Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez ocjo 23 lut 2012, 12:04
Witajcie. Nie bardzo wiem co tu napisać. Czuje, że w pewnym sensie niebawem będziemy jak wirtualna rodzina. Moja przygoda z nerwica tak naprawdę zaczyna sie dziś. Objawy występują od dawna, ale po trosze je ignorowałem. Po wizytach u neurologa, kardiologa i endokrynologa skierowano mnie do psychiatry. I oto jestem z Wami. Nie wiem jeszcze zbyt wiele o mojej przypadłości, troszkę czytałem, ale medyczny bełkot to zupełnie inna sprawa niż kontakt z bratnią duszą w chorobie. Moja mama była lekarzem w szpitalu psychiatrycznym im. dr. Babińskiego w Kobierzynie, koło Krakowa. Dziwne. Przydałaby mi sie teraz. Zmarła niecałe 2 lata temu, co pewnie zaostrzyło stadium mojej choroby, ostatnie rozstanie z dziewczyną też było dla mnie przeżyciem (zdecydowanie nie tak wielkim jak śmierć mamy) i tak sobie siedzę z tym sam. No ale myśle, że o sobie bede pisał gdzieś w innych postach. Tu miałem sie tylko przywitać. Pozdrawiam. :papa:

Witam

przez Artemizja 23 lut 2012, 12:22
ocjo, witam Cię serdecznie na forum ;)Zachęcam,żebyś rozejrzał się po innych działach,a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.Trzymam mocno kciuki za walkę z nerwicą.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg