Nie mam juz sil..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez wiatr 22 lut 2007, 10:05
LadyInBlack napisał(a):Do tej pory staralam sie pomoc sobie w ten sposob, ze wypisywalam w punktach co w sobie lubie a czego nie, z czego jestem dumna, a z czego nie, co poprawia mi nastroj a co potrafi go zepsuc.. tylko nie wiem co z tym robic dalej.. mysle ze jakis pierwszy krok chyba zrobilam, bo jestem swiadoma swojego problemu, potafie go nazwac
O jejkuś jesteś niesamowity, dokonałeś tak już wiele, niezdając sobie pewnie sprawy co zrobileś. Ale co najważniejsze potrafisz je nazwać po imieniu. Jesteś wielki. :mrgreen: A jeśli chodzi o dalszy krok, to ja wiedząc już tak wiele , zaczęłabym pomalutku eliminować to z czym czuję się żle. Poprostu rozpoczęlabym od testowania by się upewnić czy to dla mnie jest dobre i czy z tym sie dobrze czuję. A jeśli złe, odrzucić i poszukać innego zamiennika. Ale to ty zawsze jesteś najważniejszy. Pamiętaj. Przyjdzie czas i poczujesz się wolny i niezależny czego z calego serca ci życzę. Damy radę :lol: Pa.

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 9:05 am ]
bardzo często się zdarza, iż wiele rzeczy wykonujemy dla kogoś bądż dla innych rezygnując z wlasnych pragnień. Gdy już tak naprawdę wiemy co chcemy osiągnąc w naszym zyciu, niejednokrotnie zmuszni jesteśmy cofnąć się o dwa kroki do tyłu, by inni byli z nas dumni, a tak naprawdę to my zaczynamy się nakręcać. Nie mówimy nikomu o naszych uczuciach, problemach, tylko dlatego żeby to oni się dobrze czuli. tz. jest wszystko o.k. a czy tak naprawdę jest :?: :roll:
Pa. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 22 lut 2007, 16:01
Wiaterku, i z tego mamy konflikt wewnętrzny, a potem nerwicę... Bo robimy coś dla kogoś, a chcemy czegoś zupełnie innego, i zaczyna się wewnętrzna walka, człowiek sam niszczy swoje nerwy, a potem już to tylko nerwica. I jeśli zaczniemy słuchać i rozumieć siebie, to wtedy nerwicy odetniemy źródło zasilania. Nie będzie miała na czym żerować... I padnie :D
Przyjaciel forum

przez wiatr 22 lut 2007, 20:50
I tak jak przedstawia Piotr sposób spostrzeżenia siebie samego i ją jesteśmy w stanie pokonać to coś co próbuje nami zawładnąć. :lol: I to my w tym momencie przejmujemy całkowitą kontrolę nad naszymi emocjami. Jest to pewien proces , ale czy nie warto wykonać to dla siebie? Uwierzcie mi warto. ;) Pa pozdrawiam Was kochani :lol: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LadyInBlack 26 lut 2007, 20:42
Kochani, postanowilam walczyc o siebie, wczoraj przeczytalam w babskiej gazecie naprawde dobry artykul o ludziach-perfekcjonistach, ktorzy gubia gdzies swoje prawo do szczescia, walczac o to, by wszystko- na czele z samym soba-wciaz udoskonalac.. i doszlo do mnie jak wiele krzywdy robie sobie takim mysleniem.. postanowilam, ze wraz z nadchodzaca wiosna obudze sie z tego zimowego snu, zaczne jakimis malymi krokami wychodzic z tej depresji i zaczne uczyc sie akceptacji samej siebie, mam nadzieje, ze jak tylko bede miala chwile slabosci to pomozecie mi sie otrzasnac i dacie "kopa" do dalszej walki ;) Probuje po raz kolejny, juz nawet sama nie wiem ktory ale mam nadzieje, ze tym razem sie uda, wiec trzymajcie kciuki!!
"Wyszedł ślimaczek ze skorupki złudzeń a świat przydeptał go butem rzeczywistości.."

przez IceMan 26 lut 2007, 21:19
LadyInBlack napisał(a):pomozecie mi sie otrzasnac i dacie "kopa" do dalszej walki

masz to jak w banku :lol:
LadyInBlack napisał(a):ale mam nadzieje, ze tym razem sie uda, wiec trzymajcie kciuki!!

no pewnie, że się uda !!
Przyjaciel forum

Sortuj wg