalnie. Zignorowała mój dość poważny stan - myśli samobójcze, okaleczanie się itd. Jeżeli dalej bym tam chodziła to już bym do Was nie pisała. Na szczęcie zmieniłam ośrodek i lekarza, jestem bardzo zadowolona.

A o tępej pani psycholog nawet nie będę się rozpisywać.

Tak więc ośrodek ten i lekarzy tam pracujących omijam szerokim łukiem.
coma

przez beaton 11 lis 2010, 09:58
Witam ja tez korzystalam z terapii na Orkana. jest ok. ale leczenie zaburzen wymaga czasu i na to sie trzeba nastawic, no i oczywicie ZAANGAZOWANIA OSOBISTEGO ,bez tego to mydlenie sobie oczu.
Korzystalam tez z terapii na ul. Sobieskiego 84, indywidualnie, u pani Kulej, kobieta jest rewelacyjna, ciepla, mila, profesjonalna, do tego bardzo atrakcyjna ale to juz nie ma znaczenia w terapii.
Najbardziej jednak w kazdym leczeniu skutkuje wlasna praca i cierpliwosc do siebie. Powodzenia

[Dodane po edycji:]

jeszcze slowko; ja tez odczulam brak zainteresowania moim problemem bedac na terapii,czulam sie tak fatalnie, ze blagalam o tabletki, nie moglam spac, czulam strach 24 godz na dobe, mialam powazny problem.Nie otrzymalam pigulki i bylam wsciekla,chcialam uciec z terapii, bo co to za przychodnia gdzie nie daja lekarstw jak ktos potrzebuje.
dzis wiem, ze to dzialanie bylo sluszne, poniewaz z powodu braku leku bylam zmuszona sobie sama poradzic i moglam sobie w ten sposob uswiadomic, ze dam rade a takze to ze to ja sama wytwarzam ten strach wiec i sama moge go zlikwidowac.
dlatego COMA nie wiem jak jest w twoim przypadku ale wiem po sobie, ze nie zawsze to co mi sie wydawalo prawdziwe takie bylo. Mysli samobojcze sa wyrazem nienawisci do siebie i sa tworzone w twojej glowie czyli: przez ciebie i nad tym sie zastanow : co powoduje, ze chcesz siebie niszczyc.
poznalam wielu ludzi na terapii,ktorzy ciagle zmieniali przychodnie i lekarzy ,lub przerywali terapie wieszajac wszystkie psy na terapeutach, bo bali sie zmierzyc ze swoim problemem, sama tez dlugo mydlilam sobie oczy i wiem, ze czasem trzeba czasu zeby wszystko zobaczyc tak jak jest.
Moze masz racje, ze trafilas na malo profesjonalna osobe (w kazdym zawodzie to sie moze zdazyc)ale przemysl sobie , jesli chcesz, to co tu napisalam pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

polecam ksiazki Luis L. Hay , sa wspaniale dodaja otuchy

mutyzm wybiorczy

przez beaton 11 lis 2010, 11:02
Pilnie poszukuje informacji gdzie w Czestochowie leczy sie dzieci z mutyzmem wybiorczym. Przychodnia na ul. Legionow odpada poniewaz jestem z poza Czestochowy i tam mojego dziecka nie przyma. Corka ma 12 lat i nie odzywa sie do obcych. chodzila do psychologa w zeslym roku ale z tego powodu, ze sie nie odzywala na terapii, pani zasugerowala, ze zabieramy czas innym pacjentom. Probowalam w innych miejscach ale albo corka tam zle sie czula, albo finanse mi ne pozwolily na kontynuowanie leczenia. Niestety nawet odnioslam wrazenie, ze to za trudny temat dla specjalistow w naszym miescie. Jestem troche wystraszona, ze nie pomoge mojemu dziecku na czas.Sama jej tlumacze rozne rzeczy ale wiem, ze to za malo.
Poszukuje kogos kto zetknal sie z ta choroba w praktyce i potrafi moje dziecko poprowadzic. prosze o kontakt na: beaton@vp.pl lub odpowiedz tutaj

przez marszal 21 lis 2010, 21:37
Witam wszystkich,

Mam pytanie, nie radze już sobie ze sobą, chciałbym iść po raz pierwszy do dobrego psychologa prywatnie indywidualnie. Choć i tak wydaje mi się, że będzie mi się ciężko otworzyć.

Czy ktoś był tutaj http://www.budzialowska.com.pl/ ?
Jeśli macie coś odpowiedniego będę wdzięczny. Byle by mi pomógł.

Dzięki

przez *Wiola* 21 lis 2010, 21:43
marszal, Napisałam Ci pw
Moderator

przez black roan 27 gru 2010, 14:07
Witam! Ma ktoś aktualne namiary na gabinet doktora Marka Sternalskiego? Dzwonię po szpitalach, przychodniach i nikt nie wie, gdzie on teraz pracuje

przez *Wiola* 27 gru 2010, 22:18
Kilka lat temu przyjmował na Wolności , ale nie wiem czy to jeszcze aktualne.
Moderator

przez black roan 28 gru 2010, 19:24
Właśnie to nie aktualne już:/ Nikt się u niego nie leczy? Nikt nic nie wie? Słyszałam, że przyjmuje gdzieś na Dekabrystów, ale na necie nic nie umiem znaleźć. Jestem spoza Częstochowy, także ciężko mi będzie go znaleźć przez neta. Może ktoś z Czewy mógłby się dowiedzieć, popytać;)??

przez *Wiola* 28 gru 2010, 19:46
black roan, Niestety na chwilę obecną więcej nie wiem. Jak się dowiem to napiszę, ale dlaczego się akurat na niego uparłaś? Ja uważam ,że pan Marek, mimo całego szacunku, jest już w wieku dość zaawansowanym i trochę chyba do tyłu z nowinkami medycznymi itd.
Moderator

przez black roan 28 gru 2010, 21:19
Po prostu szukam nowego lekarza, bo obecny zlewa mnie całkowicie, jak i innych pacjentów:/ Szukałam trochę w necie i znalazłam na jego temat mnóstwo pozytywnych opinii. A tak to nic więcej o nim nie wiem;)

przez *Wiola* 28 gru 2010, 21:32
black roan,

Napisałam pw do Ciebie:)
Moderator

Sortuj wg