Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


wodnik

Rekomendowane odpowiedzi

witam!tak jak was dopadła mnie ta ohydna nerwica.lekarze zdiagnozowali to u mnie ponad rok temu,po kilku latach męczarni z nawracającymi zawrotami głowy.muszę tu dodać o bezduszności lekarzy.każda wizyta u lekarzy wtedy gdy cierpiałam na zawroty głowy kończyła się w zasadzie niczym.przepisywano mi betaserc i mówiono ze jestem młoda i to przejdzie.co za ignorancja!nie byłam nawet kierowana na badania chociażby morfologię.aż trafiłam na klinikę i LEKARZA Z SERCEM.badania i wykluczanie.wtedy mi zasugerowano,że to jednak psychika.nie mogłam w to uwierzyć bo już byłam na etapie podejrzewania się o straszną niezidentyfikowaną chorobę.i wtedy ziściły się moje marzenia.wreszcie zaszłam w ciążę.wszelkie dolegliwości psychosomatyczne jak ręką odjął,ale ciąża była trudna.zaczęły się lęki o dziecko,siebie,pracę.pół roku po urodzeniu dziecka dostałam strasznego ataku duszności,ciężar w klatce piersiowej,serce waliło jak oszalałe,myślałam,ze tracę przytomność,że mam zawał.lekarz z pogotowia powiedział,że mam typowe objawy nerwicy.z powrotem do kliniki.skierowanie do psychiatry(mimo mojego zacofanego lęku,że zostanę uznana przez wszystkich za wariatkę),terapia(niestety nieregularna),leki.to było w pażdzierniku ubiegłego roku.biorę seroxat,znowu wracam na terapię z postanowieniem,ze regularnie,małżeństwo wisi na włosku przez to cholerstwo-nerwicę,od kilku dni znowu ataki paniki.tracę powoli nadzieję,że wyjdę z tego.chcę zdążyć wychować mojego syna bez tego balastu strachu i braku poczucia wartości własnej,który mi pewnie niechcący zaaplikowano w dziecińsstwie i który teraz pewnie wyłazi.nie chcę umierać.serducho znowu mnie boli więc to potęguje moje lęki.matnia,zamknięte koło i nigdzie zrozumienia.witajcie kochani.dołączam do was.może razem będziemy silniejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×