Hej kochani :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Przemek_44 20 mar 2014, 00:52
KochajacyFacet WITAJ ! :smile:
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez ArielPL1058 20 mar 2014, 12:48
Nie chcę mnożyć wątków więc tu mówię Wam dzień dobry.
Na początek mojej przygody z tym forum dobrze było by się przedstawić - mam na imię Arielł i trafiłem tutaj jak wielu innych dzięki temu, że szukałem pewnych informacji. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty do kręgu użytkowników.
Pozdrawiam

przez wysłowiona 21 mar 2014, 09:52
wysłowiona, Myślę, że na wszystkich etapach, ale początki są najtrudniejsze. Za mało miałem kontaktów, aby ocenić.

To krok po kroku, najpierw naucz się zapoznawać ludzi i utrzymywać kontakt na tym pierwszy etapie. Próbuj z dużą ilością ludzi i na razie daruj sobie zagłębianie się w którąś z tych relacji. Tak chyba najprościej się nauczyć, bo możesz dostrzegać gdzie popełniasz błędy :)

Nie chcę mnożyć wątków więc tu mówię Wam dzień dobry.
Na początek mojej przygody z tym forum dobrze było by się przedstawić - mam na imię Arielł i trafiłem tutaj jak wielu innych dzięki temu, że szukałem pewnych informacji. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty do kręgu użytkowników.
Pozdrawiam

Ale tutaj troszeczkę podbierasz wątek innej osobie, która założyła swój powitalny temat. Załóż własny, to naprawdę przyjemna tradycja ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg