Tu Limba...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Tu Limba...

przez Limba81 28 lip 2011, 12:11
Witajcie...
cieszę się, że znalazłam to Forum. Jestem tu zupełnie nowa i dopiero przeglądam wątki, ale postanowiłam się przywitać.

Jestem DDA. Nie wiem, czy mam depresję, ale wiem, że jest mi fatalnie, nie mogę się do niczego zmobilizować. Wróciły migreny, które jakiś czas temu zażegnałam za pomocą Topamaxu (25mg/doba - biorę nadal w profilaktyce migreny), jestem senna, nie mogę w ogóle wypocząć, do tego ciężko mi się do czegokolwiek zmoblizować.
Nie wiem, czy histeryzuję i to może jakieś chwilowe obniżenie nastroju? To trwa na razie kilka tygodni.

Pozdrawiam ciepło Forumowiczów, Limba
Zawsze piszę o sobie i o tym co we mnie - nie narzucam, nie krytykuję, nie oceniam i będę wdzięczna za to samo.

Tu Limba...

przez Raffuss 28 lip 2011, 19:03
Witaj Limba :)

Nie przejmuj się.. wszystko jest do opanowania.. :)
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

Tu Limba...

przez Noopii 28 lip 2011, 19:31
Cześć witamy :lol:
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tu Limba...

przez Vian 28 lip 2011, 21:34
Cześć, Limba. :)
Pracujesz? Studiujesz? Jak wygląda Twój przeciętny dzień?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Tu Limba...

przez Limba81 29 lip 2011, 08:07
Dzięki za powitanie :)

Vian,
pracuję, w biurze, po 9 h dziennie, wolne weekendy, firma jest na skraju bankructwa, a ja jestem jej ostatnim pracownikiem, więc praca też dokłada swoje do mojego poczucia beznadziei. Dzień przeciętny? Po pracy najczęściej nie mam ochoty na nic, od jakiegoś czasu nie cieszy mnie żadne z moich zainteresowań (rysunek, rękodzieło, nauka języka, literatura), godzinkę, dwie spędzam ze znajomymi przy grze online na którą też niespecjalnie mam ochotę, szczęśliwa jestem tylko, jak się mogę już w końcu położyć... ostatnio coraz wcześniej... 21 w łóżku to już norma...

Na razie zapisałam się do swojej internistki, zobaczymy co Ona na to wszystko powie...
Zawsze piszę o sobie i o tym co we mnie - nie narzucam, nie krytykuję, nie oceniam i będę wdzięczna za to samo.

Tu Limba...

przez Noopii 29 lip 2011, 16:23
Masz tyle zainteresowań brawo :roll: a to ze wtakiej sytuacji w pracy jaka masz dopada cie zniechecenie to sie nie dziwie.Moze jakaś terapia?.wiesz zawsze mozesz sprobowac,nic nie tracisz mozesz tylko zyskac. :smile:
Noopii

Sortuj wg