Siema ;D

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 14:02
Witam wszem i wobec. Jestem Maciej i jestem najszczęśliwszym człowiekiem w galaktyce. Jestem nowym użytkownikiem tego uroczego forum o jeszcze bardziej uroczej nazwie i chciałem was wszystkich usciskac.
Generalnie to nie mam żadnych problemów, jest fajnie, a zarejestrowałem się u was bo uwielbiam fora psychologiczne. Jestem pasjonatem wchodzenia na tego typu strony - nieśmiałość, depresje, sresje i opresje. nie mniej mam dobre intencje i mam nadzieje ze będzie miło : )

Pozdrawiam : )
jeżeli uważasz że cos jest niemozliwe nie przeszkadzaj osobie, która właśnie to robi

Ale w koło jest wesoło : )

Siema ;D

przez Lord Kapucyn 26 paź 2011, 14:06
Maciej, pozwól, że spytam: co brałeś? Bo Twój towar jest ewidentnie godny uwagi i myślę, że jako się dogadamy na privie. :lol: :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 14:12
2 razy w zyciu acodin (ostre cpanie) [5 zl w kazdej patece bez recepy] iles razy psylocybine (narkotyk bogow) amfeaine(nie polecam) ziolo wiadomo, Yerba mate, galke muszkaolowa, tabake, alkohol (destylowany i nie tylko)

Dzis tylko hipnoine - Najlepszy narkotyk na świecie - sposób zażycia - Wstajesz rano, patrzysz w lustro i mowisz - "kolejny pier***ony dzien w raju!"
jeżeli uważasz że cos jest niemozliwe nie przeszkadzaj osobie, która właśnie to robi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Siema ;D

przez savana 26 paź 2011, 14:57
i myślisz że jesteś fajny ??

Siema ;D

przez tahela 26 paź 2011, 15:11
modrzew,
Cześc ciekawe co ta :lol: k cię ucieszyło, pozdrawiam.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 17:00
Savanna - Narkotyki, lub ich brak nie maja najmniejszego wpływu na to ze jestem fajny ;D Co najwyżej według Ciebie moge fajnym nie byc, ale...Mam to w du*ie : )

Tahela, mądre pytanie ; ) Ucieszyło mnie dzis to ze jestem zdrowy, to ze mam wszystkie konczyny, to ze nalezę (podobnie jak wy) do 90 procent najbogatszych ludzi na świecie, to ze w naszym kraju nie ma wojny, etc,etc.

Siema ;D

przez tahela 26 paź 2011, 17:33
modrzew,
Dobrze,że to Ce ucieszyło to bardzo ważne , ja to zawsze doceniam, ale teraz jestem smutna ale z fakt posiadania nóg się ciesze jednak lepiej je mieć niz nie mieć z pewnoscią.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Siema ;D

przez Artemizja 26 paź 2011, 17:37
modrzew, ciekawe powitanie :lol: ja również Cię witam :mrgreen: mam nadzieję,że tak jak się zadeklarowałeś,będzie miło 8)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 17:57
Ja tez ze bedzie miło. Generalnie pozytywnie : )

Siema ;D

przez CichoCiemny 26 paź 2011, 19:12
Psylocybina działa Ci siłę, tak jest, wiedziałem, że terapia psychodeliczna działa, a nikt mi nie wierzył! :D

Siema

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 19:20
hmmmm - Nie. To prawda ze Psylocybina tworzy nowe połączenia neuronalne w mózgu - ten sam proces zachodzi przy kreatywnym mysleniu, ale żadnej siły mi nie dala. Ja w sobie i tak ma jej duzo, mysle ze podobnie jak Ty z tego co czytam : )) Ale fakt, grzybki meksykanskie to misrzostwo swiata. Fraktale, te sprawy jezeli wiesz o czym mowie.

Siema ;D

przez CichoCiemny 26 paź 2011, 19:23
Fraktale to tylko dodatek, zmiany w myśleniu i otwartość umysłu - to jest prawdziwa potęga takich substancji. Tylko trzeba umiejętnie je wykorzystać.
Jeżeli o mnie chodzi to staram się znajdywać siłę wszędzie tam gdzie jest to możliwe, chociaż wiadomo, czasami są gorsze chwile, ale nie da się być non-stop szczęśliwym, ważne żeby się cieszyć życiem, a nie na odwrót. Np. do niedawna ciągle narzekałem, że nie mam pracy, czyli kasy też za bardzo nie mam, ale teraz się cieszę, że mam bliskie mi osoby, na które mogę liczyć i to jest zajebiste, lepsze niż jakakolwiek praca, 5 samochodów i te wszystkie dobra materialne.

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 19:35
Da sie byc ciagle sczzesliwym - Wystarczy kochac.

Stary, powodow do radosci jest dokladnie tyle samo co powodow do zmartwien - Pyanie jak patrzysz.Musisz Dobrze patrzec, bo swiat jes dokladnie taki jaki uważasz że jest. Ja uwazam ze jest niebem na ziemii i to duzo lepsza wersja niz ta obiecywana przez kosciol. Moje niebo jest lepsze. Moge ćpac, przeklinac, ruchac ;D ale moge tez kochac. "Mozesz wszystko - To działa w dwie strony"

Siema ;D

przez CichoCiemny 26 paź 2011, 19:49
Przypomniał mi się ten kawałek WWO chyba... teraz muszę go odnaleźć na dysku i przesłuchać :D

I wiesz co jeszcze daje siłę i szczęście? Pokonywanie problemów. I tego też życzę wszystkim tu zgromadzonym.

-- Śr, 26 paź 2011, 19:50 --

BTW. Jak nie możesz kochać innych to chociaż kochaj siebie.

Sortuj wg