Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez manbearpig 01 lip 2016, 12:28
madseason napisał(a):Ile czekałeś od trzeciej do czwartej konsultacji?

Prawie miesiąc. Jeszcze czekam.

przez heygrace 20 lip 2016, 00:10
cześć! mam pierwszą konsultację 2go sierpnia. ktoś jeszcze ma w podobnym terminie?
staram się przeczytać wpisy z ostatnich dwóch lat, zdania na temat 7f są podzielone. boję się jak cholera, ale jestem zdecydowana. chcę tam iść. motywacja? mam ją, to pewne, jednak znika ona wtedy, gdy jestem w stanie "zjechać się" od A do Z, opluć do spodu, ale tak chyba ma każdy i po to są takie miejsca, żeby z tym walczyć. wiem, że na terapii, będzie w cholerę bólu i pracy nad sobą, ale jeśli nie teraz, to dalsze życie będzie bardzo trudne. rezygnuję z roku na studiach, liczę na to, że pobyt w tym miejscu wiele zmieni. nie dam rady jeśli się nie dostanę, tego jest za wiele na mnie jedną.
ściskam wszystkich z personal disorder :(:*

przez madseason 22 lip 2016, 21:17
heygrace życzę powodzenia. jeśli Cię nie przyjmą to będą mieć dobry powód i wskażą inne możliwości. też tak mam, że postawiłam wszystko na jedną kartę i już mi tutaj na oddziale ludzie mówią, że to nadmierna idealizacja miejsca ;) no ale jestem tu od trzech dni i widzę, że będzie ciężko, ale uważam, że warto. nie będę się rozpisywać o warunkach, na forum jest już praktycznie wszystko. Po prostu idź na konsultacje, mów jak jest, nie ściemniaj. I czekaj cierpliwie na kolejne.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez natrętek 24 lip 2016, 22:25
madseason, życzę by było tak jak napisałaś w swoim blogu, że ufasz, iż to miejsce będzie twoim pierwszym i zarazem ostatnim.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez heygrace 24 lip 2016, 22:46
madseason napisał(a):heygrace życzę powodzenia. jeśli Cię nie przyjmą to będą mieć dobry powód i wskażą inne możliwości. też tak mam, że postawiłam wszystko na jedną kartę i już mi tutaj na oddziale ludzie mówią, że to nadmierna idealizacja miejsca ;) no ale jestem tu od trzech dni i widzę, że będzie ciężko, ale uważam, że warto. nie będę się rozpisywać o warunkach, na forum jest już praktycznie wszystko. Po prostu idź na konsultacje, mów jak jest, nie ściemniaj. I czekaj cierpliwie na kolejne.

kochana, trzymam za Ciebie kciuki, baaaardzo mocno :* :(
boję się, że jak będę miała dobry dzień to opowiem jakie mam problemy, ale powiem to z pewną lekkością i uznają, że wszystko jest okej, skoro nie ryczę lub nie milczę.
może być tak, że z kolei będę miała /cenzura/.owy dzień i ktoś zaczepi mnie słowem i poleci jakaś histeria to się wystraszą i nie wiem, co zrobią.
nie boję się mówić o tym, co się ze mną dzieje, ale boje się tego, czego chyba każdy z NAS się boi - odrzucenia, utraty resztek nadziei...
jutro jadę na ŚDM i od razu zostaję na wizytę w Babińskim.

madseason, jeśli chcesz, wal śmiało jak minie kolejny tydzień, jak sobie radzisz, może akurat będę mogła Cię odwiedzić? będę tam 2go o 10:30 bodajże

przez madseason 29 lip 2016, 22:41
Rzadko zagladam na forum bo pochlania mnie calkowicie zycie oddzialowe... (a jest nad czym myslec) ale jakby co to pisz na priv. O 10 30 mamy nieformalne spotkanie z terapeutami na kawie ale jak będziesz przed to możemy na dole się spotkać i chwilę pogadać. Nie martw się o nastrój i ze będzie "za dobry", ja też przyjezdzalam w miarę stabilna;) a co do ŚDM to od nas też trochę osób idzie, ja na razie nie moge.
Dzięki natretek za dobre słowa. Nie daje rady pisać teraz bloga ale robię notatki z terapii w zeszycie. Bardzo dużo się tu wydarza. Nawet połowy tych emocji nie ogarniam.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez Maniam 05 gru 2016, 20:31
Wątek nieco przycichł ostatnimi czasy jak widzę.

Miałabym kilka pytań do Użytkowników, którzy mieli okazję być na Oddziale 7F.

1) Jak wygląda plan dnia? (ile średnio godzin dziennie jest obowiązkowych, jak to wygląda godzinowo i ile jest wolnego czasu, mniej wiecej?)
2) Jak wygląda sprawa jedzenia? (rozmawiając z jakąś Panią ze szpitala wspomniała, że pacjenci mają do wyboru ponad 10 diet, czy faktycznie tak jest i czy te posiłki są w miarę jakieś różnorodne? Pytam, bo jestem w trakcie solidnego odchudzania ;))
3) Czy można wychodzić sobie na dłuzsze spacery, czy pobiegać? Jest na to czas i mozliwość w ciągu dnia?
4) I moze głupie pytanie, ale czy mieliście czas na czytanie książek? :lol:

Pozdrawiam serdecznie!

Sortuj wg