witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez wodnik 24 lis 2006, 01:21
witam!tak jak was dopadła mnie ta ohydna nerwica.lekarze zdiagnozowali to u mnie ponad rok temu,po kilku latach męczarni z nawracającymi zawrotami głowy.muszę tu dodać o bezduszności lekarzy.każda wizyta u lekarzy wtedy gdy cierpiałam na zawroty głowy kończyła się w zasadzie niczym.przepisywano mi betaserc i mówiono ze jestem młoda i to przejdzie.co za ignorancja!nie byłam nawet kierowana na badania chociażby morfologię.aż trafiłam na klinikę i LEKARZA Z SERCEM.badania i wykluczanie.wtedy mi zasugerowano,że to jednak psychika.nie mogłam w to uwierzyć bo już byłam na etapie podejrzewania się o straszną niezidentyfikowaną chorobę.i wtedy ziściły się moje marzenia.wreszcie zaszłam w ciążę.wszelkie dolegliwości psychosomatyczne jak ręką odjął,ale ciąża była trudna.zaczęły się lęki o dziecko,siebie,pracę.pół roku po urodzeniu dziecka dostałam strasznego ataku duszności,ciężar w klatce piersiowej,serce waliło jak oszalałe,myślałam,ze tracę przytomność,że mam zawał.lekarz z pogotowia powiedział,że mam typowe objawy nerwicy.z powrotem do kliniki.skierowanie do psychiatry(mimo mojego zacofanego lęku,że zostanę uznana przez wszystkich za wariatkę),terapia(niestety nieregularna),leki.to było w pażdzierniku ubiegłego roku.biorę seroxat,znowu wracam na terapię z postanowieniem,ze regularnie,małżeństwo wisi na włosku przez to cholerstwo-nerwicę,od kilku dni znowu ataki paniki.tracę powoli nadzieję,że wyjdę z tego.chcę zdążyć wychować mojego syna bez tego balastu strachu i braku poczucia wartości własnej,który mi pewnie niechcący zaaplikowano w dziecińsstwie i który teraz pewnie wyłazi.nie chcę umierać.serducho znowu mnie boli więc to potęguje moje lęki.matnia,zamknięte koło i nigdzie zrozumienia.witajcie kochani.dołączam do was.może razem będziemy silniejsi

przez gusia 24 lis 2006, 01:26
wodniku,witaj cieplutko :P
Mnie to forum bardzo pomaga,mam nadzieję że Ty równiez znajdziesz na nim wsparcie,którego potrzebujesz.
Tego życzę.
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez wodnik 24 lis 2006, 02:02
dzięki,dzięki,dzięki
"bez szacunku do samego siebie życie nie ma większego sensu.nie mając zaufania do siebie,skazujemy się na łaskę innych i uzależniamy od zdarzeń."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LINA 24 lis 2006, 08:56
Witaj wodniku :D

przez meskalina 24 lis 2006, 10:06
Czesc :D
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez Magda-27 24 lis 2006, 10:45
Hej Wodniku :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez EWUCHA 24 lis 2006, 13:55
I ja Cię witam wodniku .ja czytając wszyskie posty naprawdę poczułam sie lepiej -jusz sie tak nieboje .Pozdrawiam pa :D
ewucha

przez shadow_no 24 lis 2006, 14:04
Witam na forum,
czuj się jak ryba w wodzie! ;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez lidka1980 28 lis 2006, 00:03
Witaj glowa do gory razem damy rade :D

Sortuj wg