Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez bo_zycie_takie_jest 15 lip 2012, 23:50
Witam Was wszystkich. Nigdy nie byłam zarejestrowana na żadnym forum, a tutaj trafiłam przypadkiem szukając info na temat depresji. Nie wiem czy to mnie dotyczy mam dopiero 20 lat ale chęci do życia brak. Zawsze miałam kompleksy na swoim punkcie, uważam się za nieciekawą osobę. Dodatkowo od 4 lat próbuję uporać się z bulimią, raz jest lepiej raz gorzej ale nie poddaję się. Teraz niestety mam trudny okres... mój były facet zginął na motocyklu. Nie byliśmy już parą ale byłam z nim bardzo związana nasz związek był toksyczny jednak na swoj sposób szczególny, wiem że już przed nikim nie będę potrafiła się tak otworzyć :( Od jego śmierci minęły juz dwa miesiące a ja nadal nie moge sobie z tym poradzić gdy tylko dotrze do mnie że ON nie żyje wpadam w histerię. Na co dzien jednak łapię sie na tym że chcialabym się z Nim spotkać zadzwonić myslę o Nim jak o żywej osobie z którą nie mam kontaktu:( Zastanawiam się co może mi pomoc uporać się z tym, może ktoś z Was ma podobną sytuację, też stracil kogoś bliskiego... byłabym wdzięczna za rady jak poradzić sobie ze smiercią, ja tego jeszcze nie potrafię :(

Cześć

przez Candy14 15 lip 2012, 23:51
bo_zycie_takie_jest, witaj na forum :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Cześć

przez *Monika* 16 lip 2012, 00:40
bo_zycie_takie_jest, Witam Cię na forum! :D
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez *Wiola* 16 lip 2012, 00:51
bo_zycie_takie_jest, Witaj.

2 miesiące to bardzo krótko. Żałoba ma kilka etapów, musisz przez nie przejść. Jeśli czujesz ,że nie dajesz sobie z tym rady sama, może wart skorzystać z pomocy terapeuty.
Moderator

Cześć

przez tahela 16 lip 2012, 03:40
Witaj na forum i to rzeczywiście mało czasu, ale czasem łatwiej jak ktoś nie zyje .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Cześć

przez darkfairy 16 lip 2012, 15:01
hej :)
Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie.Jest też tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. [...] żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera,tak na prawdę nie żyjąc

Cześć

przez smarczek 16 lip 2012, 22:03
Mój tata umarł jak miałam 11 lat. Pamiętam, że tak jak Ty zupełnie nie mogłam się z tym pogodzić, w końcu to był mój ukochany tata, którego kochałam(kocham) ponad życie. Z czasem się z tym pogodzisz, musisz tylko wytrzymać, chociaż uprzedzam, że nie będzie łatwo.

Sortuj wg