nocne powitanie, w sumie już poranne

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez weneda 07 lut 2015, 07:24
To ja też się przywitam.

Witajcie. Jako, że sen ostatnimi czasy się mnie nie łapie, stwierdziłam, że wypadałoby się w końcu odezwać tutaj ;) Tym bardziej, że przeglądam rzeczone forum już od jakiegoś czasu. Nie, żebym uważała się za osobę z problemami, bardziej jako pozbawioną paru zbędnych niedogodności tak niesamowicie ograniczają, a zarazem, które ludzi sami pielęgnują.

Trafiłam tu stosunkowo niedawno, zaledwie parę tygodni temu, ze zwykłej ciekawości (no, może po części jeszcze z nudów, bo co można robić innego siedząc połamana w domu), chęci poznania co we mnie siedzi, ubrania tego w słowa i dowiedzenia się rzeczy, które nawet się nie spodziewam, kiedy mi się w życiu przydadzą. . Już mu dużo zawdzięczam i sądzę, że będzie tego jeszcze więcej, tyle wskazówek, gdzie szukać, co czytać, a przede wszystkim zobaczyłam w końcu, że nie tylko ja jestem "okrojona" z pewnych odczuć :roll:

Miło mi Was wszystkich poznać :)
8w7

przez sailorka 08 lut 2015, 00:54
weneda, witaj na forum. :)
Cześć, jestem czubkiem

przez Hoper 08 lut 2015, 01:43
No Weneda, tu faktycznie można zobaczyć wszystko. Całą prawdę o człowieku. Właściwie jak ktoś do tej pory myślał że jest w ciemnej d..., teraz dowie się że jest szczęśliwy. Nara.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przemek_44 08 lut 2015, 02:01
weneda Witaj na forum! :papa:
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez weneda 09 lut 2015, 19:53
Hoper, nie wiem czy to miało być przesiąknięte ironią i jadem, ale nie potrafię czytać intencji ludzi nie widząc ich :pirate: nigdy się nie jest w najczarniejszej dupie, bo zawsze jest ktoś kto ma gorzej :P
8w7

przez ekspert_abcZdrowie 09 lut 2015, 20:03
Witaj weneda!

Fajnie, że forum może w jakimś stopniu przydać się Tobie i liczymy, że Ty też możesz być pomocna dla niektórych forumowiczów. Ciepłe i miłe słowo zawsze w cenie ;) Pozdrawiam serdecznie!
Psycholog

Sortuj wg