Hej jestem Julia mam lęki.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Julia1654 28 lut 2016, 21:26
Hej jestem z Bydgoszczy nie mam prawdziwych przyjaciół którym mogłabym coś powiedzieć i wgl wszytko do dupy.Zawsze trzeba coś skrywac ale w końcu musi to z Ciebie wypłynąć a Internet to chyba najlepsze miejsce nikt z podobnymi problemami nie będzie Cię oceniał i może Cię wesprze. To tyle.

przez komodo 28 lut 2016, 22:25
Witaj
W internecie czasem fajnie jest się wygadać, ale nigdy nie zastapi to rozmowy w cztery oczy z inna osoba. Czy myslalas o wizycie u psychologa ? Psycholog tez cie wysłucha, nie będzie ocenial i choć prawdziwego przyjaciela nigdy nie zastapi, to może się stać jego wspaniala namiastka dzięki której można wiele wynieść z tej niezwyklej relacji. Pozdrawiam.

przez Julia1654 01 mar 2016, 00:06
komodo napisał(a):Witaj
W internecie czasem fajnie jest się wygadać, ale nigdy nie zastapi to rozmowy w cztery oczy z inna osoba. Czy myslalas o wizycie u psychologa ? Psycholog tez cie wysłucha, nie będzie ocenial i choć prawdziwego przyjaciela nigdy nie zastapi, to może się stać jego wspaniala namiastka dzięki której można wiele wynieść z tej niezwyklej relacji. Pozdrawiam.

Jestem pod opieką psychiatry :D ale dzięki za radę :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jakub358 01 mar 2016, 00:47
Ja też z Bdg, mam 20l i jak kiedyś chciałabyś z kimś pogadać, to pisz - jestem w porządku chłopakiem
Wenlafaksyna [225mg] + Abilify [7,5mg] + Trittico [150mg] +
Chloroprotiksen [doraźnie] + czasami Lorafen, lub Haloperidon

Sortuj wg