Hola!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hola!

przez Nathallie 22 maja 2014, 00:11
blah!, nie ma

papierowykot, kaffe_och_blod właśnie o tym napisał(a?)
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 00:21
Nathallie napisał(a):blah!, nie ma

No i całe moje tutejsze misyjne życie legło w gruzach bo okazuje się, że są ludzie mniej empatyczni ode mnie...ugh...
blah!

Hola!

przez papierowykot 22 maja 2014, 00:32
Nathallie napisał(a):
kaffe_och_blod właśnie o tym napisał(a?)

chodzilo mi o to co napisala blah

-- 22 maja 2014, 00:36 --

blah - brak tolerancji to naturalna sprawa,
tolerujesz nietolerancję?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 08:24
papierowykot napisał(a):blah - brak tolerancji to naturalna sprawa,
tolerujesz nietolerancję?

Ojj, napisałam to trochę przewrotnie i nie należało tego brać dosłownie ;).
Oczywiście, że toleruję nietolerancję, sama pewnych zachowań itp. nie toleruję więc hipokryzją było by gdybym inaczej do tego podchodziła.
Różni ludzie mają różny charakter i poglądy i trzeba to uszanować (no pod warunkiem, że nie wyrządzają tym świadomie krzywdy innym).
blah!

Hola!

przez mangiferaindica 22 maja 2014, 09:40
To ja tez czekam na ten wybuch, chyba ze nie dotyczalam jeszcze.

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 09:44
Ależ Wy w skrajności popadacie...przecież nigdzie nie napisałam, że będę robić tutaj jakąś rozrubę. Uprzedziłam tylko, że moje wypowiedzi nie koniecznie będą emanowały empatią a Wy od razu jakiejś wojny się spodziewacie. Luzu i dystansu trochę ;).
blah!

Hola!

przez mangiferaindica 22 maja 2014, 10:12
blah! napisał(a):Ależ Wy w skrajności popadacie...przecież nigdzie nie napisałam, że będę robić tutaj jakąś rozrubę. Uprzedziłam tylko, że moje wypowiedzi nie koniecznie będą emanowały empatią a Wy od razu jakiejś wojny się spodziewacie. Luzu i dystansu trochę ;).

Napisanie luz i dystans na forum dla osób, które z założenia maja to wpisane w naturę zaburzenia, jest cięzkim kawałkiem do przegryzienia :mrgreen:

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 10:25
mangiferaindica napisał(a):Napisanie luz i dystans na forum dla osób, które z założenia maja to wpisane w naturę zaburzenia, jest cięzkim kawałkiem do przegryzienia :mrgreen:

To było lekko na wyrost napisane, mam świadomość, że nie jednokrotnie moje słowa zostaną źle zintrepretowane/skrajnie zinterpretowane/przekręcone itp. Nie przeszkadza mi to jednak uważam, że nieporozumienia powinno się wyjaśniać ;).
blah!

Hola!

przez mangiferaindica 22 maja 2014, 10:33
blah! napisał(a):
mangiferaindica napisał(a):Napisanie luz i dystans na forum dla osób, które z założenia maja to wpisane w naturę zaburzenia, jest cięzkim kawałkiem do przegryzienia :mrgreen:

To było lekko na wyrost napisane, mam świadomość, że nie jednokrotnie moje słowa zostaną źle zintrepretowane/skrajnie zinterpretowane/przekręcone itp. Nie przeszkadza mi to jednak uważam, że nieporozumienia powinno się wyjaśniać ;).

Ok, super podejście :smile:

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 14:20
No nie, i z [i]glupoty[i] zrobilam sobie pozytywny PR :/.
blah!

Hola!

przez mark123 22 maja 2014, 14:33
kaffe_och_blod napisał(a):Prawda jest taka ..że jednemu potrzebny jest ten kop, a jednemu nawet te użalanie.
To tak jakby jedne i te same tabletki przepisywać na wszystkie choroby... ;)

Można chyba podzielić w tym przypadku ludzi na cztery grupy. Jednym pomoże "pogłaskanie po głowie"; drugim "kop w dupę"; dla trzecich zarówno "pogłaskanie" jak i "kop" będą pomocne; a dla czwartych ani to ani to, muszą sami się jakoś zmotywować.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 14:47
mark123 napisał(a):Można chyba podzielić w tym przypadku ludzi na cztery grupy. Jednym pomoże "pogłaskanie po głowie"; drugim "kop w dupę"; dla trzecich zarówno "pogłaskanie" jak i "kop" będą pomocne; a dla czwartych ani to ani to, muszą sami się jakoś zmotywować.

O dokładnie tak!
To przecież podobno jest tak z osobami uzależnionymi - trzeba dać kopa, żeby ktoś się ogarnął i dostrzegł problem, a potem dopiero wspierać tą osobę w ewentualnej walce. Więc prawdę mówiąc, nie rozumiem co ktoś widzi dziwnego w moim rozumowaniu.
blah!

Hola!

przez Nathallie 22 maja 2014, 16:20
A nie ma czegoś takiego jak neutralność? Po prostu rzeczowo i obojętnie? Obiektywnie uświadomić o problemie... No tak, tylko co dalej.
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 16:37
Nathallie, wydaje mi się, że człowiek nie jest wstanie być neutralny, mimo wszystko w swoich wypowiedziach obstawia pewne stanowisko w danej sprawie (świadomie lub nie), ale opinia jest opinią - zawsze będzie subiektywna - w następstwie nie będzie neutralna - tak wskazuje logika wg. mnie.
blah!

Sortuj wg